7 grudnia 2014, 18:58:26 - MichalMKS
Gol Łukasza Szukały

Łukasz Szukała zdobył zwycięskiego gola dla Steauy Bukareszt w wygranym 1-0 (0-0) meczu 17. kolejki rumuńskiej Ligi 1 z CSMS Iași. Reprezentant Polski rozegrał całe spotkanie i strzelił swojego czwartego gola w sezonie.

7 grudnia 2014, 17:00 - Bukareszt (Stadionul Steaua)
Steaua Bukareszt 1-0 CSMS Iași
Łukasz Szukała 90

żółte kartki: Lucian Sânmărtean, Andrei Prepeliță, Raul Rusescu - Branko Grahovac.
czerwone kartki: Andrei Prepeliță (90. minuta, Steaua, za drugą żółtą) - Branko Grahovac (90. minuta, CSMS, za drugą żółtą).

sędziował: Iulian Călin.

Steaua jest obecnie liderem z dorobkiem 43 punktów.

kadra - 7 grudnia 2014, 19:00:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
to sie nazywa wyczucie kiedy strzelic

ja - 7 grudnia 2014, 19:00:34 - *.microchip.net.pl
dzięki Łuki za uratowanie kuponu w 96

krakus - 7 grudnia 2014, 19:02:18 - *.dynamic.chello.pl
Ależ nerwowa końcówka meczu! gol Szukały w 95 minucie a później jeszcze 2 czerwone kartki..A poza tym Łukasz w ostatniej chwili mi kupon uratował, Brawo! Repra ma z niego pożytek, to że późno debiutował tam to o niczym nie świadczy, przypomina mi się sytuacja Jacka Zielińskieo który mimo to uzbierał 60 meczów w kadrze

szakla - 7 grudnia 2014, 20:03:12 - *.19.95.181
pójdzie do pierwszego lepszego zespołu z bundesligi i wyląduje na ławce, bo nie wiem czy wiecie ale ta waszą śmieszną steaue wciągnąłby nosem nawet lider 2 bundesligi

gp - 7 grudnia 2014, 20:22:22 - *.dynamic.chello.pl
Ta "śmieszna Steaua" niedawno nie dała szans Legii...

DENIS - 7 grudnia 2014, 20:26:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Rzutem na taśmę po 3 punty Brawo Łukasz

^gp - 7 grudnia 2014, 20:35:23 - *.106.191.82
nie niedawno tylko rok temu, wtedy też gdy w grupie LE zawodzili na całej linii i jak wiemy była to zupełnie inna Legia. A obecnie Steaua ma spore problemy, m.in z używaniem nazwy klubu.

19R10 - 7 grudnia 2014, 20:40:55 - *.radom.vectranet.pl
dzieki Łukaszku mi tez uratowales 880zl gitara Twoje zdroweczko i wiecej goli i skutecznej gry w kadrze

misiek - 7 grudnia 2014, 21:05:45 - *.bredband.comhem.se
Jak zwykle sporo gadki smieciowej. Steaua to dobry klub. Czy lepszy czy gorszy niz Legia nie ma znaczenia. Zycze Szukale kolejnych swietnych wystepow w kadrze i w klubie. Nie wiem czy zmiana otoczenia na druzyne z dolnej czesci tabeli bundesligi dobrze mu zrobi. Chlopak jest solidnym ogniwem w niezlej druzynie grajacej co roku w pucharach i nie dawno zostal wybrany najlepszym obronca ligi.

kkk - 7 grudnia 2014, 22:25:40 - *.connect.netcom.no
Niezłego szczała zarobił od bramkarza przy tym golu. Twardy chłop.

cvdfvgdf - 7 grudnia 2014, 22:31:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
dwaj stoperzy kadry strzelają !

jjj - 8 grudnia 2014, 8:38:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Stoperzy strzelaja, Milik strzela a Lewy nie trafia z metra, a Hajto mówi ze to nie była łatwa sytuacja buhahahahaha

slawek - 8 grudnia 2014, 9:14:29 - *.e-media.de (unknown)
Czy redakcja 90minut nie powinna usunac z newsa herbu Steauy? Bo nawet w tym meczu klub wystapil z zaklejonym herbem, na mocy decyzji sądu w piątek straciła do niego i barw prawa.

^slawek - 8 grudnia 2014, 14:15:00 - *.106.191.82
również do nazwy, w meczu z CSMS byli tytułowani per "Mistrzowie Rumunii". Ciekawe jak to się skończy. Nowa nazwa, barwy, herb? Może jednak się dogadają