16 listopada 2014, 4:36:10 - bartekwr9
Drużyna Tomasza Zahorskiego zwycięzcą NASL

Zespół San Antonio Scorpions, w którym występuje polski napastnik Tomasz Zahorski, wygrał rozgrywki amerykańskiej NASL (drugi poziom rozgrywkowy). Klub Polaka pokonał w meczu finałowym Fort Lauderdale Strikers 2-1 (0-0). Zahorski spędził cały mecz na ławce rezerwowych.

16 listopada 2014, 2:45 - San Antonio (Toyota Field)
San Antonio Scorpions 2-1 Fort Lauderdale Strikers
Rafael Castillo 69, Billy Forbes 75 - Walter Ramírez 79

żółte kartki: Giuseppe Gentile, Éric Hassli (San Antonio).

sędziował: Ted Unkel.
widzów: 7847.

W 63. minucie Martín Núñez (Fort Lauderdale) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił w poprzeczkę).

She - 16 listopada 2014, 6:01:31 - *.play-internet.pl
Będą grali w MLS?

jakucha - 16 listopada 2014, 6:03:48 - *.dsl.krak.bdi.inetia.pl
She- w stanach są ligi zamknięte. Musieliby spełniać wymogi organizacyjne i finansowe, a to już zalezy od tego, kto sypie kasą w tym klubie, czy chce mu się inwestować wiecej w klub

kubsą - 16 listopada 2014, 8:15:28 - *.radom.vectranet.pl
Coś ten Zahorski wypadł z formy, bo z tego co widziałem to już drugi mecz z rzędu, w którym nie podnosi się z ławki

Piciu - 16 listopada 2014, 9:33:15 - *.icpnet.pl
znowu ława "amerykański sen" się chyba kończy

db - 16 listopada 2014, 10:33:15 - *.net.hawetelekom.pl
Mam pytanie do ekspertów. Czy Reprezentacja zagra z kimś towarzysko między Szwajcarią a Irlandią?
Nie w temacie ale to najświeższa wiadomosc dlatego pytam.

adi - 16 listopada 2014, 10:34:10 - *.ptim.net.pl
Gratuluje awansu. Zahorski w Polsce był pośmiewiskiem, a teraz będzie grał w MLS z takimi zawodnikami jak Del Piero, Davids, Cannavaro czy Nesta.

db - 16 listopada 2014, 11:01:27 - *.dynamic.dsl.as9105.com
Jestem ekspertem. Dzień dobry. Jak coś PZPN dopnie, to się dowiesz pierwszy. Pozdrawiam i życzę miłego dnia. :-)

@adi - 16 listopada 2014, 11:39:48 - *.71.22.60
tak napewno zagra. Mam nadzieje ze przypomnisz o tym nam po pierwszym meczu

@adi - 16 listopada 2014, 11:44:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
a teraz w Polsce pośmiewiskiem jest adi. To że wygrali NASL nie znaczy że awansowali do MLS. Poczytaj najpierw jak funkcjonują ligi w USA i dopiero czegoś ewentualnie gratuluj (tam nie ma żadnych awansów i spadków)

iławiak - 16 listopada 2014, 14:24:40 - *.play-internet.pl
Czyli wychodzi na to że mamy kolejnego Polaka w MSL.

N - 16 listopada 2014, 15:05:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Coniektorzy nawet nie wiedza jak poprawnie nazwe ligi napisac ;) nc..

Oinkciarz - 16 listopada 2014, 15:58:56 - *.48.200.3.dvois.com
Jaśnie pan wielki polak nie miał nawet procenta wkładu w ten sukces i zasiadł na dobre na swym tronie obok trenera i rezerwowych, więc pisanie że to jego klub i że on tam jest super gwiazdunią zakrawa o kpine i obraża inteligencje kibiców

Kibic123 - 16 listopada 2014, 21:16:35 - *.icpnet.pl
Jakiego awansu? Tam nie ma awansów.
@jakucha Wam napisał co i jak.

DENIS - 16 listopada 2014, 21:33:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gratulacje szkoda że Tomek nie zagrał ale teraz kto wie może ktoś z MLS się po niego zgłosi mam nadzieje

do adi - 16 listopada 2014, 22:43:28 - *.subscribers.sferia.net
nawet jakby były awanse to i tak by nie zagrał z tymi zawodnikami ,których wymieniłeś bo żaden nie gra w mls

tellchar - 17 listopada 2014, 7:44:15 - *.futuroexito.pl (*.0.3.120)
@db - pomiędzy Szwajcaria a Irlandią nei ma oficjalnych terminów FIFA, czyli mógłby zagrać co najwyzej skład ligowy. Teoretycznie moglibyśmy zagrać towarzysko w środę 25 marca (mecz z Irlandią jest w niedzielę 29 marca), tak jak np. Holendrzy grali ostatnio w środę z Meksykiem. Tyle że Nawałka woli zrobić jeden trening kadry wiecej niż mecz (tak np. zrobił przed Gibraltarem), także pewnie żadnego meczu nie będzie