21 stycznia 2015, 22:52:06 - euzi
Czerwona kartka Pawła Wszołka w Pucharze Włoch

Paweł Wszołek został ukarany czerwoną kartką w meczu 1/8 finału Coppa Italia, w którym jego Sampdoria przegrała na wyjeździe z Interem 0-2 (0-0). 22-letni skrzydłowy, który spotkanie rozpoczął jako prawy obrońca, musiał opuścić boisko w 77. minucie po drugiej żółtej kartce. Pierwszą kartkę Polak dostał z kolei za faul w polu karnym.

21 stycznia 2015, 21:00 - Mediolan (Stadio Giuseppe Meazza)
FC Internazionale Milano 2-0 UC Sampdoria
Xherdan Shaqiri 71, Mauro Icardi 88

żółte kartki: Marco Andreoli, Lukas Podolski, Xherdan Shaqiri - Paweł Wszołek, Alessio Romagnoli, Daniele Gastaldello.
czerwone kartki: Nenad Krstičić (11. minuta, Sampdoria, za faul taktyczny), Paweł Wszołek (77. minuta, Sampdoria, za drugą żółtą).

sędziował: Paolo Tagliavento (Terni).

W 37. minucie Mauro Icardi (Inter) nie wykorzystał rzutu karnego (Sergio Romero obronił).

xyz - 21 stycznia 2015, 22:57:56 - *.106.191.82
Po co był w ogóle przestawiany na bok obrony, jakoś średnio go widzę w tej roli

pbs - 21 stycznia 2015, 23:01:07 - *.232.63.82
Wczoraj Zieliński zrobił karnego po którym Roma wygrała w dogrywce, teraz Wszołek, choć on aż takiego wpływu na wynik nie miał bo Inter i tak przeważał, ale mimo wszystko nie pokazał się z najlepszej strony..

desmond - 21 stycznia 2015, 23:05:23 - *.goleniow.vectranet.pl
'Karny' Zielińskiego był kompletnie z kosmosu, jego wślizg był czysty i dodatkowo zagrał całkiem nieźle, ale Wszołek to kompletna porażka. Gościu po tym meczu może się pakować

kiciakks - 21 stycznia 2015, 23:21:09 - *.adsl.inetia.pl
Szybko podzielą los Wolaka i Furmena te polskie "talenty"

[asf - 21 stycznia 2015, 23:35:40 - *.dyn.dsl.cantv.net
po oni brali tych nieudaczników życiowych z europejskiego rynsztoku i wsi zabitej dechami nad wisłą,to tylko ich poprzestawiany mózg wie

^ - 21 stycznia 2015, 23:38:31 - *.106.191.82
widzę że na wschodzie w końcu internet pozakładali

DENIS - 21 stycznia 2015, 23:52:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bywa

Quamey - 22 stycznia 2015, 10:23:21 - *.debica.mm.pl
Oglądałem ten mecz no i niestety nie popisał się Wszołek. Widać było po nim że nie gra i nieco odstawał od swoich kolegów z drużyny. Najlepiej by było dla Sampdorii jak by go wypożyczyli do jednego z klubów z Serie B, tam by może częściej grał i mógł by się odbudować.