26 listopada 2014, 20:56:22 - koofel
Drużyna Piotra Leciejewskiego spadła z norweskiej ekstraklasy

SK Brann przegrał 0-3 (0-1) z Mjøndalen IF w rewanżowym meczu w ramach baraży o utrzymanie w norweskiej ekstraklasie i spadł do drugiej ligi. W pierwszym spotkaniu padł remis 1-1. Bramkarz gości Piotr Leciejewski znalazł się poza kadrą meczową z powodu kontuzji pleców.

26 listopada 2014, 19:00 - Mjøndalen (Mjøndalen Arena)
Mjøndalen IF 3-0 SK Brann
Sanel Kapidžić 27, 67, Vamouti Diomandé 64

żółte kartki: Stian Aasmundsen - Fredrik Haugen, Marcus Pedersen.

sędziował: Svein Oddvar Moen.

Gienek - 26 listopada 2014, 21:02:23 - *.prox.pl
to ten ziomek, o którym pismaki pisały swego czasu że ma do Chelsea iść?

Mateqi - 26 listopada 2014, 21:04:26 - *.unknown.vectranet.pl
Trener Rikard Norling, czyli jak jednego sezonu zdobyć tytuł mistrza Szwecji z Malmö FF, a drugiego spaść w Norwegii z SK Brann.

Mbo - 26 listopada 2014, 21:15:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brann spada prawie po 30 latach. Chyba, ze Mjondalen nie dostanie licki ?

DENIS - 26 listopada 2014, 21:38:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Szkoda

areks - 26 listopada 2014, 21:49:03 - *.84-48-102.nextgentel.com
Brann Adecco liga szok!!! Porazka z mala miejscowoscia!!!!

juzek - 26 listopada 2014, 23:23:54 - *.compower.pl
Reprezentacja czeka.

Niechcem - 26 listopada 2014, 23:33:30 - *.61.29.233
Jak by poszedł do rosji to miałby jak u pana boga za piecem, nieskończoną ilość kawioru i ptasiego mleka, i nie byłoby problemu z barażami ponieważ grałby w drużynie której nie groziłby spadek, no ale wolał iść do norweskiego grajdołka więć niech cierpi z tego powodu

Barots - 27 listopada 2014, 0:06:35 - *.dynamic.chello.pl
Koles ma umowe do 31.12.2017
Chyba ze ktos go wyciagnie z II ligi norweskiej

do Gienek - 27 listopada 2014, 1:45:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie, to ten, któremu senegalski bramkarz z Mozambiku w meczu Gwatemala - Paragwaj w Gorzowie strzelił gola z parkingu przed stadionem.

Michał - 27 listopada 2014, 2:21:04 - *.kielce.vectranet.pl
Bardzo duże zaskoczenie, że Brann spada do 2 ligi norweskiej. W 2007 roku zdobyli mistrzostwo Norwegii, w tym samym roku (sezon 2007/2008) grali w lutym 2008 w Pucharze UEFA eliminując w 1 rundzie Brugge, a potem wychodząc z grupy. W eliminacjach Ligi Mistrzów 2008/2009 napsuli krwi Olympique Marseille, później z 1 rundy Pucharu UEFA odpadli dopiero po rzutach karnych z Deportivo La Coruna. Nie tak dawno solidnie grali w europejskich pucharach i w lidze norweskiej byli co rok w czołówce. Szok, że tak strasznie obniżyli loty. To tak jakby Tottenham, Girondins Bordeaux, Lazio, Valencia spadły do 2 ligi.

kiks - 27 listopada 2014, 9:03:56 - *.vtelecom.pl
przykre, że po tylu latach klub z taką renomą w Norwegii spada... Ten nowy trener dał ciała.. szkoda..

ghettowzl - 27 listopada 2014, 11:26:52 - *.europe.hp.net

Giovanni - 27 listopada 2014, 14:40:14 - *.opera-mini.net (*.127.48.218)
Nic nie trwa wiecznie

xxx - 27 listopada 2014, 14:44:42 - *.radom.vectranet.pl
Rok temu spadło Tromso grając w europejskich pucharach i mając solidny budżet (ale już wracają) a teraz Brann

slawek - 27 listopada 2014, 18:12:28 - *.adsl.inetia.pl
Jeszcze niedawno Mistrz Norwegii, a teraz spadek. Już ostatnio balansowali na pograniczu spadek/utrzymanie i w tym sezonie się nie udało

do do Gien - 27 listopada 2014, 18:52:38 - *.prox.pl