11 listopada 2014, 16:31:14 - mistico
U-15: Polska 2-1 Irlandia

Reprezentacja Polski do lat 15 wygrała 2-1 (1-0) w rozegranym w Mniowie pierwszym meczu towarzyskim z rówieśnikami z Irlandii. Rewanż zostanie rozegrany 13 listopada o godzinie 12:00 w Strawczynie.

11 listopada 2014, 14:30 - Mniów (Gminny Kompleks Sportowy)
Polska 2-1 Irlandia
Jakub Sinior 5, Błażej Starzycki 53 - Glen McAuley 48 (k)

Polska: 1. Bartosz Mrozek - 2. Michał Zięba (80, 10. Olaf Bieńkowski), 3. Marcin Grabowski, 5. Jan Sieracki, 6. Przemysław Bargiel (65, 13. Robert Ozóg), 8. Jakub Sinior, 9. Mateusz Skrzypczak (41, 7. Kamil Piątkowski), 14. Sebastian Walukiewicz, 15. Błażej Starzycki (80, 4. Jakub Borowiak), 16. Mateusz Szwed, 18. Mikołaj Neuman (60, 17. Wojciech Kafka).

Irlandia: Lorcan Callaghan - Lee O'Connor (74 Luke Nolan), Aaron McColgan (66 Aaron Connolly), Kevin Healy, Thierry Baba, Joe Dwyer, Dominic Peppard, Charlie Barry, Jack Owens, Glen McAuley, Mark Kelly.

żółte kartki (Polska): Grabowski, Kafka.

sędziował: Mateusz Złotnicki (Polska).

Grano 2x40 minut.

źródło: własne / PZPN

emsi - 11 listopada 2014, 16:38:46 - *.59.12.151
ponad 3 tysiace widzow na meczu. dobry wynik jak na u15. Mecz ciekawy , mimo ze wygrana to jednak lekka przewaga w meczu Irlandczykow.

spec - 11 listopada 2014, 17:03:15 - *.231.9.228.koba.pl
szkoda ze sam strawczyn ma 1000 mieszkańców

Gregor - 11 listopada 2014, 18:38:36 - *.opera-mini.net (*.22.72.83, 212.2.96.15)
Były bilety na ten mecz?

martens - 11 listopada 2014, 18:55:41 - *.internetdsl.tpnet.pl
Emsi, jakie 3 tysiące. Na moje oko było 800 luda. No i za płotem stała jakaś setka

doEmsi - 11 listopada 2014, 19:10:00 - *.dynamic.chello.pl
lekka przewaga Irlandczyków ?? dobre ;)

xyzyxyz - 11 listopada 2014, 19:34:09 - *.unknown.vectranet.pl
Oficjalne dane to około 1000 kibiców na meczu. Kto sędziował ?

rygiel - 11 listopada 2014, 19:41:28 - *.internetdsl.tpnet.pl
Sędziował Złotnicki z Lublina. Bardzo dobrze. Karny ewident dla Irlandii

DENIS - 11 listopada 2014, 22:03:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Chłopaki

kibicc - 11 listopada 2014, 22:36:09 - *.dynamic.chello.pl
Brawo za wynik, ale gra słabiutka Irlandczycy prowadzili grę stwarzali ładne, przemyślane ataki. U nas jednak więcej przypadku, chaosu i rwanej gry. Natomiast kilku Irlandczyków oj oj poziom 2 klasy wyższy od naszych Zakończmy grę na wynik w młodzieżowych kadrach kosztem szkolenia !

kasia - 12 listopada 2014, 0:14:55 - *.219.143.56