[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


5 lutego 2015, 17:15:33 - mistico
Kadra Chojniczanki na obóz w Niechorzu

Trener Chojniczanki Chojnice Mariusz Pawlak ustalił listę zawodników, którzy udadzą się na zgrupowanie w Niechorzu. Obóz potrwa do 14 lutego.

Kadra Chojniczanki na obóz w Niechorzu:

Bramkarze: Rafał Misztal, Michał Dumieński, Paweł Skiba.

Obrońcy: Piotr Kieruzel, Michał Markowski, Wojciech Lisowski, Daniel Chyła, Przemysław Pietruszka.

Pomocnicy: Paweł Iwanicki, Paweł Zawistowski, Krystian Feciuch, Rafał Grzelak, Bartłomiej Niedziela, Marek Gancarczyk, Przemysław Laskowski, Rafał Majtyka, Mateusz Piechowiak, Damian Gałązka, Jakub Mrozik, Przemysław Czerwiński, Mateusz Kaczmarek.

Napastnicy: Tomasz Mikołajczak, Rafał Siemaszko, Andrzej Rybski.

W kadrze znalazł się Mateusz Kaczmarek, który najprawdopodobniej powróci do Chojnic z wypożyczenia do rezerw Lechii Gdańsk.


źródło: Chojniczanka Chojnice

chojnik - 6 lutego 2015, 8:57:14 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Tych obrońców w tym składzie jest malutko.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas