10 stycznia 2015, 22:42:04 - kamilb
Kamil Glik dał remis Torino w meczu z Milanem

Kamil Glik strzelił bramkę w zremisowanym 1-1 (0-1) meczu 18. kolejki włoskiej Serie A z AC Milan. Polak rozegrał całe spotkanie, a po jego faulu z początku meczu podyktowany został ponadto rzut karny dla Milanu. Dla Glika jest to piąte ligowe trafienie w tym sezonie.

10 stycznia 2015, 20:45 - Turyn (Stadio Olimpico di Torino)
Torino FC 1-1 AC Milan
Kamil Glik 82 - Jérémy Ménez 3 (k)

żółte kartki: Kamil Glik - Mattia De Sciglio, Sulley Muntari, M'Baye Niang, Giacomo Bonaventura.
czerwona kartka: Mattia De Sciglio (45. minuta, AC Milan, za drugą żółtą).

sędziował: Gianluca Rocchi (Florencja).
widzów: 14 350.

Drużyna Kamila Glika zajmuje 13. miejsce z 19 punktami na koncie.

assa - 10 stycznia 2015, 22:42:53 - *.dynamic.chello.pl
youtube.com/watch?v=rj5ELK1sUG8 - gol Glika.

a - 10 stycznia 2015, 22:43:08 - *.106.191.82
Glik jest najskuteczniejszy w swoim zespole. To już jego piąty gol! Odkupił winy za karnego z 3 minuty

dino - 10 stycznia 2015, 22:46:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
5-ty gol w tym sezonie a nie ma jeszcze nawet półmetka rozgrywek. Statystyki jak na środkowego obrońcę wyśmienite. Gratulacje!

Nep - 10 stycznia 2015, 22:48:25 - *.17.163.144
Torino ma 17 meczy rozegranych i 12 bramek zdobytych - z czego 5 Kamila

jaca - 10 stycznia 2015, 22:49:59 - *.multi-ip.pl
Co gościu strzela to nie mam pytań.Szacuneczek chociaż nie oglądam meczów jak gra.

Mąćwień - 10 stycznia 2015, 22:53:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Faul, karny, kartka, gol... Glik robi wszystko, żeby turyńska mniejszość miała po co przychodzić na stadion.

TMS - 10 stycznia 2015, 22:54:53 - *.torun.mm.pl
Brawo Kamil !

^Mąćwień - 10 stycznia 2015, 22:55:22 - *.106.191.82
Akurat kibice Torino w samym Turynie są w większości. Kibice Juve w miasteczkach pod Turynem i w innych częściach Włoch.

Ojgen - 10 stycznia 2015, 22:58:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mamma Mia ! Pappardele ! Toż to palce lizać bramka jest !

psb - 10 stycznia 2015, 23:08:45 - *.static.tvk.wroc.pl
brawo orange sport !!

Do mącwień - 10 stycznia 2015, 23:23:31 - *.speed.planet.nl
Co za mniejszość?Widze ze nie znasz dobrze realiów bo akurat Torino w mieście to większość.Na Juve chodzi przerzuty z okolicy i kibice sukcesu.A w samym centrum Turynu nie kupisz szala Juve,tylko AC Torino

gg - 10 stycznia 2015, 23:34:27 - *.free.aero2.net.pl
Karny byl ?

det - 10 stycznia 2015, 23:49:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Karny raczej z kapelusza, pociągnięcie za koszulkę które nie spowodowało upadku ale dał pretekst sędziemu. Torino miażdżyło Milan i za karę za nie nieskuteczność powinni jutro mieć trening strzelecki i to o 8 rano. Bramka wysokiej klasy.

Arek - 11 stycznia 2015, 0:10:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No właśnie, co z tym Orangesport? miał być mecz, bo sam nawet zapowiedź słyszałem i co? Jakiś magazyn był a meczu nie. Nie wiem czemu.

Karol - 11 stycznia 2015, 3:52:55 - *.plusgsm.pl (*.217.69.56)
No i co z tego, że strzelił? Zawalił koncertowo gola, a obrońca nie jest od strzelania goli, tylko od zapobiegania stracenia gola przez swoją drużynę. Przez Glika Torino nie wygrało.

Rekin - 11 stycznia 2015, 8:31:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kamil Glik a Kamiński na EURO był a on nie , a Smuda na to bo mi podskoczył, Orange nie ma przekazu , bo kasę dawali do końca roku a teraz niekoniecznie muszą dać , bo kto

Gks1962 - 11 stycznia 2015, 9:10:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wiadomo Jastrzębianiń !
Charakter twardziela !

do Karol - 11 stycznia 2015, 9:12:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Buahahahahhaha ahahahah głupszej teorii w źyciu nie przeczytała Polska buahahahahahHhaahahHHHH.
Bua ale głupota hahaha

syn - 11 stycznia 2015, 11:38:46 - *.dynamic-ww-2.vectranet.pl
Kozak

autor - 11 stycznia 2015, 12:06:08 - *.suwalki.vectranet.pl
szacunek Kamil !!

xy - 11 stycznia 2015, 14:34:51 - *.centertel.pl
Glik to jest gość. Szkoda, że Szukała idzie do ligi ogórkowej, bo to oni wygrali mecz z Niemcami. Właśnie dzięki dobrej obronie uwierzyłem w reprezentację. No ale Jędrzejczyk poważna kontuzja, na Szukałę raczej już nie będzie można liczyć - i znów będzie problem.

olo - 11 stycznia 2015, 21:39:59 - *.warszawa.vectranet.pl
Bravissimo mamma nią forpadele ragazi grande Torino nią licci ver tutto!

realista s - 11 stycznia 2015, 21:41:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kibice GKS Jastrzębie przypisują sobie sukcesy Glika... sam piłkarz w Gksie nigdy nie zagrał :P Glik to Piast

zzzzz - 11 stycznia 2015, 22:45:14 - *.class98.petrotel.pl
Karol idź już spać, bo się późno zrobiło...

... - 12 stycznia 2015, 16:20:07 - *.dynamic.chello.pl
@Nap
18 spotkań i 13 bramek, a nie 17/12.
Pomijając fakt że początek wiadomości jest "Kamil Glik strzelił bramkę w zremisowanym 1-1 (0-1) meczu 18. kolejki..." to jak już sprawdzasz w "Tabela live" na stronach z wynikami, to wiedz że tabela nie uwzględnia meczu rozgrywanego, dobrze przynajmniej że na bieżąco liczysz ile goli zdobywa Glik, chyba że tylko początku niusa nie przyswoiłeś.