7 lutego 2015, 20:22:36 - kamilb
Bramka Artura Sobiecha

24-letni napastnik Artur Sobiech zdobył bramkę dla Hannoveru 96 w przegranym na wyjeździe 1-2 (0-1) meczu 20. kolejki niemieckiej Bundesligi z Hamburger SV. Sobiech w 63. minucie zastąpił na boisku Christiana Schulza.

7 lutego 2015, 18:30 - Hamburg (Imtech Arena)
Hamburger SV 2-1 Hannover 96
Marcelo 26 (s), Marcell Jansen 50 - Artur Sobiech 66

żółta kartka: Marcell Jansen (HSV).

sędziował: Manuel Gräfe (Berlin).
widzów: 51 779.

W 23. minucie Joselu (Hannover) nie wykorzystał rzutu karnego (Jaroslav Drobný obronił).

W zespole gospodarzy cały mecz na ławce rezerwowych spędził były napastnik Lecha Poznań Artjoms Rudņevs, natomiast całe spotkanie w zespole gości rozegrał i strzelił samobójczą bramkę były piłkarz Wisły Kraków Marcelo.

Hannover 96 obecnie zajmuje ósme miejsce w tabeli z 25 punktami na koncie.

batoRy - 7 lutego 2015, 20:30:50 - *.inet-siec.pl
Wracaj do Ruchu Abdul

Bączek - 7 lutego 2015, 20:38:15 - *.238.254.22
Wydaję mi się, że stadion w Hamburgu nie nosi już nazwy Imtech Arena, a Volksparkstadion.

Mądry - 7 lutego 2015, 20:45:40 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Marcelo to można powiedzieć że strzelił dwa gole samobójcze...
Co do Sobiecha,to fajnie że grał i coś dobił z główki.
O Lewandowskim nic złego nie piszę bo po wygranej z Niemcami cała drużyna zasługuje na szacunek.
Oby wszyscy strzelali więcej.

df - 7 lutego 2015, 20:45:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Która to jego bramka w tym sezonie?

Stinger - 7 lutego 2015, 20:45:57 - *.opera-mini.net (*.28.111.63)
No to teraz obstawiamy kiedy strzeli kolejną bramkę. Myślę że za pół roku jak nie dalej.

Mądry - 7 lutego 2015, 20:50:38 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Zamiast obstawiać kiedy strzeli kolejnego gola proponuję...CIESZYĆ się że polski napastnik strzelił gola w silnej lidze.

przybysz - 7 lutego 2015, 20:53:29 - *.dynamic.chello.pl
@Sting: Na pewno szybciej,niż ty zmądrzejesz.

Stinger - 7 lutego 2015, 20:57:24 - *.opera-mini.net (*.28.111.63)
@przybysz - komplement?

przybysz - 7 lutego 2015, 21:01:10 - *.dynamic.chello.pl
@Stinger: Nie zmądrzejesz,obawiam się o przyszłość naszego kraju...

trampek - 7 lutego 2015, 21:02:14 - *.centertel.pl
Skuteczność ma taką sobie, ale gra chłopak w Bundeslidze, o czym wielu może pomarzyć. Pieniądz też pewnie przyzwoity na konto wpływa. Spoko życie.

ree - 7 lutego 2015, 21:25:12 - *.elwico.pl
wie ktoś ile mniej więcej Sobiech miesięcznie zarabia z 100 tysięcy złotych czy więcej ?

StrzelecGG - 7 lutego 2015, 21:31:28 - *.dynamic.chello.pl
Zniszczyły go kontuzje,szkoda,talent nie gorszy od Milika,może teraz mielibyśmy solidnego zmiennika w kadrze gdyby Lewy lub Milik byli bez formy.

ASSA - 7 lutego 2015, 21:40:22 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@Mądry
Do Lewandowskiego akurat nic nie mam,ale nie skrytykujesz bo "po wygranej z Niemcami cała drużyna zasługuje na szacunek"???
TO BYŁ JEDEN,JEDYNY MECZ.
Po wielu latach gigantycznych rozczarowań piłkarze wygrali jeden mecz (nawet jeśli z Mistrzami Świata) i już nie można żadnego skrytykować,choćby przed tym meczem i po kopał się po czole (vide Wawrzyniak chociażby)?
Potem się niektórzy dziwią że kopacze mają kibiców gdzieś.
Jak ma być inaczej,jak po jednym zwycięskim meczu robi się z piłkarzy nietykalnych?
Co do Sobiecha - "napastnik",szumnie powiedziane.
W słabej polskiej lidze najlepsze osiągnięcie - 10 goli w sezonie.
Za granicą kolejno - 1,5 i 3 gola na sezon.
Faktycznie,napastnik z prawdziwego zdarzenia.

Steffen - 7 lutego 2015, 21:53:48 - *.adsl.inetia.pl
Ale Marcelo pechowy mecz wyszedł. Aż szkoda chłopaka, bo to w końcu klasowy stoper.
Wejście Artura Sobiecha na +.

kibic - 7 lutego 2015, 21:54:03 - *.dynamic.chello.pl
Wydaje mi sie ze bramka nie powinna zostac uznana. Artur byl ewidentnie na spalonym. Byl przed nim co prawda jeden z obroncow, ale byl za bramkarzem, a przepis mowi ze powinien byc bramakrz i przynajmniej jeden obronca.

mas - 7 lutego 2015, 22:35:00 - *.197.213.4
jest cała masa polaczków-marnych podrób drewnialdowskiego i jedną z tych marnych podrób jest sobiech.nie wiem ile jeszcze lat upłynie zanim ten ciemny naród zrozumie że nie da się odnosić sukcesów szkoląc kopaczy według jakichś komunistycznych metod,nie da wyprodukować super talentów na miare belgijskich czy bałkańskich demoralizując ich tak jak ma to miejsce w polskich klubikach,nie da się stworzyć porządnego klubu mając w jego władzach źdichów,rychów i mieciów co razem wódę pijom i chodzyli razem do podstawówki,i nie mają pojęcia o prowadzeniu klubu,ale wiem że potrwa to bardzo długo bo polaczki bardzo powoli i długo ewoluują na wyższy poziom

Mądry - 7 lutego 2015, 22:57:44 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Tak,to był jeden jedyny mecz i aż jeden.
Ci co brali w tym meczu UDZIAŁ na zawsze przejdą do historii z polskim trenerem na czele.
Trenerem którego nazwisko było brzydko...zniekształcane.
Piłkarze tym ograniem Niemców dali ludziom wiele radości,wyjątkowej radości.
A gol Sobiecha mnie CIESZY mimo że z bliska.
Cieszy że znalazł się tam gdzie być powinien i strzelił gola w lidze mistrzów świata.

Stinger - 8 lutego 2015, 0:35:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
przybysz - a ja się obawiam o ciebie bo coś z tobą nie tak.

... - 8 lutego 2015, 0:35:51 - *.204.124.254.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@StrzelecGG - Lewy i Milik są bez formy.

przybysz - 8 lutego 2015, 0:40:31 - *.dynamic.chello.pl
Ciekawa teza,niesamowicie wyczerpująca wypowiedź,a oprócz tego mam jeszcze jedno pytanie: Czy jesteś tym samym "Stingerem",który kompromituje się swoimi wypowiedziami na polskiej stronie FC Barcelony?

U - 8 lutego 2015, 10:42:36 - *.adsl.inetia.pl
Jedno wiem napewno tez bym to strzelił 😅

Mądry - 8 lutego 2015, 13:18:47 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Wszyscy co wygrali z Niemcami zasługują na szacunek.
Ale...pewien "skromny" człowiek kupuje autko za sporą ilość pieniędzy to JA się pytam gdzie ta skromność ???
Ja nie mówię że on ukradł,ja się tylko pytam gdzie ta skromność ????
Podnosi ręce po golu do nieba,ale Papieża nie słucha...

Mądry - 8 lutego 2015, 13:27:05 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jeżeli Sobiech strzeli tylko JEDNEGO gola w sezonie w niemieckiej lidze to dla mnie jest to AŻ jeden gol.
To należy mu się szacunek za to że " TAM JEST " gra i strzelił.
Sobiech wszedł w 63 min. i strzelił bramkę po 3 min. przebywania na boisku.Oby grał więcej.

ASSA - 8 lutego 2015, 17:58:52 - *.174.1.159
@Mądry
Jeśli dla Ciebie sukcesem jest że polski piłkarz (niby napastnik) strzela 1 gola w sezonie (albo np.trzy) to mi Ciebie szkoda.
Ambitny jesteś.
Niestety większość polskich piłkarzy ma taką mentalność jak Ty.
I między innymi dlatego polska piłka wygląda jak wygląda.
A kompleks Lewandowskiego zacznij leczyć,bo się rozchorujesz.

Mądry - 8 lutego 2015, 19:31:36 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Tu nie ma co leczyć,piszę jak jest.
Papież mówi wyraźnie...żyjcie skromnie !!!
A jeżeli ktoś kupuje samochód za okrągłą sumkę to żyje inaczej.
Mimo że był na audiencji.
To że ograli Niemców to szacunek dla wszystkich a to jak postępują prywatnie to inna sprawa.
Jeszcze niedawno był Oktoberfest a już się przebrał za...strzelającego z pistoletu.
Dziecinada.

Mądry - 8 lutego 2015, 19:41:55 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ja bym wolał przeczytać:
Lewandowski przekazał pieniądze z reklamy na chore dzieci lub dzieci z rodzin biednych.
Niż, Lewandowski przebrał się za... wszystko jedno kogo.

ASSA - 8 lutego 2015, 19:52:44 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@Mądry
Takich "szczerych" piłkarzy jak Lewandowski jest na pęczki,prawie wszyscy,także wyluzuj.
A cieszyć to się można z goli Lewandowskiego (strzelanych w tej samej lidze,w której gra Sobiech),których nastrzelał w mnóstwo,a nie z gola piłkarza,który strzela raz na rok.