24 listopada 2014, 19:53:44 - mistico
Dobrana para - Jež i Zachara

W ostatnim meczu 16. kolejki T-Mobile Ekstraklasy Górnik Zabrze wygrał na wyjeździe z Cracovią 2-1 (1-1). Bramkę dla gospodarzy po błędzie łotewskiego bramkarza Pāvelsa Šteinborsa zdobył jego rodak Deniss Rakels. Goście odpowiedzieli dwoma trafieniami Mateusza Zachary, przy których asystował Róbert Jež.

Mecz mógł ropocząć się od szybko zdobytego gola przez Cracovię. W 5. minucie Marcin Budziński dośrodkował z rzutu rożnego, Miroslav Čovilo uderzył głową w kierunku bliższego słupka, ale stojący przy nim Róbert Jež wybił piłkę z linii bramkowej. Po chwili Sławomir Szeliga odzyskał futbolówkę i zagrał do Budzińskiego, a ten zagrał na lewą stronę do wbiegającego w pole karne Boubacara Dialiby, który strzelił niecelnie. W 20. minucie gospodarze strzelili gola. Krzysztof Nykiel zacentrował z lewego skrzydła w pole karne, Čovilo uderzył w stronę dalszego słupka i przelobował Pāvelsa Šteinborsa, lecz trafił w poprzeczkę. Do piłki dobiegł jeszcze Deniss Rakels i z najbliższej odległości głową skierował futbolówkę do siatki. Cztery minuty później po rzucie wolnym dla gości Radosław Sobolewski oddał niecelne uderzenie z trzydziestu metrów. Przez kolejny kwadrans gra toczyła się głównie w środku pola i żadna z drużyn nie potrafiła stworzyć sobie dobrej sytuacji do zdobycia gola. W 41. minucie Górnik doprowadził do wyrównania. Jež podał na prawe skrzydło do Łukasza Madeja, a ten zbiegł z piłką do środka i odegrał do wbiegającego w pole karne Ježa. Słowak natychmiast dośrodkował, a nabiegający na lecącą futbolówkę Mateusz Zachara głową pokonał Krzysztofa Pilarza.

W 54. minucie Budziński zacentrował z rzutu wolnego w pole karne gości, Nykiel nie trafił w piłkę, a ta minimalnie minęła słupek. Minutę później piłkarze Górnika próbowali odpowiedzieć, ale Bartosz Iwan uderzył niecelnie z dwudziestu metrów. Po chwili goście wykonywali rzut wolny dwadzieścia pięć metrów od bramki. Seweryn Gancarczyk strzelił jednak obok bramki. W 60. minucie Budziński ruszył środkiem boiska, po czym zagrał w pole karne do wbiegającego Dialiby. Senegalczyk nie wykorzystał dobrej okazji i kopnął obok dalszego słupka. Sześć minut później Dialiba próbował zaskoczyć Šteinborsa strzałem z woleja z dystansu, lecz zrobił to bardzo niedokładnie. Po chwili Górnik zdobył drugiego gola. Rafał Kosznik z lewego skrzydła zagrał do środka do Madeja, który szybko odegrał do stojącego na szesnastym metrze Ježa. Słowak natychmiast przedłużył podanie do wbiegającego w pole karne Zachary, a ten minął Pilarza i umieścił piłkę w pustej bramce. W 70. minucie Dialiba zacentrował w pole karne, a Rakels główkował w poprzeczkę. Minutę później Szeliga podał do wybiegającego na pozycję Przemysława Kity, który natychmiast zagrał wzdłuż bramki, ale Gancarczyk w ostatniej chwili ubiegł Rakelsa. Po chwili Madej dośrodkował z lewej strony, a zamykający akcję Kosznik uderzył zbyt lekko by zaskoczyć Pilarza. W 82. minucie Dialiba zagrał w pole karne, Gancarczyk nie trafił w piłkę i ta trafiła do Kity. Wprowadzony w drugiej połowie zawodnik Cracovii został jednak powstrzymany w ostatniej chwili przez interweniujących Kosznika i Šteinborsa. Dwie minuty później Čovilo uderzył z dystansu wprost w łotewskiego bramkarza Górnika. W samej końcówce po akcji Przemysława Oziębały Wojciech Łuczak mógł podwyższyć prowadzenie Górnika, ale trafił w słupek. Natomiast Cracovia odpowiedziała jeszcze rzutem wolnym Budzińskiego, po którym Čovilo strzałem głową zmusił Šteinborsa do największego wysiłku, jednak bramkarz gości zdołał wybić piłkę na rzut rożny.

24 listopada 2014, 18:00 - Kraków (stadion Cracovii)
Cracovia 1-2 Górnik Zabrze
Deniss Rakels 20 - Mateusz Zachara 41, 68

Cracovia: 80. Krzysztof Pilarz - 25. Bartosz Rymaniak, 5. Miroslav Čovilo, 6. Adam Marciniak - 8. Krzysztof Nykiel, 21. Sławomir Szeliga (81, 9. Dariusz Zjawiński), 14. Damian Dąbrowski, 27. Marcin Budziński, 67. Bartosz Kapustka (70, 18. Przemysław Kita), 7. Boubacar Dialiba - 92. Deniss Rakels.

Górnik: 1. Pāvels Šteinbors - 17. Dominik Sadzawicki, 26. Adam Danch, 22. Seweryn Gancarczyk - 11. Roman Gergel, 6. Radosław Sobolewski, 38. Bartosz Iwan, 81. Róbert Jež (77, 10. Konrad Nowak), 18. Łukasz Madej (77, 8. Przemysław Oziębała), 4. Rafał Kosznik - 20. Mateusz Zachara (90, 89. Wojciech Łuczak).

malit - 24 listopada 2014, 19:56:58 - *.dynamic.chello.pl
sędzia dołożył swoje do wyniku przy pierwszej bramce dla górnika pominął faul na cracovii przez co poszła kontra. fajny mecz do oglądania oby więcej takich w polskiej lidze

PGliwice - 24 listopada 2014, 19:57:06 - *.gl.digi.pl
To po co się udzielasz?

- 24 listopada 2014, 19:57:10 - *.dynamic.chello.pl
Górnik bardzo szczęśliwe i niezasłużone zwycięstwo

kali - 24 listopada 2014, 19:57:34 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jakoś cienko grał dezerter z Lubina Bartosz Rymaniak.

hardkor - 24 listopada 2014, 19:57:38 - *.162.228.51
craxa lipa

jkk - 24 listopada 2014, 19:57:42 - *.play-internet.pl
super mecz

Krzystko - 24 listopada 2014, 19:58:37 - *.189.28.71
Gratulacje dla wspaniałego Górnika pozdrawiają kibice z Dortmundu 😃 Tylko Górnik !!!!!

millwall - 24 listopada 2014, 19:58:49 - *.ip.telfort.nl
W Gliwicach ino SUPER TORCA kurczaczku

Rudziol - 24 listopada 2014, 19:59:02 - *.adsl.inetia.pl
Cały świat już wie,Górnik wygrał mecz, słychać głośny śpiew My bawimy się!!!!

Wheeler ZL - 24 listopada 2014, 20:01:46 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Końcówka Champions League.

Motor - 24 listopada 2014, 20:02:37 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jak Cracovia mogła przegrać mając tyle sytuacji.Masakra,Górnik nic nie pokazał.

gość - 24 listopada 2014, 20:05:01 - *.dip0.t-ipconnect.de
Ile Żaboli w Krakowie ?

pepe1 - 24 listopada 2014, 20:06:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
emocjonujący mecz i oby takich więcej w naszych ligach! Pozdrowienia dla kibiców.

kupa - 24 listopada 2014, 20:06:59 - *.45.51.113
Śmieszna liga. Bankruci wygrywają. Ale i tak liczy się tylko mistrz czyli Legia.

lechita - 24 listopada 2014, 20:13:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
4 tys kibicow Craxy-zenada

Laguna - 24 listopada 2014, 20:16:49 - *.8.97.0
Cracovia gra pięknie super mecz ale znowu przejegrany KSG z palcem 3pkt przywozi do Zabrza.
jak ktoś wcześniej zauważył fajny mecz dużo walki i zaangażowania ale znowu bez przesady TIKI TAKA to nie była.

^millwall - 24 listopada 2014, 20:16:51 - *.106.191.82
chyba dawno do tej Holandii wyjechałeś, czasy się zmieniają, ew za dużo jarałeś

dobranasza - 24 listopada 2014, 20:17:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Covilo nie sprawdził się w roli stopera, a w polu karnym Górnika sobie nie pograł, bo trzymali go we trzech, a bramkarz walił po po twarzy bezkarnie.

edziu - 24 listopada 2014, 20:22:07 - *.215.202.231-internet.zabrze.debacom.pl
Żenujący doping cracovii... 60% czasu bluzgi

kibic - 24 listopada 2014, 20:37:36 - *.leon.com.pl
O to chodzi cracovia ma doping jak na stypie i bluzgach już nie wspomnę

JohnyKSG - 24 listopada 2014, 20:38:45 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Fajny,zaciety mecz,ale to Górnik skuteczniejszy.BRAWO!
Pniemy sie Głupota Madeja znowu wyszła,juz raaz tak miał kiedyś z kartkami.Teraz lech,trzeba murowac i szybkie kontrataki.Na Lecha Gwaze bym widział,maja grac szybcy ludzie i ktos na główki sie przydal...Szewa.Trzeba tam przynajmniej zremisowac,a potem mecz rondy z Legią!

witja - 24 listopada 2014, 20:39:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
pardon, przed bramką na 1:1
panie Podoliński - zaczynasz pan się stawać powoli wuefistą: Cracovia ZNÓW gra ładnie i ZNÓW traci punkty. Pana poprzednik właśnie za to poleciał.
W tej "ekstraklasie" nie piękno się liczy, ale skuteczność:
Piast 3 strzały - 3 gole, 3 pkt
Górnik 3 strzały - 2 gole, 3 pkt
tak się teraz gra

achim - 24 listopada 2014, 20:40:56 - *.centertel.pl
Super Gornik kolejne wyjazdowe 3 punkty i awans w tabeli :-)

Jaga71 - 24 listopada 2014, 20:42:11 - *.188.57.120
No to panowie w czerni spuscili Jage na 5 miejsce.
Mafia z gwizdkiem nadal rządzi

witja - 24 listopada 2014, 20:42:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
gdzieś wcięło mój poprzedni komentarz, więc powtarzam (już poprawiony)
Przed bramką na 1:1 był ewidentny faul Kosznikla na Dąbrowskim, ale "sędzia" gil ani gwizdnął

Steffen - 24 listopada 2014, 20:45:03 - *.238.16.164
Szeliga, Iwan, Oziębała - znów najlepsi na boisku. Brawo Panowie!

wojtek - 24 listopada 2014, 20:47:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo brawo brawo!!!!! 3punkty nasze.Szkoda tylko kartki Madeja.

Lysy - 24 listopada 2014, 21:00:18 - *.bb.sky.com
Bravo --------------- Bravisimo _____________ !!!!!

A_Korupcja - 24 listopada 2014, 21:51:11 - *.dynamic.chello.pl
Sędzia Gil od lat dorabia sobie sprzedażą meczów, a dużo ma "pracodawców" wśród wrogów Cracovii.
Oczywiście nikt z przesyconej stronniczością i wspólną masturbacją nad Legią i jej podobnymi, telewizją, czy serwisami, nie podniesie tematu regularnego i coraz śmielej bezczelnego okradania Cracovii z punktów.
Sędziowanie dno, ewidentnie stronnicze, absurdalne.
Górnik dobrze fizycznie, bardzo niedokładnie i słabo taktycznie z wyjątkiem szybko rozgrywanych kontr.
Doping z obu stron bardzo słaby i niechętny, Górnik nieco ożywiony po II bramce, ale wciąż cicho i niezrozumiale, co akurat przy mieszance gwary i floksniemieckiego dziwić nie może...
Pierwsza bramka (pomijając typową dla Gila kradzież) na konto Budzińskiego, któremu chyba ktoś nagrywa te jego paralityczne brazyliany, by mógł w oparach tytoniu podrywać nabrzydsze kelnerki ze 'Skandali' na Krakowskim Kazimierzu.
Marciniak niby się starał, ale też kluczowy dla straty bramki, ciekawe czy znów rozebrał się dla kolegi z Zabrza. Rakels tuż po końcowym gwizdku bardzo szczęśliwy z możliwości przybicia piątki i poklepania po pupie wielu kolegów z triumfującej drużyny. Zjawiński poziom 42 latka z B klasy, zero zaangażowania, zero powroty, krycia, pokazywania się partnerom.
Na plus Kapustka, chłopak ma spory talent, dobrze by było by nikt mu nie zrobił krzywdy a i zaproponował lepsze treningi niż bujanie się po Lidlach po czekoladę, czipsy i colę. Choć akurat metabolizm ma nieziemski... Kita całkiem poprawnie, ale było by lepiej gdyby przestał być zakładnikiem swojej cudowności.

Torcida - 24 listopada 2014, 21:51:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
dzięki za emocje i punkty

CRACOVIA - 24 listopada 2014, 22:17:09 - *.centertel.pl
Zamiast zwycięstwa 5-2 przegrywamy 1-2... Dobrze, że zimą szykują się wzmocnienia, bo tacyzawodnicy jak Szeliga czy Nykiel to poziom IV ligowy. Górnik dziś fart, ale i tak nie dostanie licencji...

ormo - 24 listopada 2014, 22:17:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bardzo przykro, że Cracovia klub o pięknych patriotycznych tradycjach założony przez studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego przegrywa z klubem symbolem PRL-u stworzonym w wyniku stalinizacji polskiego sportu na potrzebę propagandy komunistycznej w 1948 roku. Wynika z tego, że sportowe relikty komuny trzymają się nadal dobrze. Zresztą nie dotyczy to tylko Górnika Zabrze. Niemniej od chwili kiedy założono w grudniu 1948 roku Górnika Zabrze, który był oczkiem w głowie komunistycznych władz (obok milicyjnych, wojskowych fabrycznych i robotniczych tworów) skończyły się sukcesy przedwojennego drobnomieszczańskiego inteligenckiego przeżytku czyli Cracovii (jak nazywali stalinowcy nasz klub).
Trzeba pamiętać, że sukcesy takich klubów jak robotniczy Górnik, wojskowa Legia czy milicyjna Wisła - wyrosły na krzywdzie traktowanej po macoszemu w PRL-u m.in. Cracovii (która wszelkie wcześniejsze sukcesy zawdzięcza sama sobie a nie obcemu narzuconemu przez ZSRR reżimowi).

do CRACOVI - 24 listopada 2014, 22:25:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
CRACOVIA,
ty wierzysz w to, że pupilek komuchów z pzpn nie dostanie licencji? To zobaczysz jak się mylisz.
Św. Antoni i spółka zadziałają (dla Ruchu już zadziałali)

kopidoł - 24 listopada 2014, 23:03:37 - *.czarnet.pl
Zwycięstwo cieszy ale do k. nedzy ile jeszcze błędów musi popełnić pajac Gancarczyk żeby go wywalić na zbity pysk i gdzie jest Gwaze? dobrze że dotrwaliśmy do końca bo zmiany tragedia iwan taki powolny i nie zw2rotny że przedszkolak by sobie z nim poradził a Sobol dzieki za poprzednie sezony ale trzeba już sobie dać spokój nie pomagasz nic a tracisz banalne piłki.Dzięki za ambicję ale na dzień dzisiejszy hamujesz a nie pomagasz .Ta liga jest taka słaba że jak by Górnik miał taki potencjał jak Legia to nawet sędziowie i nc+ nie potrafiły by mu odebrać majstra niestety że jesteśmy bankrutami grzecznie stoimy w drugim rzędzie.

aniula - 24 listopada 2014, 23:17:16 - *.adsl.inetia.pl
Gratuluję Krzysiu !!! Oby tak dalej.

artus1906 - 24 listopada 2014, 23:39:58 - *.opaltelecom.net
słuchaj kopidole. stoicie tam gdzie wasze miejsce, ale Gilowi to chyba urobkiem z biedaszybów zapłaciliscie.

KSG - 25 listopada 2014, 0:06:55 - *.adsl.inetia.pl
ormo sie o to nie bój

świnka - 25 listopada 2014, 0:33:34 - *.dynamic.chello.pl
dzięki Sławcio i oby tak dalej..

Alien - 25 listopada 2014, 1:28:45 - *.dynamic.chello.pl
@artus Wy "maczeciarze" macie sie jeszcze czelnosc wypowiadac ? Gdzie macie honor ? A ta Wasza dzisiejsza napinka przy sektorach buforowych to bylo mistrzostwo ! Haha :D Myslalem, ze padne :D

m.ksg - 25 listopada 2014, 5:36:40 - *.range86-191.btcentralplus.com
Hahahaha, jak się hejterom z Chorzowa i Gliwic podniosło ciśnienie, bo Górnik znów wygra :D Kij wam w oko. Ino Górnik!

100noga - 25 listopada 2014, 7:37:15 - *.255.233.253
\G/órnik w pucharach ... pewne info !

porto - 25 listopada 2014, 8:22:08 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Górnik dostanie licencje tylko będzie miał ujemne punkty. Żal wam dupsko ściska że taki biedny klub a potrafi grać w piłkę. A taka bogata Cracovia nic? jak to jest że takie krezusi jak Craxa Zagłebie Lubin czy Lech słabo grają a takie biedoty dobrze?

BogoTSW - 25 listopada 2014, 9:09:11 - *.centertel.pl
Frekwencja powala Cracovii nie ma w Krakowie

Kartuz - 25 listopada 2014, 9:38:43 - *.internetdsl.tpnet.pl
Fenomen wyników Górnika to ... polska mentalność. Im gorzej, im biedniej - tym bardziej Polak zaciśnie zęby i nie podda się. Walczy, analizuje, ma od razu jakiś "plan naprawczy" - w przeciwieństwie do wielu innych nacji, gdzie dominuje pragmatyzm i rozleniwienie (to zresztą widać także w innych dziedzinach, np. mamy świetna opinie pracodawców na świecie). To bardzo budujące i godne pochwały. Szkoda, że np. Panowie Stuhrowie nie podkreślają takiej cechy Polaków, nie są z tego dumni - zamiast rozpowiadać w mediach, jak to Polska ich męczy, jak się jej wstydzą (chociaż Polsce wszystko zawdzięczają - karierę, pieniądze, pozycję społeczna itd., zresztą jak większość tzw. "celebrytów" żyjących na koszt społeczeństwa).

gość - 25 listopada 2014, 9:45:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
i co Siemion, niekompeteny i leniwy osobniku udający kierownika drużyny? pisałem ci abyś zaprotestował przeciw gilowi. A ty znów nic nie zrobiłeś. W ten sposób osobnik w masce mógł bezkarnie walić na swoim polu karnym Covilo w twarz, a Górnik zdobywać bramkę po faulu swojego nr 4. O "superobiektywnym" sędziowaniu gila przez cały mecz nie wspomnę. Na dodatek zgodziłeś się bez mrugnięcia na czarne stroje. SKANDAL - to mało powiedziane.
dedykuję ci piosenkę Lady Pank zaczynającą się od słów: "myślisz może, że więcej coś znaczysz". A na Jagiellonii powiem ci publicznie co sądzę o twoich kwalifikacjach do pełnienia zaszczytnej (ale i odpowiedzialnej) funkcji kierownika drużyny.

do porto - 25 listopada 2014, 9:47:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
porto,
Górnik nie potrafi grać w piłkę - zagrał wczoraj słabo. Tylko potrafi strzelać i murować bramkę. A w tej naszej lidze to wystarczy

TORCIDA - 25 listopada 2014, 10:11:54 - *.205.252.177
Kazdy to powie TORCIDA rzadzi w Krakowie!

Tomek - 25 listopada 2014, 10:20:42 - *.ms-net.eu
artus1906 dawno się tak nie uśmiałem dobra przyśpiewka by była

Jankes - 25 listopada 2014, 10:50:49 - *.dynamic.vectranet.pl
już bankrutom z zabrza powoli dobierają się komorniki do pustej kasy !!!! za Milika Rozwój upomina się o kasę
odebrać licencję ruskiemu bankrutowi !!!!

ENE - 25 listopada 2014, 12:28:20 - *.215.196.135-internet.zabrze.debacom.pl
Już pastuchom nerwy puszczają,znowu była wypłata placków.Na was chwasty nawet ćwierć Sośnicy wystarczy.Bęcki były to teraz odszczekuje się w necie cipka.

k - 25 listopada 2014, 14:36:52 - *.static.ip.netia.com.pl
Niech mi ktoś wytłumaczy.Skoro bankruci,Wisła i Górnik dostaną licencję na grę w ekstraklasie.To dlaczego nie ma w niej,ŁKSu i Polonii W-wa.

syty - 25 listopada 2014, 15:32:02 - *.238.174.46.interdom.net.pl
Zachara zima do Legii

Wheeler ZL - 25 listopada 2014, 16:44:25 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Do ormo - dobrze gadasz ale nicka mógłbyś sobie zmienić.

Coxy - 25 listopada 2014, 17:37:37 - *.transminn.cz
Kiedy Górnik rozliczy się z Rozwojem za Milika ? Spuścić was jak najniżej za wasze machlojki.Z Piasta się śmiejecie że zaczynał od B klasy a wkrótce wy możecie być bliżej tego poziomu.Jacy kibice taki klub.

hanysHans - 25 listopada 2014, 18:58:15 - *.13.106.77
@k-bo Górnik na dzień dzisiejszy nie jest bankrutem, mimo iż takie trolle jak ty by tego chciały. Klub ma długi, ale jest wypłacalny. Dlugi sa regulowane wg.wskazań Komisji Licencyjnej-w odróżnieniu od Polonii i ŁKS. W styczniu klub ma być dofinansowany kwotą ok 10 mln zł. Pozdrowienia dla trollujacych.

Coxy - 25 listopada 2014, 19:48:23 - *.torservers.net
do hanysHans
Człowieku ty w ogóle wiesz co piszesz ? Wiesz co oznacza określnie - wypłacalny ? Jesli jest wypłacalny to czemu piłkarze nie otrzymują lub nie otrzymywali pensji przez pewien okres ? jeśli jest wypłacalny to czemu za Milika Katowickiemu Rozwojowi do dziś kasy nie przelali ? Pomyśl zanim coś napiszesz.

k - 25 listopada 2014, 20:30:51 - *.static.ip.netia.com.pl
do Hansa;10 mln które z pieniędzy podatników może da miasto nie mogą być wydatkowane na długi zgodnie z przepisami.

hanysHans - 25 listopada 2014, 20:37:02 - *.13.106.65
Coxy naczelny trollu-kibicu Piasta- Górnik w obecnym sezonie płaci piłkarzom na bierzaco i nie ma żadnych podstaw do zabrania mu licencji. Za Milika zapłacono 1 mln zł a donkonca roku 2014 ma wpłynąć kolejna transza. Piszesz o machlojkach Górnika? To nie zapomnij ze to Waszego prezesa CBA ściągało z dachu budynku klubowego jak straż pożarna bezpanskiego kota.

Coxy - 25 listopada 2014, 21:33:19 - *.15.121.30
ile macie długu pochawal się ?

Coxy - 25 listopada 2014, 21:36:17 - *.15.121.30
Piast swoje odcierpiał i został za to ukarany a Twój Górnik kiedy beknie za długi jakie jest winien ?

hanysHans - 25 listopada 2014, 22:32:21 - *.13.106.82
Górnik ma ok 30 mln zł długu. I muszę cie zmartwic ale, ten dług nas nie zniszczy tak jak nie zniszczył 200 mln dług Legii. A takim trollom jak ty pozostaje tylko anonimowe napinanie się w necie. A i nie porównuj małego Piasta do Górnika, bo to tak jakby porównać Izolator Boguchwała do Barcelony...nigdy nam nie dorównacie,możecie się tylko napinac...

Coxy - 25 listopada 2014, 22:59:54 - *.by.the.cthulhu
Jakie to ma znaczenie jak w waszym klubie pracują nieudacznicy którzy podpisują kontrakty gdzie gracz który siedzi na ławie ma około 200 tyś. na dodatek piłkarze trenujęw hipermarkecie.To jest porządny klub ? Żyjesz synek przeszłością i twoimi tytułami które już są niczym.Pojmij,komuna się skończyła gdzie mieliście potężne pieniądze a teraz co macie ? Piast w porówaniu do was jest klubem stabilnym finansowo.Poza tym gdzie ja tutaj porównałem Piasta z Górnikiem ? stwierdziłem tylko że wasz klub i tak spadnie za niespełnienie wymogów licencyjnych bo po was została tylko nazwa.Trollem to jesteś ty który piszę bzdury bo jak już piszesz o kwotach to skąd Ci się wzieło 30 mln jak nie dawno było 40 a klub ma poważne problemy tak więc tokiem twojego rozumowania skąd się znalazło 10 mln po przeliczeniu ? machloje ? klub nie dawno miał (lub ma nadal ) 40 mln długu a ty mi piszesz że 30 tak więc skąd nagle Górnik skombinował te 10 mln ?

Amiral - 26 listopada 2014, 11:36:00 - *.153.111.218
Ormo: zapomnialesz dodać kolejowe kluby tez. A tu mniej zabawnie się dla ciebie robi, co?

historyk f - 26 listopada 2014, 23:53:49 - *.dynamic.dsl.as9105.com
ormo, Wisla to stary przedwojenny klub! W odroznieniu od "miedzynarodowej" Cracovii niemal skrajnie prawicowy. Nie byla wypromowana przez komune, jak chociazby Lech. Do 1950 roku to byla marka i miala setki tysiecy fanow w calej Polsce i rzesze kibicow na przymusowej emigracji! Coz jest winna Wisla, ze komuna podpiela ja pod pion gwardyjski? Co mieli zrobic jej wierni kibice? Przerzucic sie na Hutnik czy na ....(tak jak wiekszosc obecnych waszych fanow tzw "przerzutek"!! A ilez to tych sukcesow za okresu milicyjnego osiagnela? Porownaj wyniki Wisla do 1950, w okesie milicyjnym i po 1989! I co? A wy wiecznie tylkoplaczecie! Spytaj dziadka na kogo twoi przodkowie wolali £ysy, £ysy witajac VIPa na Kaluzy

krk - 27 listopada 2014, 12:34:24 - *.238.spine.pl
A co to jest ta całą tortilla z Zabrza ?