26 grudnia 2014, 17:08:28 - euzi
Gol Adriana Cieślewicza

Adrian Cieślewicz strzelił gola dla The New Saints w przerwanym meczu 19. kolejki walijskiej ekstraklasy z Cefn Druids AFC. Drużyna Polaka prowadziła 3-1 (2-1), ale w drugiej połowie spotkanie zostało przerwane z powodu intensywnych opadów śniegu. Cieślewicz rozpoczął spotkanie w wyjściowym składzie. Wcześniej Polak strzelił pięć goli w lidze.

26 grudnia 2014, 15:30 - Oswestry (Park Hall)
The New Saints FC - Cefn Druids AFC
Adrian Cieślewicz 10, Mike Wilde 11, Aeron Edwards 58 - Derek Taylor 6

Mecz został przerwany w 59. minucie przy stanie 3-1 z powodu intensywnych opadów śniegu.

Mark - 26 grudnia 2014, 17:34:11 - *.static.ziggozakelijk.nl
Również mecz Bala Town - Bangor został przerwany. Czy ma ktoś informacje kiedy zostaną te mecze dokończone?

Kongo - 26 grudnia 2014, 18:02:10 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Mark - Podaj choć jeden dobry powód czemu cie to interesuje ?

firuś - 26 grudnia 2014, 18:07:08 - *.68.73.188.debica73.tnp.pl
News uratował dzisiejsza dniówkę ;))

Mark - 26 grudnia 2014, 18:19:52 - *.static.ziggozakelijk.nl
Bo zagrałem dzisiaj ligę walijską, a mam dość dobre pieniądze do wygrania ;)

Kamil - 26 grudnia 2014, 19:09:08 - *.dynamic.chello.pl
Eh, a już myślałem że będzie dzień bez żadnej informacji...czy była kiedykolwiek taka sytuacja? :-)

tomek - 26 grudnia 2014, 19:17:08 - *.icpnet.pl
Bala Town i TNS (-1.5) w dublu już wchodziło i oczywiście musiał spaść śnieg

arek - 26 grudnia 2014, 19:36:58 - *.dynamic.chello.pl
Marka to interesuje, bo sie interesuje piłką

samo - 26 grudnia 2014, 21:14:22 - *.79-160-206.customer.lyse.net
No właśnie może wiadomo coś kiedy będzie to dokończone, bo tylko ten mecz i został i trochę grosza wpadnie jak wygra TNS.

Mark - 26 grudnia 2014, 21:30:00 - *.static.ziggozakelijk.nl
Mi anulowano zakład na ten mecz, przeczytaj sobie zasady za swoim buku. Dlatego już mi na tym nie zależy ;)

DENIS - 26 grudnia 2014, 21:37:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nawet w śnieżycy nasi strzelają i super Brawo Adrian

dark - 26 grudnia 2014, 21:40:52 - *.play-internet.pl
Jeśli sie nie myle to u stacjonarnych buków jest tak,ze mecz musi byc dokończony w przeciągu 48 godz.Jesli nie dokoncza w tym czasie to zaklad jest uważany za nie były i jego kurs odlicza sie od wygranej.A jeśli to byl singiel to zwrot stawki.

Mądry - 26 grudnia 2014, 23:41:09 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Coś ważniejszego dziś było.
Dobry mecz Wasilewskiego.Wiem że ma swoje lata ale jednak gra w lidze która coś znaczy.
Mógłby dostać powołanie i być tym obrońcą który mógłby zastąpić Glika lub Szukałę gdyby któryś nie mógł zagrać.
Bo "katar" lub pauza za kartki zawsze może się zdarzyć.

kynyo - 27 grudnia 2014, 10:42:00 - *.play-internet.pl
TNS-C.Druids dokończą dziś mecz,czy spotkanie zatwierdzono jako zakończone?.

Mason - 2 stycznia 2015, 14:37:04 - *.as13285.net
Czemu znowu piszecie o tej amatorskiej lidze ? Przeciez stadion The New Saints ma cale 1000 miejsc siedzacych tak TYSIAC i pozwolenie na rozbudowe do 3000. Walijska premiership jest pol-amatorska liga i wiekszosc graczy normalnie pracuje. Na mecze Welsh Premier Football przychodzi srednio po 300 kibicow !!!