żółte kartki: Giel, Bartkiewicz, Płonka - Sotnicki, Serafin, Kandel, Waksmundzki.
czerwona kartka: Adrian Bartkiewicz (78. minuta, Stal, za drugą żółtą).

źródło: własne / lajfy.com / limanowa.in

marko - 22 listopada 2014, 15:00:12 - *.tvkdiana.pl

;/// - 22 listopada 2014, 15:07:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
11 mecz bez zwycięstwa Wieczorka ...

sylwo - 22 listopada 2014, 15:09:14 - *.centertel.pl
Marciniak dno

Harry - 22 listopada 2014, 15:11:15 - *.play-internet.pl
takie sędziowskiego dna to już dawno nie widziałem. Jak koleś z Krakowa może sędziować mecz drużynie z tego samego województwa!? to od razu śmierdzi na kilometr. niech ten cały Marciniak przestanie w ogóle sędziować mecze, bo ten gościu to jakieś nieporozumienie jest, a i jeszcze ta akcja z niby luźną siatką w bramce gości przed II połową. no po prostu kabaret w jak najbardziej żenującym wydaniu. mecz ogólnie słaby, ale gdyby nie ten pajac 3 pkt zostały by w Stalowej. Limanovia może się cieszyć, że dziś grała w 14 przeciwko 11, a od 78 minuty przeciwko 10. żenada

rks huwdu - 22 listopada 2014, 15:22:20 - *.dynamic.chello.pl
Marciniak - gość od pamiętnego spalonego w Mielcu skandal, że taka popłuczyna dalej sędziuje na szczeblu centralnym

fckdck - 22 listopada 2014, 15:23:35 - *.tvkstella.pl
Pan sedzia do prokuratury. To SKANDAL! Sedziowanie to jest komedia mozna z Izolatora zrobic mistrza Polski. DNO DNO DNO

czop - 22 listopada 2014, 15:23:46 - *.adsl.inetia.pl
połowa kolesi z krakowa, sedzia z krakowa, brawo Boniek|!

max10 - 22 listopada 2014, 15:26:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
trener wtorek mając ten skład byłby pare oczek do przodu obecny trener robi punkty tylko dlatego że nasi piłkarze sami sobie ustalają taktykę on naprawdę im przeszkadza przy takim wyniku robi aż dwie zmiany w 90min.///za pożno ale on o tym nie wie

tadek/l - 22 listopada 2014, 15:37:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
trener ssw co najwyżej nadaje się na kierownika zespołu a nie na trenera wiem że to on pod wtorkiem dolki kopał

abc@wp.pl - 22 listopada 2014, 15:39:15 - *.tvkdiana.pl
Jak to możliwe że sedzia z Małoposlki sędziowałym w tym meczu ?!!

froman - 22 listopada 2014, 15:39:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
a bramkarz Wietecha to nie powinien pauzowac dzisiaj za kartki???? 4 zolte.

das - 22 listopada 2014, 15:41:07 - *.interblock.pl
max10: napisz jeszcze kilka innych komentarzy pod innymi nickami to bedziesz fajniejszy i moze ktos da wiare w to co piszesz

lev,' - 22 listopada 2014, 15:46:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
stalowka i tak osiągneła ładny wynik punktowy tej jesieni z tak nieudacznym trenerem brawa tylko dla chłopaków

stadionowy - 22 listopada 2014, 15:50:16 - *.tvkstella.pl
do froman. Wietecha ma 3 żółte kartki w Stargardzie kartkę dostał Kantor, jest poprawione na szczegółach tego spotkania.

das - 22 listopada 2014, 15:52:02 - *.interblock.pl
Jakiemus pajacowi przeszkadza ze trener sie do powiatu dostal?

lev,' - 22 listopada 2014, 16:00:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
das.szkoda że to coś nazywasz trenerem

nor - 22 listopada 2014, 16:01:24 - *.56.29.43
Widzow 2000 ......w stalowej nie ma piknikow......

przemek - 22 listopada 2014, 16:37:50 - *.tvkstella.pl
szkoda punktów, ale jak sędziuje taki sędzia to to jest jakiś kabaret.
cieszy dobra gra młodzieżowców i Pawła Giela, szkoda zmarnowanych sytuacji Płonki, widać że to nie był jego dzień.
z Rakowem zwycięstwo i spokojna zima
hej Stal!

kibic - 22 listopada 2014, 17:38:22 - *.183.137.76.dsl.dynamic.t-mobile.pl
Wszystko można zobaczyć na zapisie wideo z tego meczu. Nie wydaję mi się, żeby sędzia wypaczył wynik. Wiadomo, każdy jest za swoim klubem w sytuacjach kontrowersyjnych. Mecz słaby, ale wyrównany, więc remis jest sprawiedliwy. Pozdro dla kibiców ze Stalowej Woli! Życzę awansu na zaplecze ekstraklasy.

typer - 22 listopada 2014, 17:41:21 - *.interblock.pl
Ciekawie zaczęło się dziać w 71 minucie spotkania, kiedy to sędzia techniczny proszony o odwrócenie tablicy ze zmianami odpowiedział w prostacki sposób Kupcie sobie tablice dwustronną co rozgotowało nie jednego kibica znajdującego się na stadionie i tak naprawdę od tego momentu zaczęły się cuda na boisku. W 78 minucie drugą żółtą kartką został ukarany Bartkiewicz, a powtórki wideo po kilkukrotnym obejrzeniu nakazują zadać pytanie Czy przypadkiem arbiter główny nie powinien wybrać się do okulisty?!
Goście wykorzystali grę w przewadze już trzy minuty później po tym jak w pole karne wpadł Józef Piwowarczyk i huknął pod poprzeczkę nie dając żadnych szans Balonowi. Przyjezdni poczuli, że mają szanse zgarnąć pełną pule w tym meczu i przycisnęli gospodarzy, lecz najlepszą sytuacje stworzyli sobie gracze Stalówki w 94 minucie po wrzutce z rzutu rożnego piłkę głową przedłużył Argasiński, która wylądowała na piaty metr, a tam główką uderzał z bliskiej odległości gracz Stali, ale na posterunku był Sotnicki, który wybił na rzut rożny, a sędzia nie pozwolił na jego wykonanie choćby przepisy wyraźnie mówią o tym, że stałe fragmenty gry powinny zostać wykonane. Spiker głośnym i wyraźnym słowami przekazał informacje, że mecz prowadził sędzia Robert Marciniak z Krakowa.
Podsumowując prace sędziego należy przypomnieć jak nie zauważył w tamtym sezonie pięciometrowego spalonego w meczu Stali Mielec z Pogonią Siedlce, po którym został zawieszony na kilkanaście spotkań, a PZPN powinien zastanowić się nad faktem, iż mecz nie powinien zostać sędziowany przez tego samego arbitra, z którego pochodzi z którykolwiek zespół jaki ma być prowadzony przez danego sędziego.

skandal - 22 listopada 2014, 18:36:28 - *.play-internet.pl
taki sędzia powinien sędziować mecze w b klasie ; brawo Boniek. To jest piłkarski kryminał

piter - 22 listopada 2014, 18:41:31 - *.tvkdiana.pl
a ja powiem tak kazdy punkt sie liczy !!!! stal stalowa wola

buflo - 22 listopada 2014, 19:02:33 - *.play-internet.pl
Sędzia Laguna i piłkarski poker

przehenio - 22 listopada 2014, 21:31:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Można było oglądnąć mecz live i trzeba powiedzieć uczciwie, że tak dobrego sędziowania dawno nie było w Stalowej Woli. Do tego bardzo obiektywne, w zasadzie żadnej pomyłki. Miejscowi fani są trochę zdenerwowani remisem i stratą 2 punktów dlatego winę spychają na Bogu ducha winnego sędziego. Ja bym powiedział nawet, że to bardzo szczęśliwy remis dla Stali i cieszmy się, że jest ten 1 punkcik. Naprawdę mogło być gorzej i nie ma co tu biadolić, tylko chłopaki mogli grać. Trzeba też przyznać, że Limanovia nie gra tak beznadziejnego futbolu jak zajmuje miejsce w tabeli. Coś tu jest nie tak. Miejsce świadczyłoby o tym, że dostaną srogie baty, a o mało co nie wygrali. Tak że trzeba zabrać się do roboty a nie biadolić..

4 liga lim - 22 listopada 2014, 21:44:34 - *.tvkstella.pl
Kopaczom limanovi życzę spadku do 4 ligi co zresztą nastąpi za udawanie faul i branie sędziego na krzyk.Po końcowym gwizdku bramkarz limanovi i jeden z kopaczy z pola skoczyli sobie do gardeł i mało brakło aby się nie pobili.O sedziowaniu szkoda nawet się wypowiadać.

1938 - 22 listopada 2014, 21:47:58 - *.interblock.pl
Do wszystkich "nygusów" z Podkarpacia ! Pamiętajcie STALÓWKA zawsze Pany !!!

Goral - 22 listopada 2014, 21:50:40 - *.hfc.comcastbusiness.net
Kolejny punkt Limanovii z rywalem z gornej polki. Nalezy miec nadzieje na dobry wynik z Gornikiem. W przerwie zimowej powinno byc kilka wzmocnien zwlaszcza w ataku Limanovii; dalej ciezka praca na treningach i na wiosne powinno byc juz znacznie lepiej. Jak widac tabela II ligi jest juz podzielona; zespoly od miejsca 11 w dol walcza o utrzymanie. Wierze, ze moja Limanovia zachowa II lige dla kibicow, miasta i regionu. Amen.

obserwator - 22 listopada 2014, 22:02:06 - *.mannet.pl
do Gorol- Na wiosnę nie wszystkie druęyny z czoła tabeli będzie stać finansowo na I ligę i będą te drużyny tracić punkty.Przez to tabela drużyn spadkowych się mocno może zmienic

mikmac - 22 listopada 2014, 22:13:14 - *.rzeszow.mm.pl
~typer - tylko rzut rożny musi zostać wykonany. W każdej innej sytuacji sędzia może skończyć mecz kiedy chce.

mikmac - 22 listopada 2014, 22:14:20 - *.rzeszow.mm.pl
~typer - rzut karny :D pomyłka.

nor - 22 listopada 2014, 22:35:16 - *.56.29.43
A Ja tylko przypomne ....widzow 2000 ...w stalowej nie ma piknikow .....

Harry - 22 listopada 2014, 23:28:26 - *.play-internet.pl
przehenio na jakim ty meczu byłeś? co ty chłopie pieprzysz za farmazony.

ksS - 23 listopada 2014, 8:31:46 - *.tsm.tarnobrzeg.pl
SSW - 8 listopada 2014, 13:56:09 - host-80-48-136-109.tvkstella.pl
Co za dziadostwo , masakra z przedostatnim zespołem zremisować na własnym stadionie 0-0 i ta drużyna ma walczyć o awans !

RST1938 - 23 listopada 2014, 8:45:21 - *.tvkdiana.pl
0:0 a 1:1 po tak fatalnym sędziowaniu to jest różnica . Aż dziw bierze że tacy ludzie mogą prowadzic zawody na tym poziomie rozgrywek.

grass - 23 listopada 2014, 11:46:33 - *.play-internet.pl
ten sam sędzia w poprzednim sezonie uznał bramkę z 4m spalonego w meczu Stal Mielec - Pogoń Siedlce .. i po tym meczu został zawieszony na kilka kolejek

grass - 23 listopada 2014, 11:48:34 - *.play-internet.pl
KsS --- Kto ci powiedział że Stalówka walczy o Awans ?? Stalówka nie ma szans na 1 ligę w chwili obecnej z powodu stadionu który nie przejdzie 1 lidze

kkk - 23 listopada 2014, 13:09:38 - *.connect.netcom.no
Ludzie opanujcie się, o jakim awansie wy piszecie. Awans był by samobójstwem tego klubu, nie pompujcie balonu .

Stal1938 - 23 listopada 2014, 13:45:30 - *.tvkdiana.pl
No jasne że utrzymanie jest głównym celem ale kss czy jak tam dalej się spinają.my mamy już plan praktycznie zrobiony a smrodki?nie rozumiem...

jimmy - 23 listopada 2014, 13:59:11 - *.dynamic.chello.pl
Czy to prawda, że od Wodex kończy ze sponsorowaniem Stalówki ? Podobno prezes firmy cos takiego powiedział do pracowników.

ksS - 23 listopada 2014, 16:09:15 - *.tsm.tarnobrzeg.pl
Mam w nosie co kto mówi, jesteście na premiowanym miejscu i czy się to podoba czy nie o awans walczycie - spinaliście się dwa tygodnie temu i zostaliście pokarani

1938 - 23 listopada 2014, 19:20:37 - *.interblock.pl
A no niech wszystkie "nygusy" pilnują swoich klubików bo póki co to STALÓWKA zawsze PANY !!! a reszta czyli śmierdziele i meeeeeeellllce niech zajmą się sobą bo póki co to lipa !!! cienizna zaj....sta !!! nie wiem po co wo gule ten fakt powtarzam bo cała Polska doskonale wie ...Na Podkarpaciu Tylko Stalówka Stalowa Wola !!!

ksS - 24 listopada 2014, 9:37:27 - *.tsm.tarnobrzeg.pl
Nie gorączkuj się tak bo ci żyłka pęknie panie "wo gule":D. Żyjemy w wolnym kraju i każdy może się interesować tym, co mu się żywnie podoba a lipa to jest nie mieć nic do napisania co kolejkę oprócz śmierdzieli itp. spin, z tym to na k.net oszołomie.