13 grudnia 2014, 17:19:55 - koofel
Bramka Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski strzelił bramkę dla Bayernu w wygranym 4-0 (0-0) wyjazdowym meczu z Augsburgiem w ramach 15. kolejki Bundesligi. Reprezentant Polski rozegrał całe spotkanie. To jego siódmy ligowy gol w tym sezonie.

13 grudnia 2014, 15:30 - Augsburg (SGL-Arena)
FC Augsburg 0-4 FC Bayern München
Mehdi Benatia 58, Arjen Robben 60, 71, Robert Lewandowski 68

sędziował: Tobias Stieler (Hesja).
widzów: 30 660.

Bayern ma na koncie 39 punktów i jest liderem tabeli.

P - 13 grudnia 2014, 17:21:10 - *.lanet.waw.pl
Hey, hey! Super Bayern, super Bayern! Hey, hey!

Matt - 13 grudnia 2014, 17:21:33 - *.b-ras2.srl.dublin.eircom.net
Super sprawa Robert!

polon - 13 grudnia 2014, 17:21:58 - *.datamaxnet.pl
I gitara. Brawo Lewy.

sdas - 13 grudnia 2014, 17:27:19 - *.nplay.net.pl
Miał multum akcji, z bliska ani razu nie strzelił a z daleka jak zwykle dlatego nie powinien grać na szpicy bo się chłop marnuję!
To samo możemy zaobserwować w reprezentacji każdy jego strzał w obrębie 10 m i bliżej od bramki kończy się obroną bramkarza lub niecelnie, a z daleka potrafi celnie uderzyć
PS. Dzieciaczek Salke z Werderu w ostatnich minutach zepsuł mi kupon a tak blisko było wygranej dla Hannoveru

loop - 13 grudnia 2014, 17:32:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Trochę wstyd, że ma mniej bramek od kolegi, który występuje w pomocy..

mrn - 13 grudnia 2014, 17:53:01 - *.adsl.inetia.pl
w NIemczech Bayern na dlugo zdominowal rozgrywki glownie przez podkupowanie gwiazd innych klubow. Szkoda liga na tym traci

kip - 13 grudnia 2014, 17:59:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Małymi kroczkami, po bramce na mecz i król strzelców będzie :-)

Milka - 13 grudnia 2014, 18:00:26 - *.ssp.dialog.net.pl
Lewy. Co? Milik.

m.st.w. - 13 grudnia 2014, 18:12:04 - *.dynamic.chello.pl
Milka, po co ty to robisz? Po co próbujesz konfliktować kibiców? Mamy dwóch świetnych napastników. Nie możesz z tego po prostu się cieszyć?

Rafał - 13 grudnia 2014, 18:49:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Hahaha Lewandowski świetny napastnik ? żarty sobie robisz. Świetny może jest ale w seryjnym marnowaniu sytuacji.

Stomil - 13 grudnia 2014, 18:55:32 - *.180.135.187.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl