Bytovia: 87. Sebastian Małkowski - 26. Karol Piątek, 3. Łukasz Wróbel, 28. Kamil Juraszek, 22. Wojciech Wilczyński - 18. Daniel Mąka, 8. Chris Jastrzembski, 16. Robert Mandrysz (83, 17. Michał Pietroń), 9. Mariusz Kryszak (46, 15. Robert Hirsz), 10. Michał Jakóbowski (85, 14. Mateusz Michalski) - 11. Janusz Surdykowski.

Flota: 1. Darko Brljak - 7. Łukasz Sołowiej, 4. Michał Stasiak, 18. Sławomir Cienciała (85, 2. Sebastian Zalepa) - 15. Sebastian Kamiński, 8. Marek Niewiada, 14. Daniel Brud, 11. Rafał Grzelak, 19. Arkadiusz Reca - 33. Sebastian Olszar (90, 21. Dawid Retlewski), 13. Charles Nwaogu (66, 16. Paweł Lisowski).

żółte kartki: Piątek, Wilczyński - Kamiński, Grzelak, Olszar, Brljak, Sołowiej.

sędziował: Sebastian Tarnowski (Wrocław).

polak - 8 listopada 2014, 14:58:28 - *.in-addr.broadbandscope.com
brawo! wszyscy kochamy gole w ostatniej minucie...
Flota oddala 2pkt.

2qewrtfgh - 8 listopada 2014, 15:01:50 - *.izacom.pl
Flotę spotkała kara za kunktatorstwo trenera Kafarskiego. Jak się zmienia w 66 minucie napastnika na pomocnika to takie są efekty.

sztormen - 8 listopada 2014, 15:07:46 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
zal nie wykorzystanych sytuacji Bytovii :/ Bytovia powinna to bez problemu wygrac!

miki - 8 listopada 2014, 15:09:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ale ledwo zremisowala

luj - 8 listopada 2014, 15:09:48 - *.multi-ip.pl
Flota ma szczeście ze ma 1 punkt chociaż bo powinno być 5:1.

mr xxx - 8 listopada 2014, 15:21:57 - *.162.60.16.interplus.com.pl
A ilu tam na tą Bytovie chodzi kibiców??

mazovia - 8 listopada 2014, 15:32:55 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Widzów 800.

lukas - 8 listopada 2014, 15:36:33 - *.centertel.pl
Bytovia chyba ze 20 sytuacji nie wykorzystała. Druga połowa znacznie lepsza bombardowanie bramki floty. A ty miki pilnuj swojej chojniczanki i się tu nie udzielaj.

miki - 8 listopada 2014, 15:39:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
lukas ale widocznie drutexy to sami ślepcy hahaha

ali - 8 listopada 2014, 15:45:38 - *.play-internet.pl
W Bytovie wiecej ochroniarzy niz kibicow, paranoja ale widac klub na to stac!!!

miki - 8 listopada 2014, 15:58:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
bo kibice bytovii to najwieksze holsy w polsce

luj - 8 listopada 2014, 16:03:03 - *.multi-ip.pl
miki co się spinasz internetowy napinaczu w kapciach.

areee - 8 listopada 2014, 16:16:30 - *.multi-ip.pl
Flota szczęśliwa!!! Wynik powinien być 5:1 CONAJMNIEJ!! TYYYYLe sytuacji Bytoviooo.
Janek weź się w garść Chojna jest do zdobycia!!!

ciekawski - 8 listopada 2014, 16:21:23 - *.dynamic.chello.pl
Do 2qe...coś tam - a dlaczego uważasz, że zmiana napastnika Nwaogu na pomocnika Lisowskiego to błąd Kafarskiego?

konkurencj - 8 listopada 2014, 16:31:41 - *.play-internet.pl
Dzisiaj na konferencje prasowa poszedl drugi trener, widac ze wybory sie zblizaja?

2qewrtfgh - 8 listopada 2014, 19:24:07 - *.izacom.pl
do ciekawski:
Znasz powiedzenie: najlepszą obroną jest atak?

LuksTSP - 8 listopada 2014, 21:11:16 - *.10.84.30
brawo Ciencis
pzdr z gór

ciekawski - 8 listopada 2014, 22:16:09 - *.dynamic.chello.pl
Do 2qe... Znam. Czy to znaczy, że trenerzy, których zespoły obejmują prowadzenie 1:0 powinni wprowadzić na boisko kolejnego napastnika, np. trzeciego...?

Bytoviak - 9 listopada 2014, 11:28:51 - *.centertel.pl
widzów około 150 z czego 20 w młynie

Gregor - 9 listopada 2014, 15:22:59 - *.petrus.pl
Mecz ciekawy. Nasza Bytovia traci bramkę po błędzie Malkowskigo-nawet nie interweniował a piłka leciała wolno i długo Oszman by to wybronil. Dziwi nas kibiców decyzja Pana Janasa w kwestii obsady bramki. Później mecz sie wyrównał. Druga połowa to BYTOVIA jaką by się chciało oglądać walka akcaja za akcją dwie super parady bramkarza Floty wybicie pilki przez stopera z lini bramkowej i w końcu upragniona bramka dajaca tylko remis z bardzo słabą w drugiej połowie drużyną gości. Na uznanie za walkę brawa dls Wilczyńskiego, Jakóbowskiego, Mąki, Jastrzębskiego (2 super strzały z dystansu) no i jak zawdze ostatnio dla Wróbla za spokój.

Gregor - 9 listopada 2014, 15:31:01 - *.petrus.pl