Chojniczanka: 12. Rafał Misztal - 25. Wojciech Lisowski, 2. Michał Markowski, 4. Piotr Kieruzel, 6. Przemysław Pietruszka - 22. Bartłomiej Niedziela (78, 10. Mateusz Piechowiak), 5. Paweł Zawistowski, 27. Przemysław Czerwiński, 9. Marek Gancarczyk (66, 8. Paweł Iwanicki) - 11. Rafał Siemaszko, 17. Tomasz Mikołajczak (74, 23. Krystian Feciuch).

Pogoń: 34. Mateusz Tobjasz - 3. Michał Grudniewski, 7. Daniel Dybiec (46, 19. Krystian Wójcik), 17. Przemysław Rodak, 15. Jarosław Ratajczak - 31. Wojciech Wocial (64, 27. Michał Ogrodnik), 11. Adrian Dziubiński, 6. Marcin Paczkowski, 13. Kaby, 26. Dawid Dzięgielewski - 14. Bartosz Tarachulski (55, 9. Maciej Tataj).

żółte kartki: Mikołajczak - Dziubiński, Tobjasz.

źródło: własne / Czas Chojnic / Chojniczanka Chojnice

tomek33 - 23 listopada 2014, 14:08:52 - *.25.114.166
grubo brawo Chojniczanka za wspaniały wynik , niech zagłębie się boi

a - 23 listopada 2014, 14:09:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Rewanż za 4:1

baster - 23 listopada 2014, 14:10:05 - *.dyn.iinet.net.au
Super mecz, moglo byc wiecej, ale nie ma co byc pazernym. Teraz czas na Zaglebie.

pgsdc - 23 listopada 2014, 14:14:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ale dno...

fan - 23 listopada 2014, 14:16:19 - *.siedlce.vectranet.pl
Grali jak nigdy , przegrali jak zawsze

@tomek33 - 23 listopada 2014, 14:18:08 - *.dynamic.chello.pl
przyjedź do Lubina, to zobaczysz jak się boimy ;)

GRISHA - 23 listopada 2014, 14:19:11 - *.119.19.115
no to już miarka się przebrała... DO WIDZENIA PANIE PURZYCKI

dasza - 23 listopada 2014, 14:19:24 - *.siedlce.domtel.com.pl
Jestem za Pogonia, ale nie za trenerem bez doswiadczenia. Mam nadzieje ze po tym meczu bedzie mial tyle odwagi zeby podac sie do dymisji. Dzieki za to co zrobil, ale czas odejsc.

tomek33 - 23 listopada 2014, 14:20:10 - *.25.114.166
na pewno się boicie

samba - 23 listopada 2014, 14:24:09 - *.siedlce.vectranet.pl
Panie trenerze Purzycki czas odejść

Trener out - 23 listopada 2014, 14:29:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Purzycki podaj się do dymisji jeśli masz odrobinę honoru. Po takim frajerskim wyniku, normalny trener bez żadnego ,,ale" odchodzi. Jak ten pseudo-trener przystąpi do meczu z Wisłą to będzie znaczyć, że w zarządzie Pogoni jest bardzo zła sytuacja

, - 23 listopada 2014, 14:29:51 - *.free.aero2.net.pl
A trenejro Purzycki mówił, że Chojniczanka jest w naszym zasięgu...

siedlek - 23 listopada 2014, 14:33:54 - *.centertel.pl
Pseudotrener, który wśród zawodnikow jest posmiewiskiem bez zadnego autorytetu nie moze juz dluzej piastowac tej funkcji OPIEKUNA druzyny...Purzyckiemu ktoś to wreszcie powie?

Poss - 23 listopada 2014, 14:34:15 - *.haye.cable.virginm.net
Brawo Mały za dwie bramki!

zks - 23 listopada 2014, 14:35:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pytanie do kibiców Chojniczanki - jak grała Pogoń Siedlce? Gratuluję wyniku i pozdro z Płocka.

czarny - 23 listopada 2014, 14:39:15 - *.petrus.pl
moglo byc 8 9 zabraklo szczescia

Mateusz - 23 listopada 2014, 14:44:35 - *.elk.mm.pl
Mniej więcej od 30 minuty do przerwy mieli kilka sytuacji, ale Misztal wybronił. Potem poszło już z górki

Kaszub - 23 listopada 2014, 15:21:11 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Po przerwie Pogoń praktycznie nie istniała - miała dwie sytuacje jednak Misztal dzisiaj super.

lizak - 23 listopada 2014, 15:21:34 - *.chojnet.pl
pomimo takiego wyniku, Chojniczanka im wyżej prowadziła tym bardziej niefrasobliwie grała w obronie. za bardzo rozluźniona, bez determinacji jak tydzień temu z Bytovią, a mimo to piłka nie chciała wpaść do naszej bramki. Pogoń nawet grała nieźle w polu, ale im bliżej naszej bramki tym gorzej jeśli chodzi o wykończenie.

Ja - 23 listopada 2014, 16:22:43 - *.30.219.58.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
porzednik ma rację że układ żądzi w klubie ( trener + prezes + menadzer )

Mati - 23 listopada 2014, 16:27:24 - *.awacom.net
Zawistowski to jest zawodnik.Brawo Zawias!

Bob - 23 listopada 2014, 21:48:38 - *.internetdsl.tpnet.pl
Przesadzacie. Pogoń nie spisuje się dużo gorzej niż reszta beniaminków.

Pogonistka - 24 listopada 2014, 1:41:35 - *.opera-mini.net (*.61.140.64)
Puzon ,zapraszamy do posredniaka... Trener bez umiejetnosci ... Panu juz dziekujemy.

kibic - 24 listopada 2014, 10:28:11 - *.mazovia.edu.pl
Chojniczanka była lepsza. Gratulacje.Młyn ok. 50 os. większość młodzi. Niepotrzebna jedna wrzuta na Pogoń pod koniec meczu. Szacun dla tych 5 wyjazdowiczów.

chujnicki - 24 listopada 2014, 14:20:31 - *.dynamic.gprs.plus.pl
w Chojnicach kibol jest tak mało taktowny, że gdyby w klatce gości zasiadł ich KK i tak k...wami by rzucali na nich, ale co zrobić jak słoma z butów wystaje

ode - 24 listopada 2014, 18:09:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ilu was w Siedlcach było ??

gdzie to j - 25 listopada 2014, 0:13:43 - *.58.143.94.bredband.tre.se
ty a gdzie te siedlce są ? poważnie pytam bo nie słyszałem o tym mieście ani o jakiejś pogoni owszem jest Pogoń Szczecin ,Pogoń Zduńska Wola Pogoń Grodzisk ,ale siedlce ? buachchcchha 5-0 i za pół roku na swoje miejsce w szeregu

matematyk - 25 listopada 2014, 18:15:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
5 gości 5 bramek dla każdego jedna. Dobrze że ich więcej nie przyjechało.

edwin - 25 listopada 2014, 19:57:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl