3 grudnia 2014, 22:08:21 - Monki
Futsal: Włochy 4-3 Polska

W towarzyskim meczu rozegranym w Teramo reprezentacja Polski w futsalu przegrała 3-4 (1-2) z aktualnymi mistrzami Europy - Włochami.

3 grudnia 2014, 20:30 - Teramo (Pala San Nicolò)
Włochy 4-3 Polska
Fabricio Urio 7, 28, Daniel Giasson 11, Marco Ercolessi 24 - Michał Wojciechowski 8 (k), Marcin Kiełpiński 29, Sebastian Wojciechowski 32

Włochy: Francesco Molitierno - Marco Ercolessi, Diego Cavinato, Julio de Oliveira, Fabricio Urio oraz Michele Miarelli, Fabricio Calderolli, Marco Caverzan, Luca Leggiero, Manoel Crema, Leandro Moreira, Mauro Canal, Angelo Schininà, Daniel Giasson.

Polska: Bartłomiej Nawrat - Michał Kubik, Michał Wojciechowski, Paweł Budniak, Marcin Mikołajewicz oraz Michał Widuch, Dominik Solecki, Daniel Krawczyk, Dominik Śmiałkowski, Marcin Kiełpiński, Maciej Mizgajski, Sebastian Wojciechowski, Piotr Łopuch, Mariusz Seget.

żółte kartki: de Oliveira - S.Wojciechowski, Łopuch.

sędziowali: Fernando Gutiérrez (Hiszpania), Nicola Maria Manzione (Włochy), Antonino Tupone (Włochy).
widzów: 1500.

ja - 3 grudnia 2014, 22:10:30 - *.leczyca.vectranet.pl
Porażka 1 bramką z jedną z najlepszych drużyn na świecie. Porażka to porażka ale wstydu nie przynosi.

karol - 3 grudnia 2014, 22:22:37 - *.piaseczno.vectranet.pl
Całkiem nieźle nasi grali. Dużo biegali, agresywni.

expert - 3 grudnia 2014, 22:26:03 - *.olsztyn.vectranet.pl
Porazka z drugim garniturem Mistrzow Europy to trzeba podkeslic. Nie wymagam poprawy umiejetnosci od naszych bo juz lepsi nie beda ale nie rozumiem trenera! Mamy pilke na 40 sekund przed koncem na tablicy -1 w meczu towarzyskim i nie wycofujemy bramkarza, nie dazymy do wyrownania tylko gramy na utrzymanie pilki i wyniku 3-4!!! To jest porazka!

Zyga - 4 grudnia 2014, 13:25:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl