6 stycznia 2015, 22:37:21 - bartek_58
Gol Adriana Cieślewicza

Adrian Cieślewicz strzelił gola dla The New Saints w wygranym 3-1 (1-0) powtórzonym spotkaniu 19. kolejki walijskiej ekstraklasy z Cefn Druids AFC. To jego siódme ligowe trafienie w tym sezonie. 24-letniego pomocnika w 70. minucie zmienił Scott Quigley.

6 stycznia 2015, 20:45 - Oswestry (Park Hall)
The New Saints FC 3-1 Cefn Druids AFC
Mike Wilde 9, Adrian Cieślewicz 54, Kai Edwards 88 - Derek Taylor 70

żółta kartka: Jamie Matthews (Cefn Druids).

sędziował: Ashley Jones.

Po tym spotkaniu The New Saints zajmuje pierwsze miejsce w tabeli z dorobkiem 50 punktów.

W pierwotnym terminie (26 grudnia, 15:30) mecz został przerwany w 59. minucie przy stanie 3-1 z powodu intensywnych opadów śniegu.

Golf - 6 stycznia 2015, 22:45:41 - *.dynamic.chello.pl
No zaraz, to nie dokończyli, tylko powtórzyli mecz? I na dodatek strzeliło dokładnie tych samych czterech zawodników, tylko w innej kolejności?

Golf - 6 stycznia 2015, 22:47:47 - *.dynamic.chello.pl
A jednak nie tych samych, inny Edwards :o

weger - 6 stycznia 2015, 23:12:58 - *.dynamic.chello.pl
ósme trafienie, nie siódme

a - 6 stycznia 2015, 23:22:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
iana-Cieslewicza.html
Co ciekawe, był identyczny wynik i również strzelali wilde, cieślewicz, edwards i taylor (tylko inny edwards, ale kto by się tam przejmował). Może była jakaś ustawka na wynik i strzelców i przez opady śniegu musieli dwa razy ustawiać ten sam mecz w taki sam sposób

DENIS - 6 stycznia 2015, 23:26:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Adrian

kapetanos - 6 stycznia 2015, 23:27:26 - *.static.stls.mo.charter.com
puszkasz w wieku 120 lat by w tym grajdole wymiatał,więc podniecać nie ma się czym,tym bardziej że polaczek nie zostanie tam nawet królem strzelców(śmiech na sali)

Rosol - 7 stycznia 2015, 1:10:09 - *.as13285.net
To amatorska liga gdzie na mecze przychodzi od 100 do 600 kibicow to poziom polskiej A klasy. Najlepsze profesjonalne zespoly graja w angielskich rozgrywkach

menoffejki - 7 stycznia 2015, 2:02:08 - *.internext.com.br
Generalistycznie rzecz ujmując,tęskno mi za czasami kiedy polska liga miała status amatorski,kiedy ci amatorzy tyrający w kopalni dochodzili do piłfinalu,ćwierćfinału a nawet finału pemk, pzp,puefa, i tą tęsknotę wywołał ten njus,njus w którym zajechało prawdziwym i świeżym powietrzem płynącym z samego serca futbolowej familyji w której czas się zatrzymał na pionierskich czasach,kiedy ołri delanej utworzył puchar mistrzów, który wtedy pozbawiony był korupcji,kumoterstwa,konsumpjonizmu,komercji, i był po prostu uosobieniem wszystkich najpiękniejszych i najszlachetniejszych cech pana delaneja,który ousobił je w postaci tychże rozgrywek

maniuch - 7 stycznia 2015, 2:51:37 - *.sakura.ne.jp
Czy rozgrywki amatorskie są warte aź takiego zachodu?Czy naprawdę warto o nich się rozwodzić i tracić na nie swój cenny czas?ODpowiedź brzmi:NIET!NEIN!

Człek - 7 stycznia 2015, 10:17:29 - *.bielskobiala.vectranet.pl
no może bez przesady to nie poziom naszej A klasy. Bardziej II ligi może III. Są to może w pół amatorzy ale zespoły mają jak najbardziej profesjonalne podejście do piłki. Kluby z naszej III ligo mogą tylko im zazdrościć. Co nie zmienia faktu że to już jego chyba schyłek kariery i chce sobie człek dorobić jeszcze.

Rosol - 7 stycznia 2015, 12:14:00 - *.as13285.net
Wpisowe do tej 'zawodowej' ligi to cale £250 rocznie za druzyne.

Rosol - 7 stycznia 2015, 12:24:46 - *.as13285.net
Lista lig (2012) z najmniejsz srednia widzow:
1. Estonia 203
2. Matla 224
3. Luksemburg 306
4. Walia 339
W tym sezonie maja 326 srednia jak na razie wiec moze Luksemburg ich przegoni. Poziom 3 ligi.

Mambo Bamb - 7 stycznia 2015, 12:33:31 - *.254.245.11
To jest mniej więcej poziom Conference South/North bo zawodnicy z tych lig robią tam za gwiazdy.