9 listopada 2014, 12:15 - Siedlce (stadion ROSRRiT)
Pogoń Siedlce 1-4 Termalica Bruk-Bet Nieciecza
Bartosz Tarachulski 3 - Jakub Biskup 22, Dariusz Jarecki 74, 76, Wiktor Płaneta 90

Pogoń: 93. Jacek Kozaczyński - 3. Michał Grudniewski, 7. Daniel Dybiec, 2. Tomasz Lewandowski, 22. Damian Guzek - 20. Piotr Krawczyk (63, 99. Paweł Drażba), 17. Przemysław Rodak, 11. Adrian Dziubiński, 15. Jarosław Ratajczak - 14. Bartosz Tarachulski (57, 13. Kaby), 9. Maciej Tataj (72, 6. Marcin Paczkowski).

Termalica Bruk-Bet: 12. Sebastian Nowak - 8. Patryk Fryc, 5. Jakub Czerwiński, 3. Bartosz Kopacz, 17. Dalibor Pleva - 29. Mateusz Janeczko, 25. Mateusz Kupczak, 19. Krzysztof Kaczmarczyk, 20. Jakub Biskup (46, 27. Dariusz Jarecki) - 21. Emil Drozdowicz (85, 11. Wiktor Płaneta), 16. Adrian Paluchowski (64, 7. Tomasz Foszmańczyk).

żółte kartki: Ratajczak, Dybiec - Fryc, Biskup.
czerwona kartka: Tomasz Lewandowski (69. minuta, Pogoń, za brutalny faul).

sędziował: Łukasz Bednarek (Koszalin).
widzów: 1642.

W 47. minucie Emil Drozdowicz (Termalica Bruk-Bet) nie wykorzystał rzutu karnego (Jacek Kozaczyński obronił).

M - 9 listopada 2014, 14:15:06 - *.147.125.25.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
czyli co jeśli Termalica przegrywa tz że odpuszcza??? A jak wygrywa to norma??? Puknijcie się w głowę.
Na tę chwilę chyba największe szanse na awans ma Wisła Płock. Z całą czołówką ma wygrane mecze, a w rundzie wiosennej z czołówką gra u siebie.

gh - 9 listopada 2014, 14:16:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
teraz mają przyzwolenie na normalną grę, a jak trochę odskoczą to znowu zaczną przegrywać

M - 9 listopada 2014, 14:17:09 - *.147.125.25.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Pozatym Wisła Płock gra coraz lepiej i jeśli przyjdzie ze dwóch dobrych piłkarzy to nie powinno być problemu z awansem. Najwazniejsze mecze z Termalicą i Zagłębiem gra u siebie, bo na wyjeździe z nimi wygrała.

Słoń - 9 listopada 2014, 14:18:06 - *.net139.okay.pl
Brawa dla TERMALIKI. Słonie zdeptały Pogoń Siedlce. Szacun dla kibiców TERMALIKI.

M - 9 listopada 2014, 14:19:00 - *.147.125.25.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
gh - czyli rozumiem że wg ciebie Termalica powinna wygrać wszystkie mecze z wszystkimi drużynami???
Ile ty masz lat?
Ta drużyna z rundy na rundę będzie grała słabiej, najlepsi zawodnicy to prawie emeryci piłkarscy.

sito - 9 listopada 2014, 14:20:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Unia Tarnów w przyszłym sezonie w Ekstraklasie ?

do nieciec - 9 listopada 2014, 14:22:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
no bez przesady juz odpuszczac takie mecze nawet ;)

kell1987 - 9 listopada 2014, 14:23:22 - *.dynamic.chello.pl
fafa chciałem to samo napisać

MAX - 9 listopada 2014, 14:33:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
To co zrobił sędzia dzisiaj pogoni to jest dramat.
Kibice z Termaliki jacyś tacy szmieszni z tym dopingiem.:D

tt - 9 listopada 2014, 14:49:25 - *.77.124.164
ilu kibicow bruk betu

tt - 9 listopada 2014, 14:55:07 - *.172.252.86
iskra olesno - termalica2 2-1

Edward - 9 listopada 2014, 14:59:02 - *.siedlce.vectranet.pl
Mecz był na remis, ale sędzia postanowił się popisać i ustawić mecz pod Termalice. Po wywaleniu nam stopera, worek z bramkami się rozwiązał. Ten Pan to co najwyżej w B klasie powinien sędziować. A Nieciecza niech się tak nie cieszy, ponieważ za wiele nie pokazaliście, my jesteśmy słabą drużyną, ale gdyby nie sędzia to remis by był jak nic. Jeśli we wszystkich wcześniejszych meczach, tak wam sędzia pomaga, to nie dziwi miejsce w tabeli. No i wasi piłkarze to nieźli symulanci, w szczególności zawodnik z nr 16.

son - 9 listopada 2014, 14:59:04 - *.siedlce.domtel.com.pl
40 kibiców Termaliki

KIBIC - 9 listopada 2014, 15:05:43 - *.siedlce.domtel.com.pl
1 połowa na + wszystko w miare pod kontrolą, gra poukładana, 2 połowa to ŻENUJĄCY POZIOM piłkarze zawalili ten mecz już im się odechciało. Jak niepoukładamy tej drużyny do wiosny a zawodnicy będą dalej tak grać to WRÕCIMY DO 2 LIGI.

Kermit - 9 listopada 2014, 15:23:30 - *.dynamic.chello.pl
Dopiero po stracie zawodnika Pogoń zaczęła tracić bramki.Gramy do końca Pogoń,gramy do końca.

triton76 - 9 listopada 2014, 15:33:52 - *.mielec.mm.pl
i lecimy,lecimy bardzo dobrze 2 liga czeka

widzz - 9 listopada 2014, 16:07:01 - *.siedlce.domtel.com.pl
dlaczego nie gra Marcel Gąsior w Pogoni Siedlce. Zwłaszcza patrzac na gre naszego kapitana Przemka Rodaka to naprawde odechciewa sie tego ogladac.Chłopak ciezko miałby z grą na poziomie 3 ligi. Czas otworzyc oczy trenerze Purzycki

daw - 9 listopada 2014, 17:17:09 - *.com
Do Edward:
Człowiecze, zastanów się 3 razy zanim kolejną głupotę napiszesz. Mecz był na remis?
Przecież Nieciecza nie schodziła z naszej połowy!!!
Fartowny gol Tarachulskiego to wszystko co Pogoń dziś pokazała.
Do KIBIC:
To samo-bo ja chyba na innym meczu byłem. Termalica szybkie krótkie podania, technika. Miło było popatrzeć. Jedyną przewagę jaką Pogoń miała to z 10 minut na poczatku II poł.
Zaklinanie rzeczywistości panowie nic nie da. Sędzia, owszem, nie dorósł do I ligii, ale pisanie że wypaczył wynik to lekkie nieporozumienie.
Pogoń tradycyjnie, zgodnie ze wspaniałą myślą naszego inglisz trenejro, długa piłka do przodu do dziadka Tarachulskiego, bo Tataja zobaczyłem dopiero jak schodził z boiska. Chociaż to nie chłopa wina, że goli nie strzela. Sam sobie nie dogra.

Edward - 9 listopada 2014, 17:36:49 - *.siedlce.vectranet.pl
Daw, Ty chyba na prawdę na innym meczu byłeś, co z tego, że byli na naszej połowie, wymieniali podania, z których nic nie wynikało. Ale tak się zapatrzyłeś w tą wymianę podań, że innych rzeczy nie widziałeś. A sędzia wypaczył wynik, każdy to widział. Lewandowski lekko dotknął tego z Niecieczy, ale chłopak padł jakby został rażony piorunem.

ryba - 9 listopada 2014, 18:43:28 - *.siedlce.vectranet.pl
Do Edward na pogoń chodze juz oj oj oj albo i dluzej wiec nie pisz ze mecz byl na remis pogoń nie istniala zreszto jak i w innych meczach w zimę zmiana trenera grajków bym zostawil plus oczywiście wzmocnienia i zostajemy w 1 lidze

Daw - 9 listopada 2014, 18:51:51 - *.opera-mini.net (*.202.104.16)
A nieeee, no pewnie, ze z podan Necieczy nic nie wynikalo. 1:4 z powietrza sie wzielo. W koncu mecz byl na remis, tylko sedzia, nas bidulkow, tak skrzywdzil. Jak on mogl....

Edward - 9 listopada 2014, 19:21:23 - *.siedlce.vectranet.pl
Ryba, hmm proponuję trochę dokształcić się z języka polskiego. Mecz był na remis, bo my mamy autobus przed bramką i wybronilibyśmy gdyby sędzia nie wywalił stopera. Kartka mu się należała, ale żółta. To musisz przyznać Daw, to co było po wywaleniu stopera, to już co innego. Ale dalej uważam, że zafascynowałeś się podaniami Niecieczy. Może zacznij kibicować im, będziesz się mógł fascynować wymianą podań przez nich. I nie bądź niemiły, jak on mógł??? Co Ty dziecko??? Wszyscy w Siedlcach wiedzą, że to co się dzieje w klubie to wina, prezesa i trenera. A sędzia jakoś często wyciągał kartki dla graczy Pogoni, jak tylko zawodnik Termalici do niego podszedł. Jednak Ty tego nie widziałeś, ponieważ byłeś zafascynowany podaniami przeciwników ;)

ja - 9 listopada 2014, 20:02:02 - *.dynamic.chello.pl
do Edward - 'sędzia jakoś często wyciągał kartki dla piłkarzy Pogoni..." jakoś w żółtych jest 2-2 więc chyba byłeś na innym meczu ;)

DENIS - 9 listopada 2014, 20:18:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Termalica już po zadyszce

ryba - 9 listopada 2014, 21:01:19 - *.siedlce.vectranet.pl
Do Edwarda polonisty wpisy na tej stronie to nie dyktando ale ty pewnie i w SMS u o rz jak dyktandzie piszesz a jeśli chodzi o wymianę podań to nie ja się podniecalem i pisalem o tym i w bijsSE w glowe ze termalica byka o klasę lepsza a na pogoń będę chodzi i chodzilem jak grali w najniższych ligach z flota tez przegrają pewnie przez sędziego jak i inne wcześniejsze mecze wedlug ciebie przykro mi to pisać ale pogoń zasluzenie jest na tym miejscu co jest niestety

bravo - 9 listopada 2014, 22:31:12 - *.suwalki.vectranet.pl
Za co ta czerwona kartka? Zawodnik Pogoń miał drugą żółtą? Ten faul nie zasługiwał na czerwoną!!!- Widziałem klatka po klatce. I tak o to sędziowie wypaczają mecze - widowisko. Pogoń Siedlce 3-ajcie się!!!

ab - 10 listopada 2014, 0:09:43 - *.tktelekom.pl
Czerwona kartka za faul narażający przeciwnika na ryzyko odniesienia kontuzji - trafił go nad kolanem. Jak najbardziej prawidłowa. Pretensje powinniście mieć do Lewandowskiego, ze w tak bezmyślny sposób chciał zagrać piłkę.

brudny bod - 10 listopada 2014, 12:10:07 - *.multi-net.eu
z całego meczu mnie osobiście zaciekawił debiut i gol Płanety, interesujące czy taki eksperyment jak "Piłkarski Diament" przyniesie efekty i znaleźli klasowego gracza czy tylko wyrobili mu rozpoznawalne nazwisko?

asd - 10 listopada 2014, 15:14:41 - *.internetdsl.tpnet.pl
Pozdro do Pogoni z ZIELONEGO Radomia. Oby tak dalej ..... :-)

bravo - 10 listopada 2014, 23:48:29 - *.suwalki.vectranet.pl
do ab. Jak taki bystry jesteś to zwróć uwagę że piłka zmierzała w kierunku piłkarza Pogoni("szybka piłka"), a po drugie zawodnik Pogoni nogę wycofał, rozumiesz wycofał!!!. Bądż człowieku obiektywny. Oglądałem mecz ekstraklasy Lechia-Śląsk. Faul na Mili gdzie faulu nie było początek meczu karny i czerwona kartka. Mecz gdzie głównym bohaterem jest sędzia to ja dziękuję. Przełączyłem kanał bo miałem dość prostackiego sędziowania.