24 stycznia 2015, 21:53:01 - kamilb
Gol Piotra Parzyszka

Piotr Parzyszek strzelił bramkę dla Koninklijke Sint-Truidense VV w zremisowanym 1-1 (1-0) spotkaniu 23. kolejki drugiej ligi belgijskiej z KSC Eendracht Aalst. Jest to ósmy gol Parzyszka w tym sezonie. 21-latek wszedł na boisko w 34. minucie w miejsce Iebe Swersa.

24 stycznia 2015, 20:00 - Sint-Truiden (Stayen)
Koninklijke Sint-Truidense VV 1-1 KSC Eendracht Aalst
Piotr Parzyszek 36 - Ratko Vansimpsen 87

żółte kartki: Gianni De Neve, Kevin Janssens (Aalst).

sędziował: Wim Smet.
widzów: 6053.

W zespole gospodarzy całe spotkanie rozegrał były bramkarz Legii Ihor Berezowśkyj.

Drużyna Parzyszka zajmuje pierwsze miejsce w tabeli z dorobkiem 55 punktów.

ziom - 24 stycznia 2015, 22:03:48 - *.opera-mini.net (*.217.65.46, 212.2.96.15)