28 stycznia 2015, 18:15:33 - maciejko
Jan Urban zdyskwalifikowany na cztery mecze

Polski trener CA Osasuna Jan Urban został zdyskwalifikowany na cztery mecze przez hiszpańską federację (RFEF) za zachowanie podczas niedzielnego meczu 22. kolejki Segunda División z rezerwami FC Barcelona. Osasuna wygrała na wyjeździe 1-0.

Urban został ukarany dwoma meczami dyskwalifikacji za głośne protesty poza strefą wyznaczoną dla trenerów oraz dwoma kolejnymi za rzucenie butelką na murawę podczas opuszczania boiska.

Po 22 kolejkach Osasuna zajmuje dziesiąte miejsce w drugiej lidze hiszpańskiej z dorobkiem 30 punktów.

źródło: własne / CA Osasuna

Legia - 28 stycznia 2015, 18:17:15 - *.dynamic.mm.pl
Brawo Janek!!!

Szaszka - 28 stycznia 2015, 18:18:05 - *.dynamic.mm.pl
I tak nie mieli trenera... wiec mala strat. ;]

Rafał - 28 stycznia 2015, 18:19:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Polaczek na obczyznie zawsze zachowuje sie jak burak.

Polak - 28 stycznia 2015, 18:23:43 - *.dynamic.chello.pl
Do Rafał: Ty za to w Ojczyźnie pokazujesz swoje buractwo i małpie jestestwo.

bizon - 28 stycznia 2015, 18:24:46 - *.adsl.xs4all.nl
Ale wstyd...pewnie nie szlo im w siatkonoge...

Koroniarz - 28 stycznia 2015, 18:32:14 - *.centertel.pl
Więcej szacunku dla Trenera Urbana.
Wybitny polski piłkarz i Trener.

Ja - 28 stycznia 2015, 18:41:20 - *.olsztyn.mm.pl
Cristiano Ronaldo by żadnego meczu kary nie dostał.

aa - 28 stycznia 2015, 18:48:40 - *.dynamic.chello.pl
10. miejsce? Przed sezonem mówiło się, że Osasuny nie stać na nic i jak się utrzymają to będzie cud. Tymczasem miejsce w środku tabeli - nie spodziewałem się tego po Urbanie. Niezły wynik. Co do samego zajścia, to dziwna sprawa tak się denerwować, skoro wygrali mecz. ;)

koliber72 - 28 stycznia 2015, 18:57:40 - *.173.10.176.tesatnet.pl
Zareagował bardzo żywiołowo i tyle...Dobry trener żyje meczem...Pewnie deko przesadził , ale to nie powód , by jeden burak z drugim wypisywali tutaj brednie na jego temat.

Hattric - 28 stycznia 2015, 19:06:53 - *.dynamic.dsl.as9105.com
Sędziowie hiszpańscy to dno,mogą gwizdki za naszymi nosić

andre - 28 stycznia 2015, 19:17:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
To nie polska liga tam obowiązują inne standardy.Trener ma być autorytetem a nie człowiekiem który nie panuje nad emocjami. W Polsce jakoś tak emocjonalnie nie reagował.

aaa - 28 stycznia 2015, 19:54:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do Ja - Twój "grzeczny"Ronaldo właśnie dostał 2 mecze kary za HAMSKIE kopnięcie przeciwnika.

aaa - 28 stycznia 2015, 19:56:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

kibic - 28 stycznia 2015, 20:57:54 - *.siec.alfa.pl
oj Janek taki nerwowy to nie byłeś w Legii i butelką jeszcze rzucać , a przecież mecz wygrałeś .

judasz - 28 stycznia 2015, 21:59:13 - *.bb.online.no
rzucenie butelką o ziemię 2 mecza, pociągnięcie z liścia przeciwnikowi 1 mecz. Hiszpańska federacja jest żałosna.

Giovanni - 28 stycznia 2015, 22:22:36 - *.opera-mini.net (*.127.67.150)
Janusz Wójcik znacznie gorzej się zachowywał

DENIS - 28 stycznia 2015, 22:28:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No Proszę odezwał się w Jaśku Hiszpanki Temperament

@@@ - 28 stycznia 2015, 22:52:07 - *.dynamic.chello.pl
Ossasuna po wodzą Janka może się podobać. Dużo niespodzianek, często osiąga wyniki ponad stan, jak na zbieraninę którą prowadzi. Szkoda że tak się stało, beznadziejne przepisy.

mx - 28 stycznia 2015, 23:43:19 - *.90.166.18