25 stycznia 2015, 14:20:41 - koofel
Remis Ajaxu w lidze

Rywal Legii Warszawa w 1/16 finału Ligi Europy AFC Ajax zremisował 0-0 z Feyenoordem Rotterdam w meczu 19. kolejki holenderskiej Eredivisie. Pierwszy mecz Ajaxu z mistrzem Polski odbędzie się 19 lutego o godzinie 21:05 w Amsterdamie.

25 stycznia 2015, 12:30 - Amsterdam (Amsterdam ArenA)
AFC Ajax 0-0 Feyenoord Rotterdam

Ajax: 1. Jasper Cillessen - 2. Ricardo van Rhijn, 6. Mike van der Hoorn, 4. Niklas Moisander, 5. Nicolai Boilesen (81, 26. Nick Viergever) - 25. Thulani Serero, 16. Lucas Andersen, 27. Riechedly Bazoer (65, 32. Niki Zimling) - 11. Ricardo Kishna, 19. Arkadiusz Milik (46, 9. Kolbeinn Sigþórsson), 20. Lasse Schöne.

żółte kartki: Terence Kongolo, Jean-Paul Boëtius (Feyenoord).

sędziował: Bas Nijhuis (Enschede).
widzów: 52 472.

W pierwszej połowie na boisku w drużynie gospodarzy przebywał reprezentant Polski Arkadiusz Milik, z kolei bramkarz gości Kamil Miazek znalazł się poza kadrą meczową.

Ajax ma na koncie 43 punkty i zajmuje drugie miejsce w tabeli, a Feyenoord jest trzeci i ma 35 pkt.

nikt - 25 stycznia 2015, 14:21:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ajax to niech się cieszy, że nie przegrał. Legia przy tak grającym Ajaksie to będzie miała szanse awansować dalej

ft - 25 stycznia 2015, 14:23:53 - *.tktelekom.pl
Ale frekwa git

Smuda - 25 stycznia 2015, 14:26:33 - *.adsl.inetia.pl (*.15.125.11)
I sie Milik wystrzelal, teraz pojdzie w odstawke, swoja szanse miał

Melon - 25 stycznia 2015, 14:32:32 - *.40.110.31
Milik bez fajerwerkow w pierwszej polowie ale tez i Ajax jakos do przodu nie gral wiec nie mozna sie czepiac Islandczyk rowniez nic nie zdzialal w drugiej polowie a zeby nie Milik to by bylo 1:0 dla Feyenoordu po pierwszej polowie wybil pilke z linii bramkowej glowa

kupis18 - 25 stycznia 2015, 15:22:11 - *.dynamic.chello.pl
Ajax dziś poziom 1 ligi Polskiej

kibic2 - 25 stycznia 2015, 15:42:56 - *.tvkdiana.pl
Z Ajaxem w takiej formie to Legia pojedzie jak z Celtic Glasgow.
To co pokazał Ajax dzisiaj...taka niby techniczna drużyna, a dość dobry pressing Feyenoordu i od razu kłopoty z wyjściem z własnej połowy.

Arek - 25 stycznia 2015, 15:53:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Milik to nie miał z kim tam grać. Jeśli Legia zagra jak na jesieni to będzie 1/8. Dzieciaki z Ajaxu w zasadzie nie istniały w tym meczu. Jestem coraz bardziej spokojny o te mecze z Ajaxem.

adam - 25 stycznia 2015, 16:22:18 - *.kalisz.mm.pl
Ajax wielka porazka, co oni grali to jedno wielkie dno. Wynik powinien byc 4:0 w druga strone

ziombal - 25 stycznia 2015, 22:04:13 - *.leczna.enterpol.pl
Trochę śmiać mi się chce czytając komentarze, jaki to Ajax jest słaby a jak Legia dobrze zagra to będziecie spokojni o awans. Tylko w którym miejscu jest dziś Ajax a w którym Legia. To Ajax dziś zagrał pierwszy mecz ligowy, który Legia zagra dopiero za 3 tygodnie. Niestety nigdy nie będziemy mieli silnej ligi z tak długą przerwą zimową. W pucharowych meczach na wiosnę z drużynami z zachodu już choćby z tego faktu stoimy na straconej pozycji. Zobaczymy jak Ajax się będzie prezentował w kolejnych meczach. Oczywiście Legii życzę jak najlepiej, niech awansuje, ale uważam, że w dalszym ciągu to Ajax jest zdecydowanym faworytem w tej rywalizacji.

DENIS - 26 stycznia 2015, 0:14:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gdyby nie Arek mogli by przegrać a tak punkt jest

maro - 26 stycznia 2015, 7:46:06 - *.146.194.52.internetia.net.pl
@ ziombal... bo nasi eksperci zarówno trenerzy, dziennikarzy itd. uwazają ze nie potrzebują wiedzy z rozwinietych krajów... wiedzą wszystko najlepiej... a tak naprawdę mają balde pojęcie... stąd jest problem.. jak wspomniał ft... spójrzmy na frekwencję 52tys... a u nas?? Wszyscy wieszali psy na Leśnodorskim że prowadził negocjacje z kibicami, że chciał z nimi zyc w zgodzie, ze podaje im ręke... a on wiedział dokładnie co robi. Bo w kibicach siła!! stadion Legii lidzy sobie ponad 30tys krzesełek. średnia biletu to jakieś 50zł.. no ciut wiecej... teraz 30tys. x 50 = 1,5mln zł x 19 meczów ligowych = 28,5 mln złotych!!! to są ogromne pieniadze!!! policzcie ile zarobił ajax na tym meczu!!! za 28,5mln w Legii z samcyh widzów Legia mogłaby uzyskać z 5 zawodników na wysokim poziomie... bo byłoby stac na pensje... patrząc na ilość widzów i strasznie niskie ceny biletów nasze kluby mają problem... Śląsk Wrocław pojemnośc stadionu 43tys, cena karnetu 168zł... gdyby sprzedaliby je wszystkie klub zarobił raptem ponad 7mln... ale patrząc na liczbę widzów na meczu we Wrocławiu to licząc średnią cene karnetów i biletów to we Wrocławiu mają ledwie 3mln!! jak te kluby mają istnieć???