W 64. minucie mecz został przerwany na 12 minut z powodu zadymienia boiska.

kameleon(L - 7 grudnia 2014, 17:36:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

smerf - 7 grudnia 2014, 17:36:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

ede - 7 grudnia 2014, 17:37:02 - *.adsl.inetia.pl

Jatu - 7 grudnia 2014, 17:38:36 - *.dynamic.chello.pl
To jakiś absurd, żeby mając tyle sytuacji przgrać mecz...

LG - 7 grudnia 2014, 17:39:23 - *.dynamic.chello.pl
Uffff...nareszcie przerwa zimowa...

C - 7 grudnia 2014, 17:40:22 - *.109.69.92.108.am.szczecin.pl
nie dziwie sie frekwencji. ostatnie 10 meczy Lechii to takie frajerstwo ze szkoda na to patrzec bylo

- 7 grudnia 2014, 17:44:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
bierą przykład z legii zeby przerwać mecz z powodu zadymienia boiska szok poprostu

zz - 7 grudnia 2014, 17:50:20 - *.web.vodafone.de
Lechia Lechia Lechia tylko Lechia Gdańsk. A co do frekwencji to spójrzcie ilu was chodzi na mecze aby oglądać waszych śmiesznych grajków w śmiesznych klubach

LG-Gdynia - 7 grudnia 2014, 17:50:51 - *.rzeszow.mm.pl
Brawo Lechia !!!!!BKS!!!!!!!!

syty - 7 grudnia 2014, 17:55:39 - *.238.174.46.interdom.net.pl
Wreszcie

nepsi - 7 grudnia 2014, 17:55:49 - *.opera-mini.net (*.43.246.236)
Dziwie sie ze Lechia maja tak niezlych pilkarzy i solidny budzet i nie gra o czolowke tabeli,dzisiejszy mecz potwierdzil ze drzemia w Lechii duze ukryte poklady.

elber - 7 grudnia 2014, 17:57:48 - *.dynamic.kabel-deutschland.de
Musze przyznac ze w dzisiejszym meczu Lechia zagrala od pierwszych minut mocno skoncentrowana.Nareszcie bylo widac walke i zaangazowanie.Chyba wreszcie niektorzy zawodnicy zrozumieli iz sytuacja robi sie nie ciekawa.Coz,gratulacje za 3 punkty i za zwyciestwo na ktore tak dlugo czekalismy.Wisnia dzieki i szacun za te 3 gole.

styx - 7 grudnia 2014, 18:05:25 - *.adsl.inetia.pl
Ładny podkład tych nienadańców z Gliwic

- 7 grudnia 2014, 18:23:29 - *.by.the.cthulhu
jak to kibole śpiewają "wszyscy mają w d***e, kiedy Lechia gra" stąd taka frekwencja

LusiaAG - 7 grudnia 2014, 18:40:51 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
najpierw mają problem, że to na Arkę mało ludzi chodzi, a teraz jak na takie wielkie miasto to garstka kibiców na lechii nawet w niedzielę, gdzie większość ma wolne. i dobrze. teraz może w końcu spojrzą na siebie zanim kogoś skrytykują za frekwencję na meczach.
TAG!

kamil - 7 grudnia 2014, 18:42:37 - *.dynamic.gprs.plus.pl
e=youtu.be

sasdsdad - 7 grudnia 2014, 18:53:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
hmmm podkreśliłbym temat frekwencji w gdańskim klubie - oj daleko daleko im do Legii z kibicami - wstyd wstdy - 7000 tylko

mareczeko1 - 7 grudnia 2014, 19:07:47 - *.slupsk.vectranet.pl
sasdsdad-Jak Lechia by grała tak jak Legia to z 18 tyś było by co mecz,Legia już pokazała ze przy dobrej grze przyszło 9 tys !! Ale na pewno na twój klub przychodzi co koleje 35 tys wiec będę cicho siedział

Betonowy - 7 grudnia 2014, 19:12:10 - *.prox.pl
Betony sie zmobilizowały i rozjechały piastunki. Zycie.

oley - 7 grudnia 2014, 19:37:28 - *.silesialan.eu
Romumiem, że następny mecz bez udziału publiczności. No co, są równi i równiejsi?!

kuba - 7 grudnia 2014, 19:40:11 - *.dynamic.chello.pl
Tak, mocno boli tych marzycieli z Gdyni.Jesteście po prostu chorzy z tą frekwencją "kibice" z Gdyni was nie obchodzą wasi mizerni kopacze was interesuje tylko ilość widzów na meczach Lechii. U was stadionik jest na 15000 a przychodzi 2999.

Majtki Ho - 7 grudnia 2014, 19:42:54 - *.156.225.91.bielskobiala.net.pl
Pytanie do kumatych, czemu mecz odbył się bez udziału publiczności?

kuba - 7 grudnia 2014, 19:46:20 - *.dynamic.chello.pl
Dziwne ze nie macie kibole z Gdyni pretensji ze sędzia podyktował karnego, ile bramek strzelił Wiśniewski ze spalonego.To was nie obchodzi, zawsze szczekacie dzisiaj nie.

gucio - 7 grudnia 2014, 19:56:25 - *.antsatgor.pl
jeżeli Piast nie znajdzie jakiegoś kumatego bramkarza to będą walczyć o utrzymanie
bo ten pajac w bramce to w tym sezonie to jakaś żenada

kghm - 7 grudnia 2014, 20:09:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
dlaczego 3 minuty tylko doliczone

aaa - 7 grudnia 2014, 20:16:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Z 6-CIU bramek w dwumeczu 5 sprezentował Cifuentes

qwert - 7 grudnia 2014, 20:18:04 - *.dynamic.chello.pl
@kghm ponieważ mecz został przerwany a co za tym idzie stoper też.

kibic - 7 grudnia 2014, 20:35:18 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Dzieciaki przestańcie płakać w kwestii frekwencji to i tak 2 lub 3 frekwencja w lidze w obecnej kolejce.

ja - 7 grudnia 2014, 20:51:32 - *.proxnet.pl
Przepraszam - Piast grał czy tylko był ?

adolfo - 7 grudnia 2014, 20:53:48 - *.dip0.t-ipconnect.de
zadymienie boiska jest fajne ? czy to pomaga druzynom ? powinni srogo karac za cos takiego. porzadek musi byc

patafian - 7 grudnia 2014, 20:55:26 - *.95.94.62.milenium.jotanet.pl
co z darkiem trelą niech wraca do gliwic

sadam - 7 grudnia 2014, 21:23:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jeśli za takie uderzenie jakie wykonał Colak nie ma czerwonej karty, to znaczy że z łokcia w przeciwnika można mierzyć do woli.

Taiczo - 7 grudnia 2014, 21:24:08 - *.dynamic.chello.pl
Poziom sędziowania dno.

mm - 7 grudnia 2014, 21:27:19 - *.dynamic.chello.pl
Prawdziwa ilość widzów to około 5000

witja - 7 grudnia 2014, 21:28:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Cracovii za parę rac bez przerwania meczu rudowandzlowiec "pzpn" zamkął stadion na 2 mecze.
Ciekawe jak ukarany zostanie za więcej rac i przerwanie meczu ukochany klubik "krula Europy" ?

BBB - 7 grudnia 2014, 21:41:34 - *.208.10.65
Tych 7600 fanów Lechii to najbardziej wierna i wytrwała publika w Polsce,bilans meczy ligowych Lechii na nowym stadionie to 16 zwycięstw- 21 remisów i 20 porażek

mm - 7 grudnia 2014, 22:00:58 - *.dynamic.chello.pl
Ty BBB
wiesz jak podają frekwencję w Gdańsku ?
Jak nie to nie pisz farmazonów ;
widzów 5000

BBB - 7 grudnia 2014, 22:46:07 - *.208.10.65
mm nie pisz bzdur,według Twojej teorii na mecz nie przyszło 2600 spośród 4000 posiadaczy karnetów,czyli jakieś 65%? nawet jeżeli podano liczbę uprawnionych do wejścia na mecz,czyli osoby,które zakupiły wejściówki lub są posiadaczami karnetów to rzeczywista liczba osób,które przeszły przez bramki w dniu dzisiejszym to minimum 7000 osób,biorąc pod uwagę tragiczne wyniki Lechii,fatalny bilans na PGE Arenie,grudniowe zimno,to i tak niezły wynik,zresztą to 2 frekwencja bieżącej kolejki,idę o zakład,że frekwencja w totalu tej dramatycznej dla klubu jesieni to jakieś 2 lub max 3 miejsce w T-Mobile ekstraklasie

slonzak - 7 grudnia 2014, 23:01:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wy betony zawsze się tłumaczycie, że źle gracie, słabe wyniki itd, ale wy nigdy nie byliście na lepszych miejscach poza początkiem ligi. Nigdy wasz klub nie miał sukcesów więc nagle wam się w dupach poprzewracało bo ktoś wam obiecał puchary? HAHAHAHAHA ŚMIESZNE BETONY ZAWSZE SIĘ TŁUMACZYCIE, JESTEŚCIE KIBICAMI SUKCESU I TYLE

kibic - 7 grudnia 2014, 23:29:45 - *.dynamic.gprs.plus.pl
slonzak oszołomie Lechia skończyła poprzedni sezon na 4 miejscu

Zielony - 7 grudnia 2014, 23:35:21 - *.rev.pro-internet.pl
slonzak,Lechia gra padakę od lat,ale pomimo tego ma 2-3 frekwencję w lidze,więc nie pitol o kibicach sukcesu,gdyby faktycznie te nadeszły liczba widzów byłaby na Lechii najwyższa w Polsce

fans - 7 grudnia 2014, 23:56:32 - *.dynamic.chello.pl
Wrescie cos zagrali teraz w Poznaniu musza cos ugrac .
Wolne MiSto jestem pelen podziwu za to przeciaganie liny z lechem ze doszlo to skutku.

uy - 10 grudnia 2014, 19:36:32 - *.dynamic.chello.pl
Karac kibicow za swieczki hehehe 4 wyjazdami oni sobie moga zakazywac ha ha ha dzieciakom w domu a nie fana jak oni smia.