II liga: Kotwica 1-1 Stal M.

29 listopada 2014, 17:00 - Kołobrzeg (Stadion Miejski)
Kotwica Kołobrzeg 1-1 Stal Mielec
Tomasz Bejuk 6 - Rafał Jankowski 20

Kotwica: 1. Patryk Kamola - 3. Kacper Chruściński, 18. Jakub Poznański, 20. Bartosz Soczyński, 11. Łukasz Cebulski (46, 19. Radosław Strzelecki) - 91. Konrad Mularczyk, 8. Michał Danilczyk, 32. Krzysztof Bułka (77, 77. Mateusz Świechowski), 17. Tomasz Bejuk, 7. Patryk Skórecki (65, 10. Tomasz Rydzak) - 99. Krzysztof Biegański.

Stal: 12. Tomasz Libera - 3. Mateusz Załucki, 5. Sebastian Duda, 14. Kamil Kościelny, 4. Andrij Nikanowycz - 13. Damian Bożek (75, 16. Kamil Partyka), 6. Sebastian Głaz, 17. Jakub Żubrowski, 7. Kamil Radulj, 15. Mateusz Cholewiak - 11. Rafał Jankowski (79, 9. Maciej Domański).

żółte kartki: Cebulski, Mularczyk, Danilczyk - Głaz, Załucki, Jankowski.

sędziował: Dominik Pasek (Legnica).
widzów: 410.

Stalowiec - 29 listopada 2014, 18:55:40 - *.3-1.cable.virginm.net
Szkoda punktów, ale dużo pracy przed nimi w czasie przerwy, a i bez wzmocnienia się nie obędzie. Bramkarz już powinien zostać numerem 1. Bożek świetny.

Stal71 - 29 listopada 2014, 18:58:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Sorki chłopaki, ale remis z tak słabym przeciwnikiem jak Kotwica to porażka. Takiej kopaniny jeszcze w tej lidze nie widziałem i nie rozumiem jak można dać się wciągnąć w taką grę podwórkową. Oby zima przyniosła poprawę zdrowia i powrót pozostałych chłopaków.

SM - 29 listopada 2014, 18:58:56 - *.dynamic.mm.pl
@Stalowiec jaki ty mecz ogłądałeś przecież on tracił wsztstkie piłki

juras - 29 listopada 2014, 18:59:47 - *.play-internet.pl
Ile Kibiców z Mielca w Kołobrzegu ??

dziki - 29 listopada 2014, 19:02:58 - *.mielec.mm.pl
Libera nic takiego nie pokazal zeby zostac nr1.Ten mecz mozna zaliczyc do porazki!!!!

kotwica - 29 listopada 2014, 19:13:46 - *.play-internet.pl
Mielca autokar

asd - 29 listopada 2014, 19:27:50 - *.dynamic.mm.pl
Bożek poza asystą lipa troszke, ale nie tak tragicznie. Mógł strzelić brame ale się zamotał w polu karnym. Libera w miare pewny można Wojtka troche postraszyć. Wzmocnienia konieczne i można atakować Ten Partyka mi się podobał, nie pierwszy raz. W sparingach też przyzwoicie wyglądał.

kkk - 29 listopada 2014, 20:19:14 - *.cmdnnj.east.verizon.net
Mielca ok 75....nie autokar tylko autami I busem...

fan - 29 listopada 2014, 20:42:41 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Pasek jest z Lubina nie z Legnicy.

Stal1938 - 29 listopada 2014, 21:43:07 - *.tvkdiana.pl
można autami i busem?mozna.a nie zwijać sie w 35 minucie meczu i tłumaczyc się kiepskim nie wiem jak to nazwac rozkładem PKP?

marcin - 29 listopada 2014, 21:58:21 - *.free.aero2.net.pl
i nie wysiac z tego pociagu w miescie ziomkow

kibic - 29 listopada 2014, 22:22:05 - *.dynamic.chello.pl
podpisze sie pod slowami stal71.takiej kopaniny dawno nie bylo.remis dla stali to porazka.przeciwnik slaby a my jeszcze slabsi.oby lepiej bylo w nowym roku

auuu auuu - 29 listopada 2014, 22:23:54 - *.play-internet.pl
Szkoda ze do ostatniego meczu chlopaki sie nie przylozyli tylko tak sobie zagrali treningowo
Taki kawal drogi i tylko remis
Zreszta poziom przeciwnika tez nie za wysoki
Naprawde nie chca wygrywac ??

k11 - 29 listopada 2014, 23:13:27 - *.maxnet.biz
Stal tak sie spina,a w sumie zagrali padake

luki - 29 listopada 2014, 23:30:23 - *.mielec254.tnp.pl
Chłopaki powiem wam tak jedno, nie rozumiem jak z meczu na mecz można tak słabo grac tzn. dwa ostatnie mecze...... można ale to zasługa grajków, niestety mecz z zagłębiem i z kotwica pokazuje gdzie nasze miejsce!Jeżeli nasz sztab trenerski w czasie przerwy zimowej nic nie ruszy głową to znajdziemy się na tym samym miejscu jak rok wcześniej........ tyle mojego, skupiam się tylko i wyłącznie na swoim klubie...SM!! Do boju pokazać jak się gra od najniższej ligi
!!!!!

zagraj zag - 29 listopada 2014, 23:56:59 - *.dynamic.mm.pl
zagrali straszną padake!!to jest gra??? z tak słabą kotwicą ? gra woła o pomste do nieba!!!!
Stal Mielec gra tak zeby se pograć!!! nie czarujmy sie!!!nie bedzie zadnego awansu
o co tu chodzi???

auuu-auuu - 30 listopada 2014, 0:02:50 - *.dynamic.mm.pl
wie ktos moze dlaczego Piotrek Gawecki nadal figuruje jako piłkarz Stali Mielec??

andy 66 - 30 listopada 2014, 0:15:01 - *.dynamic.chello.pl
do zagraja:Tu chodzi o zachowanie pozorów...., a to poważna sprawa!

Wolf - 30 listopada 2014, 0:23:40 - *.centertel.pl
Do Stal1938... Przeczytaj to gościu uważnie bo nie będę się powtarzał... Pijesz jak widzę do kibiców Siarki. Weź w dłoń kalendarz popatrz na datę i dzień tygodnia po drugie to nie był Kołobrzeg tylko Stargard a po trzecie co byś zrobił napinaczu na ich miejscu? Czekał byś 24h na następny pociąg? Weź ochłoń trochę bo cię fantazja ponosi... Byli? Byli w ilu nie ważne... Bez odbioru

pkw - 30 listopada 2014, 3:45:50 - *.204.92.241.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
do wolf... Dobrze gośc ci napisał,a ty nawet nie jesteś w stanie mu mądrze odpowiedziec.Pisze typ że można jechac busem,autem a nie robić z siebie id.. ,i po ok 15godz podróży zwijać sie w 35 min meczu na pociąg.to nie fanatyzm, w tym przy przypadku to......

MAN-- DZU- - 30 listopada 2014, 8:13:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
stal zagrala na miare swoich mozliwosci..cieszmy sie z osmego miejsca bo na koniec sezonu to bedzie wielki sukces...z takim budzetem,a przedewszystkim skladem,to prawdziwy sukces..nalezy podziekowac panu Bialkowi ze zrobil to co zrobil,,poza tym jak nie wszystkim pewnie wiadomo..sikorsky z koncem roku wycofuje sie ze sponsoringu stali ze wzgledu na swoje problemy -wiadomosc potwierdzona-tak wiec bez podniety na awans bo osme miejsce to sukces,a spadajac do 3 ligi zostajemy w niej na dlugie lata-skomplikowane baraze przy powtornym awansie,duza konkurencja ,awans tylko z pierwszego miejsca,przykladem motor -z pieknym stadionem na ekstraklase,stal rzeszow,resowia,---wiadomo tez ze trzech podstawowych zawodnikow stali,jest kuszonych przez kluby pierwszej ligi i w zimie prawdopodobnie odejda wiec bez podniet,pamietajmy ze zeglen tez wraca do zabrza jest tylko wypozyczony

StalM - 30 listopada 2014, 8:27:59 - *.dynamic.chello.pl
Jeśli chodzi o kibiców Stali, to było ok 60, autami, busem, pociągiem i chyba dwóch samolotem. Nie krytykujcie tak gry Stali, starają się jak mogą. Poziom drugoligowy, ale jest walka i serce zostawione na boisku. Dajmy teraz czas Białkowi, jest przerwa i może jakos to poukłada.

Tede - 30 listopada 2014, 11:08:18 - *.mielec254.tnp.pl
5 kibicow przyleciało nawet black Hawkiem ;)

bzyku - 30 listopada 2014, 11:11:00 - *.CNet.Gawex.PL
nie chyba dwoch tylko na pewno dwoch samolotem czyli ja i kazek jeszcze jestesmy w kolobrzegu i wieczorem wylatujemy do mielca pozdro dla wszystkich ktorzy przyjechali z mielca na mecz z kotwica

maracana - 30 listopada 2014, 12:52:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Po 20 minutach tego meczu powinno być 3-0 dla Kotwicy.Niestety niewykorzystane sytuacje się zemscily.Ogolnie Stal w tym meszu nic ciekawego nie pokazala.Szkoda ze u nas nie mogl zagrac Ropiejko.

Ferdek - 30 listopada 2014, 15:38:10 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
a jeszcze my z Marianem przylecieliśmy helikopterem.

auuu auuu - 30 listopada 2014, 16:58:01 - *.dynamic.mm.pl
Kamil sam meczu nie wygra 8 miejsce nie jest zle jak na takich grajkow he he
Gra beznadziejna nie czarujmy sie, widac ze im sie nie chcialo grac
Moze nie trzeba bylo jechac do kolobrzegu tylko siedziec w mielcu

auuu auuu - 30 listopada 2014, 17:02:47 - *.dynamic.mm.pl
Teraz sie trzeba zastanowic czy jest sens kupowac karnet na wiosne bo jak maja tak grac tylko na przetrwanie w tej lidze to lepiej se mecze ogladac w tiwi gdzie chlopaki graja a nie sciemniaja na boisku

szyderca - 30 listopada 2014, 17:59:50 - *.87.0.117
To mam prosbe do ciebie. Zostan w domu. Takich kibicow sukcesu nam nie potrzeba. A karnet pewnie miales z fabryki :-) i sie spinasz o kupowaniu. Wyjazd jeden z najlepszych. Pozdro dla obecnych

auuu auuu - 30 listopada 2014, 21:19:52 - *.dynamic.mm.pl
Ja z kolei mam do Ciebie prosbe
Czytaj kilka razy zeby zrozumiec co jest napisane ewentualnie popros jakiegos w miare bystrego kolege zeby Ci wytlumaczyl co jest napisane
Pisalem ze sam kupuje a nie dostaje karnet
Wiekszosc takis kibicow jak Ty czasami nawet nie zna wyniku meczu bo nie liczy sie wynik gra tylko sam wyjazd!!
Bez kibicow sukcesu bedzie was na stadionie 100 max
Wtedy jedna strone smialo mozna zamknac albo zrobic rynek i sprzedawac jaja

auuu auuu - 30 listopada 2014, 21:23:11 - *.dynamic.mm.pl
Zapomnialem zapytac
Wyjazd pisales spoko ale co tam wyjazd ??
Jak oceniasz gre ? Mecz ?

szyderca - 1 grudnia 2014, 12:56:42 - *.play-internet.pl
Mecz na remis. Do momentu strzelenia przez nas bramki moglismy przegrywac 3:0 wiec z wyniku sie ciesze. Sprawdzil sie moj osobisty plan po zwolnieniu Wojcika tj. zebrac 30 pkt do zimy. Dzieki temu o utrzymanie nie powinnismy sie obawiac do ostatniej chwili. Na awans to licza jak zwykle fantasci a co kolejke wam powtarzam ze gramy o utrzymanie z taka kadra i budzetem. Teraz czekamy na spelnienie obietnic nowego prezydenta miasta i rozstrzygniecia przetargu na helikoptery dla armii.
Ps. Co do dalszego przekomarzania to ci odpowiem ze dobrze przeczytalem i zrozumialem, za to ty nie skumales ironii z fabryka. Czy nas bedzie 100 to watpie. W przeciwienstwie do poniektorych to nie jezdze przez caly kraj zeby nie ogarniac wyniku i gry pilkarzy. A jak mnie spoykasz pod wplywem na wyjezdzie to dam ci 5000 zl

WP - 1 grudnia 2014, 21:27:13 - *.echostar.pl
Czy Kotwica nadal bojkotuje prezesa Błaszczaka i pseudo rzeczniczkę Lasecką ?

Dajcie na luz!! tematy mało związane z meczem
teraz przerwa zimowa i trzeba sie skupić na przygotowaniu do wiosny. mam nadzieje ze na wiosne nie rozczarujemy sie grą chłopaków
Korzystając z okazji chciałem pozdrowić chłopaków z dzielni Anie, nafte dziobasa, błyskawice, alwara itd itd..

jurek-jurk - 4 grudnia 2014, 18:10:03 - *.dynamic.mm.pl