6 grudnia 2014, 18:49:20 - koofel
Michał Gliwa obronił rzut karny

Bramkarz Pandurii Târgu Jiu Michał Gliwa obronił rzut karny w wygranym 2-0 (1-0) meczu z Rapidem Bukareszt w 17. kolejce rumuńskiej ekstraklasy. Polak, który rozegrał całe spotkanie, w 54. minucie obronił jedenastkę wykonywaną przez Emila Dicę.

6 grudnia 2014, 17:00 - Târgu Jiu
Pandurii Târgu Jiu 2-0 Rapid Bukareszt
Mihai Roman 14, Deivydas Matulevičius 89

żółte kartki: Mihai Răduț, Dan Nistor, Deivydas Matulevičius, Bogdan Ungurușan - Emil Dică, Andrei Tânc, Mădălin Martin, Rui Miguel.

sędziował: Ionuț Marius Avram (Bukareszt).

W 54. minucie Emil Dică (Rapid) nie wykorzystał rzutu karnego (Michał Gliwa obronił).

W 57. minucie na boisku w barwach gospodarzy pojawił się były zawodnik Odry Wodzisław Śląski i Cracovii Deivydas Matulevičius. Do 83. minuty w Rapidzie występował były gracz Zagłębia Lubin Rui Miguel.

Pandurii Târgu Jiu zajmuje dwunaste miejsce w tabeli z osiemnastoma punktami.

cud!!!

anon - 6 grudnia 2014, 19:07:58 - *.opera-mini.net (*.163.132.68)
Rzeszowska klasa :D

A.Nawałka - 6 grudnia 2014, 19:09:28 - *.dynamic.mm.pl
W takim razie wysyłam powołanie

Znany - 6 grudnia 2014, 19:14:46 - *.adsl.inetia.pl
Brawo Michał!!

Ktoś - 6 grudnia 2014, 20:10:41 - *.prox.pl
ten Emil Dica który strzelał powinien po tym meczu sprzedać korki i nigdy się nawet nie zbliżyć do jakiegokolwiek boiska. Takiemu kalece jak Gliwa nie strzelić, to chyba największy wstyd jaki może spotkać kogoś, kto próbuje grać w piłkę nożną.

T.A.I - 6 grudnia 2014, 20:35:39 - *.stimo.net
"Michał Gliwa obronił rzut karny" w tytule.
Brzmi jak prowokacja.

fan Wisła - 6 grudnia 2014, 20:38:06 - *.242.c88.petrotel.pl
Bramkarz- cienki jak barszcz !! Kto takiego cieniaka wytransferował !! Śmiechu warte !!

alicja - 6 grudnia 2014, 21:22:26 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jakby w Zagłębiu Lubin w czasie finału Pucharu Polski z Zawiszą bronił Gliwa to w rzutach karnych wygrałoby Zagłębie Lubin a nie Zawisza. Gliwa dobrze broni rzuty karne. Rodic słabo ani jednego nie obronił.

sfinks2 - 6 grudnia 2014, 21:47:19 - *.adsl.inetia.pl
do alicja-gdyby w finale Pucharu Polski bronił Gliwa a nie Rodić to niedoszłoby do żadnych rzutów karnych bo Zagłębie przegrałoby 0-3..Nawet nie porównuj Gliwy do Rodicia bo to różnica lat świetlnych..

Ktoś - 6 grudnia 2014, 21:51:06 - *.prox.pl
zacznijmy od tego, że gdyby bronił Gliwa a nie Rodić, to Zagłębia nie byłoby w żadnym finale Pucharu Polski, bo by przegrało już w pierwszej rundzie......

ja - 6 grudnia 2014, 22:00:21 - *.dynamic.chello.pl
Cześć Sfinks :-)Tym razem się z Tobą zgadzam. Trafny komentarz, masz w 100 % rację. Największy parodysta w naszym Zagłębiu, w ostatnich latach, to Gliwa. Pozdro!

sfinks2 - 6 grudnia 2014, 22:16:57 - *.adsl.inetia.pl
do Ktoś-akurat Gliwa bronił w 1 rundzie gdy Zagłębie wygrało w Gliwicach po rzutach karnych z Piastem...jednakże Michałek nie obronił żadnej jedenastki-same pudła były.Do ja-więc jednak można kulturalnie..i nawet nie boli.

zl - 6 grudnia 2014, 22:26:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
kupię koszulkę Gliwy ....lubiński fanatyk

max - 7 grudnia 2014, 5:38:49 - *.centertel.pl
Takie informacje powinno sie zamieszczać na stronach typu humor i kabarety bo to odpowiednie miejsce dla tego klowna...

grant - 7 grudnia 2014, 12:19:55 - *.158.221.39
ktoś puścił chyba pryma -aprilis,przecież ten partacz nosił ksywkę DZIURAWE ŁAPY? , albo strzelec się pośliznął albo Dziurawe łapy się wywrócił i strzelec strzelił w niego.INNEJ MOŻLIWOŚCI NIE MA!

Sajmon - 7 grudnia 2014, 13:25:41 - *.dynamic.chello.pl