9 listopada 2014, 14:22:33 - maciejko
Dwa gole Arkadiusza Milika, bramka Sebastiana Stebleckiego

Arkadiusz Milik (AFC Ajax) strzelił dwie bramki a Sebastian Steblecki (SC Cambuur-Leeuwarden) jedną w meczu 12. kolejki holenderskiej Eredivisie, w którym Ajax wygrał na wyjeździe z Cambuurem 4-2 (2-1). Dla Stebleckiego to pierwsze ligowe trafienie w tym sezonie, dla Milika czwarte i piąte. Stebleckiego w 59. minucie zmienił Michiel Hemmen, Milika kwadrans przed końcem meczu Kolbeinn Sigþórsson.

9 listopada 2014, 12:30 - Leeuwarden (Cambuurstadion)
SC Cambuur-Leeuwarden 2-4 AFC Ajax
Sebastian Steblecki 2, Bartholomew Ogbeche 90 (k) - Arkadiusz Milik 19, 60, Davy Klaassen 23, Anwar El Ghazi 78

żółta kartka: Bartholomew Ogbeche (Cambuur).

sędziował: Danny Makkelie.
widzów: 10 000.

Od 86. minuty z powodu kontuzji sędziego głównego spotkanie prowadził Edwin Boot.

W drużynie gospodarzy cały mecz rozegrał były zawodnik Lechii Gdańsk - Vytautas Andriuškevičius.

Po dwunastu rozegranych meczach Ajax jest drugi w tabeli z dorobkiem 26 punktów, Cambuur zajmuje ósmą lokatę z 17 punktami.

kupis18 - 9 listopada 2014, 14:23:41 - *.dynamic.chello.pl
Brawo

Freddy - 9 listopada 2014, 14:23:45 - *.gdynia.mm.pl
Brawo

piotr - 9 listopada 2014, 14:24:34 - *.euro-net.pl
Szczere gratulacje
To ważna wiadomość dla fanów polskich piłkarzy. Życzę w imieniu swoim, swojej żony i wszystkich dorosłych kibiców dużo zdrowia i powodzenia w kolejnych meczach Pozdrawiam

bob - 9 listopada 2014, 14:24:40 - *.adsl.inetia.pl
Juz prawie lepszy od lewego,ma uderzenie a nie jakieś dodbitki do pustej bramki .

Maxi - 9 listopada 2014, 14:25:17 - *.dynamic.chello.pl
Brawo

r - 9 listopada 2014, 14:26:02 - *.static.chello.pl
moze przyjda lepsze czasy dla naszej kadry bo zawodnikow to juz mamy z 7 na poziomie!

Tomm - 9 listopada 2014, 14:27:58 - *.adsl.inetia.pl
Na tle takiej drużyny jak Ajax to Steblecki debiutując w podstawowym składzie rozegrał fenomenalny mecz!! A Arek kontynuuje świetną formę oby tak dalej!

xxx - 9 listopada 2014, 14:28:54 - *.c155.petrotel.pl
Dajcie spokój z tym Stebleckim, nawet mnie nie interesuje co on tam strzela. Kolejny co zagrał kilka spotkań w ekstraklasie i szybko trzepać eurosy na zachód. Jak to się w 99% przypadków kończy to wiemy... Portfel będzie miał grubszy i tyle.

sfas - 9 listopada 2014, 14:39:41 - *.158.218.186.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Po raz pierwszy słyszę żeby kontuzji umożliwającej dalsze poczynania doznał .... SĘDZIA GŁÓWNY
To musiał być szalony mecz!!!!

kuki - 9 listopada 2014, 14:52:45 - *.150.147.73.internetia.net.pl
Sędzie źle stanął i coś z kolanem miał nie tak. Resztę meczu robił za technicznego siedząc na plastikowym krześle ...

@ do sfas - 9 listopada 2014, 14:52:52 - *.play-internet.pl
to mało jeszcze słyszałeś...

xyz - 9 listopada 2014, 14:53:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@sfas
Taka sytuacja była chociażby w meczu Wisła Kraków - Lazio Rzym w Pucharze UEFA. Główny doznał kontuzji już na początku mecze, potem nastąpiła 15-minutowa przerwa, żeby techniczny mógł się przygotować do wejścia na boisko i poprowadzenia meczu.

Jaro_KSG - 9 listopada 2014, 15:24:40 - *.swietochlowice.vectranet.pl
Arek jest WIELKI!!!Gornik Zabrze rzadzi na Slasku!!!

robin200 - 9 listopada 2014, 15:25:38 - *.agg2.cgi.chf-qkr.eircom.net
xxx tylko że w przeciwieństwie do wielu Polskich piłkarzy jak Zieliński, Furman, Wolski,Czy swego czasu Milik nie poszedł do mocnego klubu tylko dla takiego w którym może spokojnie pograć zobacz zawodników Cambuur tam mniej zarabiają niż w Legii a grają z tak uznanymi markami w Europie jak Ajax, PSV, Feyenoord i jak pokazuje ta liga z takimi zespołami można się bardzo mocno wybić. Tak samo swego czasu Klich gral w Zwolle gdzie dobrych piłkarzy jak na lekarstwo więc grał dobrze ale nie potrzebnie wrócił do Wolfsburga jego wybór.

eae - 9 listopada 2014, 15:38:55 - *.kielce.hypnet.pl
xxx komentarz na poziomie ZERO. Myślisz, że w Cambuur dostał dużo więcej niż w Cracovii? Chyba nie znasz realiów dzisiejszej piłki

FTP - 9 listopada 2014, 16:04:42 - *.248.246.4.skyware.pl
oby go Ajax wykupil, niech nie wraca do Bayeru.

raf - 9 listopada 2014, 18:24:29 - *.net.cybernetwmw.com
Klich nie wrócił do Wolfsburga tylko został ściągnięty przez Wolfsburg z wypożyczenia. Nie miał na to żadnego wpływu.

vrth - 9 listopada 2014, 18:31:43 - *.opera-mini.net (*.232.63.82)
robin200, to nie był jego wybór, Wolfsburg miał prawo do wykupienia Klicha za 2 miliony ze Zwolle, a ten nie miał nic do gadania.

tomas - 9 listopada 2014, 19:31:06 - *.eltronik.net.pl
wow gwiazda w nic nie znaczącej lidze... w Bundeslidze nie powąchałby nawet murawy...

rossonero9 - 9 listopada 2014, 19:56:32 - *.home.aster.pl
ta holenderska chyba musi byc na poziomie naszej e-klapy skoro tam steblecki strzela, bo w polskiej kopał sie po głowie

asd - 9 listopada 2014, 20:50:18 - *.mtm-info.pl
pieknie Arek ... oby dalej tak. Milo sie czyta takie newsy.

DENIS - 9 listopada 2014, 21:14:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl