7 lutego 2015, 17:54:30 - dawidm
Debiut Tomasza Kuszczaka w Wolverhampton

Tomasz Kuszczak zadebiutował w Wolverhampton Wanderers FC w przegranym 1-2 (1-1) meczu 29. kolejki angielskiej Championship z Reading FC. 32-letni bramkarz rozegrał całe spotkanie.

7 lutego 2015, 16:00 - Wolverhampton (Molineux Stadium)
Wolverhampton Wanderers FC 1-2 Reading FC
Benik Afobe 26 - Pawieł Pogriebniak 1, Danny Williams 70

żółte kartki: Richard Stearman - Danny Williams, Stephen Kelly, Hal Robson-Kanu, Pawieł Pogriebniak.

sędziował: Keith Hill (Hertfordshire).
widzów: 20 274.

Wolverhampton Wanderers FC zajmuje ósme miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 45 punktów w 29 meczach.

ZOLTAR - 7 lutego 2015, 18:00:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
i juz w pierwszej minucie puscił gola...xD...ale to nie zmienia faktu że to dobry bramkarz

beetuus - 7 lutego 2015, 18:00:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
początek miał niezły :D

pablo - 7 lutego 2015, 18:01:01 - *.174.209.149
długo zachował czyste konto :-)w następnych meczach będzie lepiej

baciar - 7 lutego 2015, 18:33:19 - *.116.244.227
Martinez z Kolumbii - mówi Ci Tomku to coś?

bolak - 7 lutego 2015, 18:35:16 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
No puszczak pokazał klase. Debiut, wyczekiwanie adrenalina na maxa żeby wyjść jak najlepiej. Szansa na pokazanie się tak jak w reprezentacji w meczu z Kolumbią i ...... w pierwszych sekundach puścił gola. Czyli nic nowego.

tomek - 7 lutego 2015, 19:01:46 - *.ennet.pl
Z jakiej odległości Tomek dostał bramki?

szymson - 8 lutego 2015, 0:31:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
i to tylko ligowe... w tej lidze gdyby jakiń bramkarz spędził całe życie to mógłby mieć z 800 meczy spokojnie...

tokas9 - 8 lutego 2015, 7:41:17 - *.nyc.res.rr.com
haha ten to zawsze coś odwali

tom - 8 lutego 2015, 12:14:33 - *.25.114.93
co to znaczy , że zawsze coś odwali ? po prostu strzelili mu gola, to chyba normalne jak się jest bramkarzem.

tyle - 8 lutego 2015, 12:23:12 - *.dynamic.chello.pl
no to pierwszy i ostatni mecz w bramce Wilków

lolo - 8 lutego 2015, 12:59:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Casillas z Realu puszczał większe babole m.in. na ostatnim mundialu i wraz wszyscy go wielbią i uważają że jest najlepszy. Jak Kuszczak puścił kiedyś gola strzelonego przez innego bramkarza to mu wszyscy wypominają. Jak dla mnie to dobry bramkarz tylko czasami ma pecha.

W.Jarząbek - 8 lutego 2015, 16:07:55 - *.217-171-60.tkchopin.pl
@baciar podaj proszę jeszcze jedną słabą interwencję.
Swego czasu był zawodnikiem najlepszego klubu na świecie.
Dla mnie o niebo lepszy od Boruca który dużo więcej baboli wpuścił a przymyka się oko na to bo to były zawodnik Legii.

olo - 8 lutego 2015, 18:36:36 - *.adsl.inetia.pl
W.Jarząbek oko sie przymyka bo to były zawodnik Pogoni Siedlce a nie Legii

Znawca - 9 lutego 2015, 15:17:28 - *.centertel.pl
https://www.youtube.com/watch?v=g-c51WxXCC4 - na moje przy pierwszej bramce mógł zachować się lepiej. Wiadomo, że z bliska i obrońcy zawalili, ale jednak dostał ją w krótki róg... Druga bramka już bez szans, piękna angielka ;)

Szyderca - 9 lutego 2015, 15:22:48 - *.centertel.pl