31 października 2014, 20:22:32 - kamilb
Gol Kacpra Przybyłki

Kacper Przybyłko strzelił bramkę dla SpVgg Greuther Fürth w wygranym przez jego drużynę meczu jedenastej kolejki 2. Bundesligi z 1.FC Union Berlin 1-0 (1-0). 21-letni Polak rozegrał całe spotkanie. Był to jego czwarty gol w tym sezonie.

31 października 2014, 18:30 - Berlin (Stadion An der Alten Försterei)
1.FC Union Berlin 0-1 SpVgg Greuther Fürth
Kacper Przybyłko 3

żółte kartki: Eroll Zejnullahu - Stephan Schröck.
czerwona kartka: Sören Brandy (90. minuta, 1.FC Union, za brutalny faul).

sędziował: Martin Thomsen (Dolna Nadrenia).
widzów: 18 500.

W zespole gospodarzy w 55. minucie na boisku w miejsce Christophera Quiringa pojawił się Martin Kobylański.

Drużyna Przybyłki zajmuje obecnie szóste miejsce w tabeli z dorobkiem osiemnastu punktów, natomiast zespół Kobylańskiego jest na jedenastym miejscu z trzynastoma punktami.

gg - 31 października 2014, 20:27:37 - *.dynamic.mm.pl
Kacper jeszcze trafi do kadry ;p bo do bramki potrafi a 2. bundesliga to nie zabawa

Stinger - 31 października 2014, 20:49:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Oby tak dalej, jeśli strzeli w tym sezonie przynajmniej 12 goli będzie bardzo dobrze no i liczę że Greuther z Polakiem w składzie awansuje do B1.

triglavv - 31 października 2014, 20:56:54 - *.204.223.96
Podalibyście, że to jego 4 bramka w tym sezonie, a nie człowiek musi sam szukać :P

DENIS - 31 października 2014, 23:17:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl