29 października 2014, 22:27:08 - Monki
Ligowa wygrana Lokeren

Rywal Legii Warszawa w fazie grupowej Ligi Europy KSC Lokeren wygrał 5-2 (2-0) w meczu 13. kolejki belgijskiej ekstraklasy z Royal Charleroi SC. Belgowie rewanżowy mecz z Legią rozegrają 27 listopada.

29 października 2014, 20:30 - Lokeren (Daknamstadion)
KSC Lokeren Oost-Vlaanderen 5-2 Royal Charleroi SC
Ayanda Patosi 5, 75, Mijat Marić 39 (k), Hans Vanaken 66, Júnior Dutra 77 - Neeskens Kebano 57 (k), 82

Lokeren: 1. Boubacar Barry - 13. Giórgos Galítsios, 4. Grégory Mertens, 5. Mijat Marić, 3. Denis Odoi - 29. Nill De Pauw (72, 18. Besart Abdurahimi), 8. Koen Persoons, 7. Killian Overmeire (81, 28. Evariste Ngolok), 20. Hans Vanaken, 19. Júnior Dutra - 24. Ayanda Patosi (81, 11. Onur Kaya).

żółte kartki: Mijat Marić - Stérgos Marínos.
czerwona kartka: Guillaume François (38. minuta, Charleroi, za zagranie ręką w polu karnym).

sędziował: Lawrence Visser.

Lokeren zajmuje trzecie miejsce w tabeli z 22 punktami na koncie.

janeczko - 29 października 2014, 22:37:52 - *.pppoe.yaroslavl.ru
Teraz niech to powtórzą z ze słabiuteńką legią które nie potrafi wygrać meczu czystopiłkarskimi umiejętnościami tylko zawsze dzięki boskiej pomocy, nieudolności przeciwnika lub z rzadka sędziom i innym ustrojstwom

skapi1234 - 29 października 2014, 22:43:11 - *.cdma.centertel.pl
a awans bedzie nasz. pozdrawiam kibicow Legi, Lecha, Wisly, Widzewa i innych. kibic z B klasy

Kier do ja - 29 października 2014, 22:49:44 - *.dynamic.chello.pl
Na kompleksy Bednarski dzieciaku. Albo płyn przeciw opryszczce.

DENIS - 29 października 2014, 22:54:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bez Paniki

max - 29 października 2014, 23:10:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
do janeczko Jesteś zakompleksionym gościem.Przestań biadolić,go to żenada w ten sposób pisać o klubie,który w końcu nie przynosi Polsce wstydu w pucharach.

januszeczk - 30 października 2014, 0:51:08 - *.215.252.40.188.clients.your-server.de
janeczko dokładnie. max jak nie przynosi wstydu? Jeszcze nie było w historii LM przypadku by ktoś odpadł przez kretyński błąd administracyjny. To na zawsze zostanie wstydem. Rozumiem odpadać czysto sportowo lub przez błąd sędziego ale prze takie coś, toż to żałosne!
LE to puchar pocieszenia i zamydla oczy prawdzie.

A.c.q. - 30 października 2014, 6:04:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
januszeczko, piszesz bzdury, czy jeszcze któryś polski klub w tym roku zdołał wejść do grupy? "kretyński błąd administracyjny" - zrozum, że w regulaminie były DWA SPRZECZNE PRZEPISY.

Lenin - 30 października 2014, 12:31:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl