6 grudnia 2014, 21:25:37 - mistico
Gol Kamila Bilińskiego

Kamil Biliński strzelił bramkę dla Dinama Bukareszt w przegranym 1-6 (0-4) meczu 17. kolejki rumuńskiej ekstraklasy z Astrą Giurgiu. Polski napastnik wszedł na boisko w przerwie meczu, gdy zszedł z niego Collins Fai. Było to ósme trafienie Bilińskiego w tym sezonie.

6 grudnia 2014, 19:30 - Giurgiu (Stadionul Marin Anastasovici)
Astra Giurgiu 6-1 Dinamo Bukareszt
Constantin Budescu 16, Takayuki Seto 20, William Amorim 29, Cristian Oroș 36, Denis Alibec 69, Syam Ben Youssef 73 (k) - Kamil Biliński 70

żółte kartki: Ionuț Nedelcearu, Steliano Filip, Boubacar Mansaly (Dinamo).

sędziował: Ovidiu Alin Hațegan (Arad).

Dinamo zajmuje obecnie ósme miejsce w lidze z dorobkiem 26 punktów.

o - 6 grudnia 2014, 21:43:59 - *.dynamic-ww-2.vectranet.pl
:O

misiek - 6 grudnia 2014, 21:59:21 - *.bredband.comhem.se
Statystyki ma niezle. Dziesiec meczow i cztery gole na wiosne. W tym sezonie juz osiem trafien. Liga rumunska jest nieco lepsza od ekstraklasy. Gra w miare regularnie z tego co sie czyta wiec powinien dostac szanse w kadrze. Chlopak jest rocznik 1988. Robak i Brozek sa juz w podeszlym wieku i bez formy. Mlode wilki Stepinski i Kownacki takze nie blyszcza. Bilinski do kadry!

babajaga - 7 grudnia 2014, 10:57:54 - *.ssp.dialog.net.pl
misiek jak zostaniesz trenerem do go powolasz, na szczescie nim nie jestes bo bysmy dzisiaj walczyli z giblartarem o przedostatnie miejsce

misiek - 7 grudnia 2014, 11:11:31 - *.bredband.comhem.se
Za wczesnie na podniete. ME sa jeszcze daleko. Zrozum chlopcze ze dwojka napastnikow daleko nie zajedziemy. Szukanie zmiennikow jest jak narbajdziej wskazane.

babajaga - 7 grudnia 2014, 13:17:27 - *.ssp.dialog.net.pl