T-Mobile Ekstraklasa: Korona 2-2 Zawisza

22 listopada 2014, 18:00 - Kielce (Stadion Miejski Arena Kielc)
Piotr Malarczyk 10, Olivier Kapo 62 - Michał Masłowski 45, Radek Dejmek 48 (s)

Korona: 22. Vytautas Černiauskas - 4. Piotr Malarczyk, 32. Radek Dejmek, 2. Kamil Sylwestrzak, 28. Leândro - 19. Nabil Aankour, 8. Vlastimir Jovanović, 26. Kyryło Petrow, 11. Olivier Kapo, 10. Michał Janota (46, 27. Jacek Kiełb) - 9. Przemysław Trytko.

Zawisza: 12. Grzegorz Sandomierski - 10. Jakub Wójcicki, 15. Paweł Strąk, 44. Samuel Araújo, 11. Sebastian Ziajka - 28. Wágner (57, 18. Damian Ciechanowski), 16. Hérold Goulon, 14. Kamil Drygas (82, 21. Jakub Łukowski), 6. Michał Masłowski, 22. Luís Carlos - 9. Rafael Porcellis (87, 23. Jorge Kadú).

żółte kartki: Petrow, Jovanović - Ziajka, Samuel Araújo.
czerwone kartki: Kyryło Petrow (77. minuta, Korona, za drugą żółtą) - Sebastian Ziajka (54. minuta, Zawisza, za drugą żółtą).

sędziował: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa).

adam - 22 listopada 2014, 19:53:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
wynik pozytywny dla Ruchu - chociaż zwycięstwo Zawiszy lepiej by smakowało.

leszcz - 22 listopada 2014, 19:54:10 - *.191.163.202
Zawisza słaba jak barszcz, gdyby nie jeszcze słabszy Kapo byłoby 5:2 conajmniej

dydek - 22 listopada 2014, 19:55:01 - *.cdma.centertel.pl
Nie kumam tego grania Zawiszy na czas pod koniec meczu, to żenujące w ich sytuacji punktowej. Rumak jest ździebko niepoważny.

[Z] - 22 listopada 2014, 19:55:12 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Kapo tragedia ile miał okazji...
No nic ale wkłady i tak do spadku z Podbeskidziem, Jagiellonią i Śląskiem w plecy...
Czekam na hejty osucho januszy

olo - 22 listopada 2014, 19:56:22 - *.icpnet.pl
Do czerwonej kartki Ziajki Zawisza był duzo lepszym zespolem. Mimo wszystko remis i dobra postawa Sandomierskiego plus powrot Maslowskiego to jednak pozytywnie. Kapo niby strzela, ale generalnie slaby...

judasz - 22 listopada 2014, 19:57:13 - *.bb.online.no
Sędzia drukował jak mógł pod Zawiszę. Ile kosztuje mecz u niego. Wjazd w Aakura sankami i strata z której poszła poszła kontra i czerwień dla Petrowa. Z reszta takich sytuacji bylo pelno gwizdanych w 1 stronę. Faul na Kapo w polu karnym, ewidentnie trzymany za koszulkę. Drukażyna się nagimnastykowała. Nawet też urojony rzut rożny z którego padła bramka dla Zawiszy, piłka odbiła sie od zawodnika Zawiszy.

@[Z] - 22 listopada 2014, 19:57:55 - *.piraten-nds.de
twój hejt i tak jest the best wkładzie do dresu

Jarek - 22 listopada 2014, 19:57:57 - *.internetia.net.pl
Postawiłem 100 zł na Korone .....

tampaboy - 22 listopada 2014, 19:59:01 - *.dynamic.gprs.plus.pl
To co grał dziś Kapo to po prostu SABOTAŻ !! Piłkarz z taką techniką nigdy nie zmarnowałby takich sytuacji nawet gdyby dzień wcześniej wypił wiadro wódki... Jestem w szoku!!

@Jarek - 22 listopada 2014, 19:59:17 - *.piraten-nds.de
to znak, że trzeba rzucić ten hazard dopóki nie jest za późno

Zawiszak - 22 listopada 2014, 20:01:07 - *.awacom.net
Sędzia się nie popisał bramka Wagnera prawidłowa!Ciechanowski zmiana fatalna!Rumak się nei popisał.Wejscie Łukowskiego też średnie.Ziajka dał Koronie dwa punkty.

Pielgrzym - 22 listopada 2014, 20:02:58 - *.adsl.inetia.pl
Scyzoryki patałachy.

polak - 22 listopada 2014, 20:03:05 - *.in-addr.broadbandscope.com
z Kapo sie robi taka gwiazdeczka ligi. cos pokroju Ljuboji. chcialbym, zeby wiecej takich do Polski witalo.

barceloner - 22 listopada 2014, 20:04:08 - *.pool85-50-143.dynamic.orange.es
Wielka szkoda, gdyby Zawisza spadl, pozdroienia z BARCELONY

[Z] - 22 listopada 2014, 20:04:27 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
@ Masz pecha nie chodzę w dresie próbuj dalej nieudaczniku ;)

jarko - 22 listopada 2014, 20:07:35 - *.088.070.pools.vodafone-ip.de
Brawo ZAWISZACY za walke do konca .
BYDGOSZCZ JEST DUMNA Z WAS .

bizi - 22 listopada 2014, 20:13:37 - *.eaw.com.pl
czyli jeszcze 9pkt w trzech meczach. tak wygląda "ultimatum" od pinokio? i niby grają lepiej, tylko dla kogo? przeczekajmy... /Z/

Rumak - 22 listopada 2014, 20:25:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ws[Z]awica spadek

dobranasza - 22 listopada 2014, 20:31:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Moim zdaniem sędzia był bezstronny. Zawisza gra coraz lepiej. Korona niekoniecznie.

snake - 22 listopada 2014, 20:32:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jak tego Korona nie wygrała?Po pierwsze miała w składzie patałacha Janotę (zmieniony na niewiele lepszego Kiełba),po drugie tyle setek co niewykorzystał Kapo to nie jest coś normalnego(???) i po trzecie chyba najistotniejsze trener Tarasiewicz- Zawisza prawie na łopatkach po czerwonej kartce i bramce na 2:2,wystarczy dokonać zmian,dać impuls-idziemy do przodu nowymi siłami(Sobolewski,Cebula,Pilipczuk) ale Rysio nie,żadnych zmian.Czyżby chęć pomocy swemu byłemu klubowi???????

^Max - 22 listopada 2014, 20:37:03 - *.106.191.82
próbuj dalej, trzymam kciuki ;) serio

- 22 listopada 2014, 20:40:20 - *.dynamic.chello.pl
Remis to punkt który morze zadecydować w tabeli pozdrawiam- Koroniarzy !

dd - 22 listopada 2014, 20:47:50 - *.dynamic.chello.pl
Zawisza lepszy? Zwłaszcza to granie na czas od 1-2, a to Drygas, Carlos, Masłowski, i ten niby strzelec bramki. Tyle leżakowania a sędzia ledwie 4 minuty. Janota do drugiej ligi niech się ogrywa.

م - 22 listopada 2014, 21:06:05 - *.adsl.inetia.pl
Janota - pomyłka wystawianie go na prawej stronie
Kiełb - beznadziejna zmiana, nie dość że nie lepszy od Janoty to jeszcze beznadziejne wykonywanie rogów i wolnych
Trytko - miał być wysuniętym napastnikiem przed Kapo, nie potrafi tego robić, cofnął się a Kapo przeszedł do przodu to wcale nie włączał się do gry
Tarasiewicz - dno, nie wystawienie Sobolewskiego na lewej, do tego brak zmian

@max - 22 listopada 2014, 21:07:11 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Nie udało się ;-)

mksiak - 22 listopada 2014, 21:10:14 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
W Koronie baaardzo widoczny brak Golańskiego i napastnika!!! Już zamiast Trytki lepiej ogrywać Chiżniczenkę

matadoR - 22 listopada 2014, 22:12:59 - *.adsl.inetia.pl
Bardzo dobry wynik

1973 - 22 listopada 2014, 23:30:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mecz by się ułożył dla Koronki inaczej, gdyby Trytko strzelił na 2-0 (a nie Janota na 1-0).
Pewnie bramki na 1-1 do szatni dla Zawiszy by nie było. A rozpocząć 2 połowę od 2-0 czy nawet 2-1
przy mądrzej grze (proste - jak najdłuźej posiadać piłkę)to 95-90% pewności wygranej. Szkoda 2 punktów,
które trzeba teraz odrobić w Szczecinie. Z Bełchatowem konieczna wygrana (już z Pawłem Golańskim i mam nadzieję z mądrze grającym Sobolem).

DENIS - 22 listopada 2014, 23:50:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Postęp?

barceloner - 23 listopada 2014, 0:06:55 - *.Red-83-41-36.dynamicIP.rima-tde.net
Zawisza Bydgoszcz - grajcie do końca. Do ostatniej kolejki. Szacunek dla was. Z takim budżetem i tak się super trzymacie.

zeta - 23 listopada 2014, 0:14:48 - *.152.149.105.dsl.dynamic.t-mobile.pl
do {Z} napewno chodzisz w dresie a jak nie to chociaż z miłości do ojczyzny byłes Stolice roz ...ic albo chociaż jakiś przystanek albo cokolwiek byle by rozwalic wszak jestes patryiota a reszta to ..... ?!
KIBOLE KŁAMCY !
BRAWO ZAWISZA WALCZYC DO KONCA DLA NAS TYCH NAJWIERNIEJSZYCH !

WKS - 23 listopada 2014, 0:33:20 - *.static.ip.netia.com.pl
Taki pseudo klub jak zawisza nigdy ale to przenigdy nie powinien grać w ekstraklasie , życzę im spadku i to z hukiem najlepiej od razu do 4ligi szkoda tylko kibiców w Bydgoszczy że takiego ........ jak osuch mają w swoim mieście.

@zeta - 23 listopada 2014, 2:17:01 - *.adsl.inetia.pl
a w domu wszyscy zdrowi?

Wisła to m - 23 listopada 2014, 8:28:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jak Kapo strzelił z niczego gole z Lechem i w jedynej sytuacji z Wisłą to był noszony na rękach . Z takim potencjałem jak w Kielcach to Tarasiewicz robi dobry wynik , nie spadną

tola@op.pl - 23 listopada 2014, 9:06:36 - *.play-internet.pl
Wielki sukces pseudopiłkarzy Zawiszy!Pierwszy punkt zdobyty na wyjezdzie w tym sezonie!

[Z] - 23 listopada 2014, 10:26:36 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Zeta powiedz mi kto takich ludzi jak ty rzeźbi??? Jestem patriota ale nie muszę nic niszczyć by to udowadniać, tępy lewaku

rumak - 23 listopada 2014, 13:00:37 - *.icpnet.pl
[z] nie ma dresu. ma różowy lateks i buty na obcasie

@[Z] - 23 listopada 2014, 13:13:10 - *.play-internet.pl
w dresie może nie chodzisz, ale zachowujesz się jakbyś chodził, co na jedno wychodzi wkładzie do dresu i 'patrioto'.

bromberg - 23 listopada 2014, 13:49:29 - *.158.218.122.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl
BRAWO ZAWISZO . Szkoda czerwieni dla Ziajki ale jak się siły wyrównały to znów była szansa na 3 pkt.
A Koroniarze niech przestana skamleć, pierwsza bramka dla Korony ładna , ale pełen przypadek że piłka po rykoszecie z rogu ląduje na 20 metrze przed bramką gdzie nikogo nie ma. Druga to efekt grania w przewadze, a gol dla Zawiszy nieuznany bo sędzie nie odruznia faulu od zderzenia na sliskiej murawie. Teraz Zawiszo trzeba punktować a z taka grą to się uda i po 30 kolejkach niech się inni martwią. Jeszcze 3 mecze i wszystko mozliwe

supporter - 24 listopada 2014, 11:53:07 - *.4.199.127
ziajka przegral dwa punkty.. gdyby nie jego glupi faul, gdzie
nie bylo zadnej groznej akcji, to zawisza by wygral bo juz korona po drugim golu przestala grac. szkoda! dobrze ze chociaz widac progres i strzelaja bramki. brawo maslo i sandomierski ( fajnie ze zaczyna lepiej bronic, nareszcie godny zastepca kaczmara) teraz jeszcze cala runda.Jak przegrali tyle meczow w zeszlej rundzie teraz moga to odrobic i rownie dobrze wygrac tyle co przegrali. Na to kibice liczymy. Dobra robota Osuch ze zwolnieniem tych pseudo portugalskich gwiazdek (vasco, silva i petasz z grekiem do rezerw). Trzeba miec nadzieje!! pozdrawiam kibicow Zawiszy.