8 listopada 2014, 13:30 - Grudziądz (Stadion Centralny)
Alan 14, Marcus Vinícius 38, Paweł Wojowski 44

Olimpia: 1. Łukasz Sapela - 25. Bartosz Jaroch (56, 17. Oskar Trzepacz), 2. Michał Łabędzki, 28. Michal Piter-Bučko, 27. Marcin Woźniak - 9. Marcin Kaczmarek, 14. Dariusz Kłus (46, 18. Adam Cieśliński), 10. Denis Popovič, 19. Maciej Rogalski, 7. Robert Szczot (67, 11. Marcin Smoliński) - 21. Arkadiusz Aleksander.

Arka: 24. Jakub Miszczuk - 2. Gláuber, 33. Alan, 3. Krzysztof Sobieraj, 23. Marcin Warcholak - 8. Marcus Vinícius (73, 7. Łukasz Kowalski), 14. Michał Nalepa, 20. Bartosz Ława, 19. Grzegorz Lech (57, 6. Antoni Łukasiewicz), 25. Paweł Wojowski - 11. Michał Szubert (71, 17. Maciej Wardziński).

żółte kartki: Piter-Bučko, Łabędzki - Alan, Warcholak, Kowalski.
czerwone kartki: Marcin Kaczmarek (90. minuta, Olimpia, za faul taktyczny) - Alan (55. minuta, Arka, za drugą żółtą).

Alan - 8 listopada 2014, 15:25:19 - *.satfilm.net.pl
Każda seria kiedyś się kończy. 11 meczy bez porażki to świetny wynik. Gratulacje. Szkoda że przegraliśmy ale trzeba walczyć dalej.

Jogi 55 - 8 listopada 2014, 15:29:27 - *.gdynia.mm.pl
Walczymy na dal jest super brawo Nitek 3-0 małe uporzenie Olimpi z Grudziąca

dzl - 8 listopada 2014, 15:31:22 - *.227.26.187.dynamic.ttnet.com.tr
Tego oczekują kibice w Gdyni WIARA WALKA ARKA!!

ja - 8 listopada 2014, 15:40:12 - *.toya.net.pl
wielik szacun kaczmarek,jestes wielik.Niechciales pograzyc widzew i czerwona wylapales,naprawde wielik jestes widzewiakiem i zaesze zostaniesz w naszych sercach.Tyle ambicji co ty miales teraz niema nikt z tej pseldo druzyny

Julek 5 - 8 listopada 2014, 15:42:21 - *.178.193.157
do Jogi 55. naucz się ortografii ...brawo Arka, brawo sztab szkoleniowy. pozdro z Bydzi

TYSKI - 8 listopada 2014, 15:45:26 - *.193.53.158
A to niespodzianka.Ale po meczu z Tychami można sie było spodziewać takiego wyniku.za 2 godz. 0:3 dla tyskiego GKS-u

- 8 listopada 2014, 16:04:50 - *.178.215.30
projekt "Olimpia Oldboys do EK" raczej się nie uda

hdjd - 8 listopada 2014, 16:31:43 - *.class96.petrotel.pl
Wyniki pod Wisle

gks - 8 listopada 2014, 16:33:05 - *.grudziadz.mm.pl
Zaczyna się oddawanie punktów nie planowane zwycięstwo w Jaworznie z Tychami i na koniec sezonu walczyli nie wyszło pech.Jest już żużel w ekstralidze dla Olimpii niem miejsca w ekstraklasie oczywiście!!!

poco - 8 listopada 2014, 16:43:43 - *.play-internet.pl
Wyniki pod widzew na 2 lige hahha

dfdfdf - 8 listopada 2014, 16:46:51 - *.dynamic.chello.pl
czemu Alan nie jest powołany do rep U21?

rtyhas - 8 listopada 2014, 17:26:54 - *.smgr.pl
olimpia była w sts i dziś zarobią chłopaki!!!!!!!!!!!

Pogoń Sz. - 8 listopada 2014, 17:50:31 - *.dynamic.chello.pl
Brawo Arka, czekamy na awans bo brak was w ex.

kalost - 8 listopada 2014, 17:55:05 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Przeczuwałem że dziś Olimpia przegra ale nie aż tyle i mam nadzieje że po okresie bez porażek nie nadejdzie pasmo porażek Za tydzień Derby Łodzi Widzew-Olimpia i jestem ciekawy czy Olimpia wyjedzie z tarczą czy na tarczy bo awans do Ekstraklasy bardzo się oddalił

kibol - 8 listopada 2014, 17:58:42 - *.b-ras2.rtd.sligo.eircom.net
sapela zawalil dzis bramki

kibic z PO - 8 listopada 2014, 18:05:43 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Wisła pod Grudziądzem opanowana przez Śledzie z Gdyni

monika - 8 listopada 2014, 18:24:49 - *.182.197.32.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
To jest pierwsza porazka od 12 kolejek,wiec sledzie sie tak nie podniecajcie bo jestescie daleko w dupie.TYLKO OLIMPIA

kalost - 8 listopada 2014, 19:05:37 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Rok temu też Olimpia w 16-stej kolejce grała z Arką i przegrała a za tydzień wygrała z Rybnikiem który zamykał tabele Za Tydzień do Łodzi czyżby po Trzy punkty? Chociaż koniec sezonu jesiennego po 19-stej kolejce i jeszcze wyjazd do Legnicy i mecz z Termalicą co Olimpii jak do tej pory nie za bardzo im pasuje Był to 118 mecz Olimpii w I Lidze i zdobyty 176 punkt 156:133 w bramkach 47 zw 35 rem i 36 por średnia punktu na mecz 1,49

wjk - 8 listopada 2014, 19:27:04 - *.dynamic.chello.pl
@redakcja, a gdzie kartka dla Piter-Bućko, którą dostał w 36 minucie?

ja - 8 listopada 2014, 20:22:51 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Super weekend !!! Arka wygrała - dziewczyny z gdańska w łeb !!! Wygrał Bayern i prowadzi Real !!!

olo - 8 listopada 2014, 20:45:57 - *.class146.petrotel.pl
Arka dzięki ,mam tylko nadzieję,że popchniemy jutro Stomil!!!

pol - 8 listopada 2014, 21:40:14 - *.172.252.147
Super wynik, brawo Arka i trenerxy Niciński i Witt.

Maras70 - 8 listopada 2014, 22:29:15 - *.chelmno.mm.pl
Bramki zawalili dziś rekonwalescenci: Jaroch, Kłus i Woźniak, było widać jednak, że przerwa kilku kolejek spowodowała u nich obniżkę formy, w ogóle cała drużyna duuużo poniżej oczekiwań, Kaczmarek - tragedia, gra się nie kleiła, skuteczności zero, a podań niecelnych nie zliczę. Sapela nie był w stanie niestety naprawić błędów swoich kolegów. Kibice Arki zaczęli doping całkiem fajnie, ale później oczywiście, (tego można było się spodziewać) chamskie teksty, wyzwiska, zupełnie jakby mieli jakieś kompleksy. Pozdrowienia dla normalnych kibiców( wyzywających nie pozdrawiam)

Jogi 55 - 8 listopada 2014, 22:35:27 - *.gdynia.mm.pl
DO julek 5 chłopie nie wcinaj się w orografię chleje za wygraną a będę kazdemu mogą się trafić

obiektywny - 8 listopada 2014, 22:48:23 - *.dynamic.chello.pl
żadnych wyzwisk nie było, wiec o czym ty piszesz? Ani jedni ani drudzy na siebie nie bluzgali, nawet kibice Arki zapodali "piłka nozna bez policji" jak ci w białych kaskach wchodzili na sektory Olimpii

korek - 9 listopada 2014, 7:16:31 - *.160.125.44
ale ta Olimpia z Grudziądza to cienizna zero obrony arce się fartnęło następny mecz z GKS Katowice i z Dolcanem napewno nie bedzie zwycięstwa

allure - 9 listopada 2014, 8:32:15 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Korek!Na pewno to ty za mądry to nie jesteś!Brawo Arkowcy!

do maras70 - 9 listopada 2014, 11:27:25 - *.centertel.pl
Ty chyba na jakimś innym meczu byłeś albo tylko na necie śledziłeś wynik. Ani Arka, ani Olimpia się nie obrażały, 0 wyzwisk. Także spijaj się dziecko gdzieś indziej i siej farmazony.

SM1939 - 9 listopada 2014, 13:38:28 - *.dynamic.chello.pl