9 listopada 2014, 21:02:50 - mistico
Klub Pawła Cibickiego zdobył Superpuchar Szwecji

Klub polskiego pomocnika Pawła Cibickiego Malmö FF wygrał w rzutach karnych 5-4 w meczu o Superpuchar Szwecji z IF Elfsborg. Po 120 minutach było 2-2 (0-1, 1-1, 1-1). Polak wszedł na boisko w 22. minucie w miejsce kontuzjowanego Agona Mehmetiego.

9 listopada 2014, 18:15 - Malmö (Malmö Stadion)
Malmö FF 2-2 pd. k. 5-4 IF Elfsborg
Isaac Thelin 90, Emil Forsberg 111 - Viktor Claesson 22, Viktor Prodell 120 (k)

karne: 0-1 Per Frick, 1-1 Anton Tinnerholm, 1-2 Viktor Prodell, 2-2 Emil Forsberg, 2-3 Marcus Rohdén, 3-3 Simon Kroon, 3-4 Johan Larsson, (3-4 Paweł Cibicki - obroniony), (3-4 Simon Hedlund - trafił w słupek), 4-4 Isaac Thelin, (4-4 Mikkel Beckmann - obroniony), 5-4 Erdal Rakip

żółte kartki: Johan Hammar, Anton Tinnerholm - Henning Hauger, Adam Lundqvist, Anders Svensson, Marcus Rohdén, Anton Lans.
czerwona kartka: Johan Hammar (90. minuta, Malmö, za drugą żółtą).

sędziował: Martin Strömbergsson.
widzów: 1266.

szef - 9 listopada 2014, 21:05:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
dobrze że zdążył z*ebać karnego ;)

ekspert - 9 listopada 2014, 21:18:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ale kibiców dużo na boisku.4 lub 5 liga angielska ma tylu.Powodzenia.Grania z pustymi trybunami prawie pustymi.

do ekspert - 9 listopada 2014, 21:25:13 - *.unknown.vectranet.pl
Grali na Malmö Stadion, gdzie było ograniczenie widzów, więc stąd tylko tylu kibiców. Stadion ten nie jest w najlepszym stanie. Na codzień mistrz Szwecji gra na Swedbank Stadion, który znajduje się obok tej areny, gdzie dzisiaj grali. Tam na mecze ligowe przychodzi kilkanaście tysięcy widzów, a ostatnio na meczach Ligi Mistrzów było ich ponad 20. Pozdrawiam.

aa - 9 listopada 2014, 21:34:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
no niesamowita frekwencja w tej Szwecji, rzeczywiście
gdzie są teraz ci, co się tak jarali, że na jakimś tam meczu drugiej ligi szwedzkiej było 30 tys.

do ekspert - 9 listopada 2014, 21:39:25 - *.unknown.vectranet.pl
Chociaż nie ukrywam, że winny takiej frekwencji jest związek piłkarski Szwecji. Zrobili bardzo drogie bilety i nie było tak dużego zainteresowania. Rok temu było 2787 widzów.

do ekspert - 9 listopada 2014, 21:43:24 - *.2-1.cable.virginm.net