2 lutego 2015, 16:02:53 - MichalMKS
Gol Kamila Króla

Kamil Król zdobył bramkę dla APS Zákynthos w wygranym 2-0 (0-0) meczu II ligi greckiej z Týrnavos 2005. Polski napastnik na boisku pojawił się w 57. minucie w miejsce Níkosa Lékkasa. To jego pierwszy gol w tym sezonie.

2 lutego 2015, 14:00 - Zákynthos (Dimotikó Stádio Zakynthíon Olympionikón)
APS Zákynthos 2-0 Týrnavos 2005
Giánnis Tsópelas 70, Kamil Król 86

żółte kartki: Giórgos Blétsas, Níkos Lékkas, Kamil Król, Chrístos Chatzissávvas - Antónis Papassávvas, Gérman Datídis.

sędziował: Iossíf Sfakianákis (Ateny).

APS Zákynthos zajmuje obecnie trzecie miejsce w tabeli z dorobkiem 37 punktów.

piotr - 2 lutego 2015, 16:05:34 - *.euro-net.pl
Bardzo ważna bramka!!!
Widać to ważny punkt swojego 2 ligowego zespołu skoro wchodzi i ustala wynik meczu.
Szybkiego awansu to Greckiej Ekstraklasy

DENIS - 2 lutego 2015, 17:10:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Kamil

piekny - 2 lutego 2015, 18:38:40 - *.tvcom.net.ua
naprawdę nie ma się czym chwalić,bo przecież druga liga grecka nie dorasta do pięt polskiemu grajdołowi, a awans do najwyższej klasy rozgrywkowej i gra z panatą,paokiem i olympiakosem im nie grozi,bo tylko gole z takimi drużynami coś znaczą w świecie piłki nożnej,natomiast reszta drużyn to totalne nołnejmy których nikt nie traktuje poważnie w europie,nawet polaczki,no bo jak tu się bać i traktować poważnie taki dajmy na ten przykład asteras trypolis

^piekny - 2 lutego 2015, 18:48:01 - *.opera-mini.net (*.106.191.82)