29 stycznia 2015, 16:07:47 - koofel
PNA: Drużyna Henryka Kasperczaka odpadła z rozgrywek

W wyniku dzisiejszego losowania reprezentacja Mali prowadzona przez Henryka Kasperczaka nie awansowała do ćwierćfinału Pucharu Narodów Afryki i skończyła na trzecim miejscu w grupie. Drugą pozycję zajęła Gwinea, która zagra z Ghaną.

Mali i Gwinea zakończyły rywalizację w grupie z identycznym bilansem punktowym i bramkowym. W bezpośrednim meczu padł remis 1-1.

@@@ - 29 stycznia 2015, 16:15:24 - *.dynamic.chello.pl
Tak działa życie. Szkoda, bo to pewnie ostatni wielki turniej Henryka.

arru - 29 stycznia 2015, 16:15:35 - *.ssp.dialog.net.pl
Nie ma przekrętu, trzeba było w jednym z pierwszych spotkań dociągnąć prowadzenie do końca. Szkoda, ale jak się nie wygrywa żadnego meczu w grupie to nie ma co myśleć o awansie. Szkoda Henia bo w taki oto sposób zapewne kończy swą trwającą kilkadziesiąt lat przygodę z piłką. Zawiódł w tym turnieju Keita, oprócz zmarnowanego karnego słaba gra. Wszystko ciągnął Bakary Sako ale niestety był tam dość samotny. Szkoda

jano - 29 stycznia 2015, 16:16:04 - *.dynamic.chello.pl
Masakra mogli karne wczoraj grać a nie jakieś durne losowanie ...

ZIENIU - 29 stycznia 2015, 16:16:32 - *.ssp.dialog.net.pl
Nie tam żaden ranking a tym bardziej losowanie, powinny być rzuty karne !

@@@ - 29 stycznia 2015, 16:16:48 - *.dynamic.chello.pl
paFF
to na jedno by wyszło, bo Gwinea jest na 6, a Mali na 10 miejscu.

Ben - 29 stycznia 2015, 16:16:48 - *.31.23.188.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Niestety, guziec Fryderyk wybrał kaszankę z flagą Gwinei, los ponownie nie był łaskawy dla Mali

Kawi - 29 stycznia 2015, 16:23:36 - *.dynamic.chello.pl
arru piszesz: Szkoda, ale jak się nie wygrywa żadnego meczu w grupie to nie ma co myśleć o awansie". Tylko że to samo odnosi się do Gwinei. Mali mogło spokojnie wygrać wczoraj kilkoma bramkami, a przez jakieś durnowate losowanie odpadają. mam nadzieję, że Kasperczak pozostanie trenerem Mali, bo kadra pod jego wodzą zanotowała bardzo duży progres.

Eddie - 29 stycznia 2015, 16:32:14 - *.dynamic.chello.pl
Kiedyś losowanie było w Europejskich Pucharach
w dawnych czasach.

Mack - 29 stycznia 2015, 16:39:17 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Powinni strzelać karne , nawet w regulaminie Mistrzostw Świata tak jest że przy wyrównanym bilansie punktowym,bramkowym i meczowym podczas bezpośredniego starcia strzelamy karne...

Eddie - 29 stycznia 2015, 16:51:14 - *.dynamic.chello.pl
Pamiętm w 1990 w Mistrzostwach Świata losowano
miejsca w grupie (Anglia, Irlandia Holandia -
pamiętna grupa wyspiarska (Sycylia, Sardynia)

takieżycie - 29 stycznia 2015, 17:05:36 - *.hist.amu.edu.pl
jak na boisku nie mają szczęścia to mają je mieć poza nim?

Kolo - 29 stycznia 2015, 17:19:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
nie narzekajcie na losowanie bo to było wiadome od początku PNA, mógł Keita karnego strzelić i by Mali grało dalej

KSP - 29 stycznia 2015, 17:55:40 - *.play-internet.pl
Szkoda. Karne to też loteria

ksS - 29 stycznia 2015, 18:03:56 - *.tsm.tarnobrzeg.pl
Zaszlachtowali mniej kóz?

Tominho - 29 stycznia 2015, 18:07:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie mogli grać karnych, ponieważ gdyby Kamerun zremisował z WKS wynikiem większym niż 1:1 to wszedłby Kamerun i WKS. Gdyby w meczu Kamerunu padł bezbramkowy remis to dalej awansowałaby Gwinea oraz Mali. Dogrywki ani konkursu karnych nie przeprowadza się w razie ewentualności a tylko wtedy gdy tego wymaga sytuacja.

FTP - 29 stycznia 2015, 18:08:31 - *.dynamic.chello.pl
takie rzeczy tylko w Afryce.

kuki - 29 stycznia 2015, 18:59:59 - *.150.147.73.internetia.net.pl
Malijski szaman za słaby

kibic - 29 stycznia 2015, 19:16:31 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
No tyle że chyba wiedzieli jaki jest wynik drugiego meczu tak?

judasz - 29 stycznia 2015, 19:35:20 - *.bb.online.no
Dla mnie losowanie to idiotyzm, bo przecież to sport i to sport powinien decydować.

ree - 29 stycznia 2015, 19:46:50 - *.elwico.pl
Ciekawe ile lat jeszcze Kasperczak potrenuje, taki doświadczony trener przydałby się do jakiegoś zespołu z ekstraklasy, ewentualnie I ligi, tak samo jak Lenczyk
ps. ktoś wie jaki jest najstarszy trener który obecnie trenuje w europie?

janko - 29 stycznia 2015, 20:17:08 - *.skybroadband.com
Szkoda że nie było WKS-Kamerun 1:1 wtedy było by niezłe losowanie

mmpp - 29 stycznia 2015, 21:47:28 - *.62.126.132
Tominho -mogli przecież poczekać kilka minut... na wyniki spotkań i dopiero w 1 lub 2 mieczu zarządzic karne..... (mecze były grane o tej samej porze..

DENIS - 29 stycznia 2015, 22:47:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Szkoda

z - 29 stycznia 2015, 23:11:34 - *.205.253.2
a dlaczego nie dodatkowy mecz ? przeciez to najuczciwwsze

dormio - 30 stycznia 2015, 0:14:03 - *.132.235.88
a ja pamietam jak Wlosi na MS w Hiszpanii nie wygrali zadnego meczu w grupie i zdobyli potem Mistrza Swiata...