18 stycznia 2015, 22:49:57 - bartek_58
Przemysław Tytoń obronił rzut karny

Bramkarz Elche CF Przemysław Tytoń obronił rzut karny w 72. minucie wygranego 1-0 (1-0) meczu 19. kolejki hiszpańskiej Primera División z Levante UD. Polak rozegrał całe spotkanie.

18 stycznia 2015, 21:00 - Elche (Estadio Manuel Martínez Valero)
Elche CF 1-0 Levante UD
Jonathas 12

żółte kartki: Enzo Roco, Damián Suárez, Adrián González - Loukás Výdra, Víctor Camarasa, Simão.
czerwona kartka: David Navarro (6. minuta, Levante, za uderzenie rywala).

sędziował: Carlos Velasco Carballo (Madryt).
widzów: 14 726.

W 21. minucie Fayçal Fajr (Elche) nie wykorzystał rzutu karnego (Diego Mariño obronił).
W 72. minucie Rubén García (Levante) nie wykorzystał rzutu karnego (Przemysław Tytoń obronił).

Po tym spotkaniu drużyna Tytonia zajmuje 16. miejsce w tabeli z dorobkiem 17 punktów.

TMS - 18 stycznia 2015, 22:50:55 - *.torun.mm.pl
Tytoń ostatnio w formie. Brawo.

Ketald - 18 stycznia 2015, 23:01:22 - *.eaw.com.pl
Mecz śmierdzi na kilometr, karne z niczego, sędzia katastrofalny.

ziom - 18 stycznia 2015, 23:12:07 - *.leczna.enterpol.pl
Tytoń do kadry! Obok Boruca i Fabiańskiego.
Szczęsny out!

Mexx - 18 stycznia 2015, 23:12:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ketal , w hiszpanii wiekszosc meczow tak wyglada , sedziowanie skandalicznie slabe, wystarczy lekki podmuch wiatru i kopacz lezy niczym rażony piorunem. podobnie z dotknięciem piłki ręką , sędziowie hiszpańscy gorsi od naszych czarnych owieczek.

Buba - 18 stycznia 2015, 23:35:15 - *.adsl.inetia.pl
No w końcu sie do czegoś przydał :V

gp - 18 stycznia 2015, 23:59:09 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@ziom - Boruc to nawet się na ławkę nie załapał, kupić mu flaszkę i podziękować.

Wit - 19 stycznia 2015, 0:11:49 - *.futuroexito.pl
@gp bo ma kontuzję...

Lem - 19 stycznia 2015, 1:26:24 - *.pruszcz.mm.pl
Szczęsny, Fabiański, Tytoń/Skorupski
Tych bramkarzy widziałbym na stałe w kadrze. Boruc jest zbyt nieprzewidywalny i do tego najstarszy spośród branych pod uwagę przy powołaniach.

alex - 19 stycznia 2015, 8:05:31 - *.mf.gov.pl
Boruc jest już za stary na Kadrę.

ggg - 19 stycznia 2015, 8:21:42 - *.static.as13285.net
Czerzniak w Dundee United tez zasluguje na powolanie. W nastepnym sezonie bedzie gral w Celticku.

kell1987 - 19 stycznia 2015, 10:30:38 - *.router6.tygrys.net
ggg tak samo jak Załuska...

żart - 19 stycznia 2015, 11:40:52 - *.in.net.pl
Dopiszcie do listy jeszcze Janusza Jojkę ;-)

przybysz - 19 stycznia 2015, 13:22:58 - *.dynamic.chello.pl
Nawałka ustalił hierarchie bramkarzy i nie należy tam rotować,każdy zna swoją role:1.Szczęsny,2.Boruc,3.Fabiański i niech tak pozostanie.

DENIS - 19 stycznia 2015, 14:32:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl