24 grudnia 2014, 16:53:29 - piter
Czerwona kartka Michała Chrapka

Piłkarz Calcio Catania Michał Chrapek został ukarany czerwoną kartką w przegranym 2-3 (0-1) meczu 20. kolejki Serie B z AS Cittadella 1973. Polak opuścił boisko w 88. minucie.

24 grudnia 2014, 15:00 - Cittadella (Stadio Piercesare Tombolato)
AS Cittadella 1973 3-2 Calcio Catania
Alessandro Sgrigna 4, 54, 59 - Emanuele Calaiò 79, 84 (k)

żółte kartki: Mattia Minesso, Antonio Barreca, Alessio Benedetti, Federico Gerardi - Fito Rinaudo, Gonzalo Escalante, Alexis Rolín, Nicolás Spolli.
czerwone kartki: Fito Rinaudo (51. minuta, Catania, za drugą żółtą), Michał Chrapek (88. minuta, Catania, za krytykowanie orzeczeń sędziego), Sebastián Leto (89. minuta, Catania), Nicolás Spolli (90. minuta, Catania, za brutalny faul).

sędziował: Fabio Maresca (Neapol).
widzów: 2454.

Catania zajmuje 18. miejsce w tabeli z dorobkiem 21 punktów.

ja - 24 grudnia 2014, 17:00:31 - *.leczyca.vectranet.pl
Catania to chyba spadnie z Serie B. Niech Michał do Polski wraca

czytelnik - 24 grudnia 2014, 17:09:49 - *.static.chello.pl
Nie kończyli w siedmiu, bo jedna kartka była na ławce.

Castorp - 24 grudnia 2014, 17:50:52 - *.play-internet.pl
Ciekawe, kiedy Catania prawie odrobiła straty 3 jej zawodników otrzymuje czerwone kartki?! Czyżby "coś" było na rzeczy (choć karny temu by przeczył)?

DENIS - 24 grudnia 2014, 18:22:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Spieszył się na Wigilie
Wesołych Świąt

pwls - 24 grudnia 2014, 18:22:36 - *.euro-net.pl
Dostał czerwoną wyłącznie za krytykę? Bardzo rzadko spotykana sytuacja...

@as
katolicy obchodzą, ale zaczynają od wieczornej kolacji, chociaż bez tradycyjnych potraw, potem idą na pasterkę

Kevin - 24 grudnia 2014, 23:04:40 - *.toya.net.pl
W Lidlu wyprzedaż była pewnie karpi była... Chłopaki mieli mecz już do tyłu, to który cwańszy wdał się w gadkę z sędzią, a resztę każdy zna... Podobno miał dostać za to (sędzia) 50 kilo karpi i zdobycz wojenną tzw. "białego kruka" czyli Czapkę Mohera, ale musiała być przedpłata jakaś, bo na boisku gdzieniegdzie łuski leżały

Giovanni - 25 grudnia 2014, 16:10:58 - *.opera-mini.net (*.126.91.226)
Prawie jak z ŁKS Sypniewski wtedy wyleciał z boiska oraz 3 jego kumpli
Sędzia zakończył wcześniej mecz

zxc - 26 grudnia 2014, 23:10:44 - *.dynamic.chello.pl
Pewnie nieźle język włoski opanował skoro potrafił tak po arbitrze pojechać że dostał z miejsca czerwień :D

h1908 - 27 grudnia 2014, 16:33:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl