[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


2 listopada 2014, 20:21:39 - Monki
Metalist zremisował w lidze

Metalist Charków bezbramkowo zremisował w meczu 11. kolejki ukraińskiej ekstraklasy z Olimpikiem Donieck. 6 listopada charkowian czeka rewanżowy mecz fazy grupowej Ligi Europy z Legią Warszawa.

2 listopada 2014, 18:30 - Charków (Obłasnyj sportywnyj kompłeks Metalist)
Metalist Charków 0-0 Olimpik Donieck

Metalist: 29. Ołeksandr Horiajinow - 3. Cristián Villagra, 4. Andrij Berezowczuk, 6. Marco Torsiglieri, 77. Wasyl Kobin - 22. Denys Kułakow (53, 46. Artem Radczenko), 19. Juan Manuel Torres, 10. Cleiton Xavier, 50. Jajá, 7. Serhij Bołbat (61, 82. Pawło Rebenok) - 14. Wołodymyr Homeniuk.

żółte kartki: Denys Kułakow, Juan Manuel Torres, Andrij Berezowczuk, Cristián Villagra - Władysław Ohiria, Ihor Tyszczenko.

sędziował: Ołeksandr Derdo.

W drużynie gości całe spotkanie rozegrał były pomocnik Arki Gdynia Ihor Tyszczenko.

Metalist zajmuje ósme miejsce w tabeli z 13 punktami na koncie.

Bromcik - 2 listopada 2014, 20:29:22 - *.calcit.fastwebserver.de (*.0.0.1)
Nie widzę innego wyjścia, jak nie dać im złudzeń i zgromić ich z 3:0! Ini są totalnie bez formy! Legia już w Czwartek powinna się cieszyć z 1-wszego miejsca, innej opcji nie widzę

Bojkut - 2 listopada 2014, 20:41:37 - *.com
Dlaczego panie boże co chwila dajesz tej słabej legi jakiś ogórów w pucharach, które i tak zazwyczaj ogrywa z ogromnym trudem i bólem?Czy nie mógłbyś jej dawać jakichś bardziej ogarniętych przeciwników którzy pokazaliby ile tak naprawdę jest warta ta cała badziewna legia, bo w tej chwili jej prawdziwy obraz i prawdziwe oblicze jest wypaczone i ludzie mają o niej wypaczone i narkotyczne mniemanie przez to że co chwila podajesz im pomocną dłoń

kibic - 2 listopada 2014, 20:45:41 - *.mlawa.vectranet.pl
Legia jak na nasze warunki spisuje się rewelacyjnie i przez pecha nie gra w LM jak Legia jest beznadziejna to który inny nasz klub coś pokazuję np.Ruch z nimi odpadł

Bromcik - 2 listopada 2014, 20:48:07 - *.calcit.fastwebserver.de (*.0.0.1)
@Bojkut
Gdybym był adminem zbanowałbym cię za taki prowokacyjny, pełen zazdrości wpis.

bu - 2 listopada 2014, 20:51:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bojkut - oszczędź ludziom nerwów, chyba że jesteś ruskiem...
Metalist naprawdę jest bez formy, mam nadzieję, że w czwartek ok. godziny 23:00 legia będzie miała pewne wyjście z grupy oraz jedną nogą zapewnione pierwsze miejsce w grupie!!!

HansFrank - 2 listopada 2014, 21:09:34 - *.intelbi.ru
Jeżeli Legia zajmie 1-sze miejsce w grupie, to w 1/16 zapewne trafi na równie beznajdziejnych ogórów pokroju metalista czy lokeren których ogra, i tego się najbardziej obawiam, ponieważ jeśli się tak stanie to leśne dziadki, nieudolni działacze i właściciele klubów, nepotym, niekompempetencja i wszystko inne co niszczy polską kopaną zwycięży, a ludziom całkiem odbije i będą im bić pokłony, a tego bym nie chciał

greg - 2 listopada 2014, 21:14:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@ bojkut a raczej bierkut ,Pan Bóg jest kibicem Legii dlatego masz problem Mam nadzieje że Legia wygra ze słabym Metalistem i zapewni sobie wyjscie z grupy walcząc dalej o 1 miejsce w grupie.Legia walczy o punkty takze dla polski.

A.c.q. - 2 listopada 2014, 21:21:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
bu, ja jednak wolę, żeby w czwartek wygrał Lokeren. Dlaczego? Ponieważ jeśli Belgowie wygrają, to Legia nie zapewni sobie awansu, ale awans i tak raczej będzie na luzie, a przy wygranej własnej i Lokeren będziemy 1 pkt. od I miejsca (wtedy HansFrank pewnie dostanie zawału).

A.c.q. - 2 listopada 2014, 21:26:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Metalist jest trochę mocniejszy, niż w pierwszym meczu, bo wrócił Xavier, ale skoro półrezerwowy skład Legii pokonał Ruch, który z Ukraińcami 2x zremisował w 90 minutach, to optymalna jedenastka powinna ich też ograć. Ja bym typował 2-0 lub 1-0.

Bromcik - 2 listopada 2014, 21:32:04 - *.calcit.fastwebserver.de (*.0.0.1)
Niespotykana zazdrość w was siedzi. Hansfrank i borkut wy to chyba jesteście z Poznania albo z innego Krakowa. Zamiast się cieszyć, że w końcu mamy drużynę na poziomie to "polaczki" (celowo z małej) dalej będą narzekać. Szkoda mi was

HansFrank - 2 listopada 2014, 21:40:12 - *.intelbi.ru
Charków jest już w praktyce rosyjski, i się z tym pogódzcie, zresztą on nigdy w praktyce nie był ukraiński bo bycie 20 parę w granicach ukraińskich to znaczy tyle co pierdnięcie w porównaniu z setkami lat we władaniu tymi ziemiami prze rosję

putin - 2 listopada 2014, 21:59:41 - *.215.252.40.188.clients.your-server.de
Nie prawda. Charków zostanie ukrainski. Jedynie Donieck,Ługansk i Mariupol będzie rosyjski.

Bromcik - 2 listopada 2014, 22:03:12 - *.calcit.fastwebserver.de (*.0.0.1)
"gw-bbn2-HQ-TTK-IX.intelbi.ru"
Koleś, masz rosyjskie IP. Co w ogóle tutaj robisz? Goń na swoje ruskie strony! Ban dla ruskiego agenta!

hyperion - 2 listopada 2014, 22:08:17 - *.markom.krakow.pl
Dlatego nie cierpię takich portali jak onet, bo tam można się tylko domyślać kto jest ruskim. Tutaj na szczęście widać czarno na białym. Szkoda tylko, ze i tutaj trafiła się jakaś ruska przybłęda.

DENIS - 2 listopada 2014, 23:07:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No to Będzie dobrze

olsen - 2 listopada 2014, 23:16:56 - *.lightspeed.bcvloh.sbcglobal.net
Licza sie punkty do rankingu!

Spec - 2 listopada 2014, 23:25:25 - *.fucio.net
Bojkut popieram Cie w całej rozciągłości. Ludzie nie potrafią obiektywnie stwierdzić, że Legia jak na standardy Europejskie gra marny futbol. Nie ma żadnego stylu, nie potrafi porwać widza swoją grą. Co prawda wyniki są i za to wielkie brawa, ale one będą do czasu. Spójrzcie jak przebiegały te 3 mecze w grupie. Z Lokeren wymęczone 3 punkty, gdzie rywal nie był gorszy. Z trabzonem jeden wielki cud, mimo że tamci są w kryzysie. Na Ukrainie Legia również nie prezentowała się lepiej niż rywal. Dlatego trochę więcej pokory.

MattCK. - 3 listopada 2014, 1:29:14 - *.b-ras2.srl.dublin.eircom.net
Beka z Ruskich. Nie wiedzialem ze dojda nawet na 90minut. Pewnie sobie dorabiaja

A.c.q. - 3 listopada 2014, 7:06:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Spec, może najpierw zacznij oglądać mecze, a potem komentuj. Belgowie w całym meczu stworzyli tylko jedną sytuację, Polacy byli lepsi na boisku. I sprawdź sobie wyniki tego Lokeren w lidze. A jak Ci się nie podoba styl, to zamiast piłki nożnej oglądaj łyżwiarstwo figurowe.

A.c.q. - 3 listopada 2014, 7:09:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Meczu z Metalistem też chyba nie oglądałeś, tam też wygraliśmy zasłużenie. Dla Polaków (którzy zasługują na PŚ w narzekaniu) każda wygrana 1-0 jakiejkolwiek naszej drużyny to "nieprawdopodobny fart".

Bojkut - 3 listopada 2014, 8:27:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
boze jaka ta legia slaba ledwo z ruchem wygrala silnym skladem metlista wymeczy 1-0iznowu beda spusty

Kartuz - 3 listopada 2014, 9:32:49 - *.internetdsl.tpnet.pl
W całej powyższej polemice prawda leży - jak zwykle - pośrodku. Bo rzeczywiście - tak sie ułożyło wszystko, że Legia gra w grupie z dwoma przeciwnikami w dużym kryzysie ( Trabzon i Charków), co potwierdzają ich miejsca w tabelach lig krajowych. No i z Lokeren, które trudno nazwać zespołem z wyższej półki, zresztą tez osłabionym w porównaniu z zeszłym sezonem. Jednakże - z drugiej strony patrząc - to ile klubów w polskiej lidze byłoby w stanie taką okazje wykorzystać? Śmiem twierdzić, że w chili obecnej nikt poza Legią. No bo kto? Może Lech? Heh, nie z takimi zespołami regularnie odpada (tylko ...ze słabszymi). Wisła? Bądźmy poważni. No może Śląsk czy Ruch, który dobrze się zaprezentował w tej edycji pucharów.... Toteż Legia, choć nie zachwyca tymi swoimi wynikami 1:0, to jednak wygrywa i idzie dalej. To już coś. Bo taka regularność w polskim klubie właściwie się nie zdarza. I to jest właściwa puenta do sukcesów Legii. Osiągnęli regularność, ustabilizowali poziom. Choć oczywiście nie jestem kibicem legii - to jednak doceniam.

Witkowski - 3 listopada 2014, 11:34:29 - *.150.156.163
@HansFrank
Bycie Królewca przez 70 lat w granicach rosyjskich to znaczy tyle co pierdnięcie w porównaniu z setkami lat we władaniu tymi ziemiami przez Niemców. ;)
Jakoś nawet w tym ruskim Charkowie obalili pomnik największego rosyjskiego patrioty, wyzwoliciela świata, Władimira Iljicza...

kudłatek - 3 listopada 2014, 15:30:33 - *.centertel.pl
To nie pech !!!!!! To brak profesjonalizmu pewnej pani. Poprostu gańba

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas