9 lutego 2015, 20:37:57 - euzi
Futsal: Polska 0-6 Rosja

W pierwszym z zaplanowanych dwóch meczów towarzyskich reprezentacja Polski w futsalu przegrała w Szczecinie z Rosją aż 0-6 (0-1). Jutro biało-czerwoni podejmą Rosjan w Stargardzie Szczecińskim. Początek meczu zaplanowano na godz. 19:00.

9 lutego 2015, 19:00 - Szczecin (Azoty Arena)
Polska 0-6 Rosja
Daniił Kutuzow 9, Andriej Batyriew 24, 36, Iwan Cziszkała 32, Rômulo 34, Nikita Fachrutdinow 40

Polska: 12. Bartłomiej Nawrat - 2. Michał Kubik, 4. Michał Wojciechowski, 7. Paweł Budniak, 10. Marcin Mikołajewicz. Grali także: 1. Kamil Dworzecki - 5. Artur Popławski, 8. Dominik Solecki, 9. Daniel Krawczyk, 11. Igor Sobalczyk, 13. Daniel Wojtyna, 14. Michał Marciniak, 15. Sebastian Wojciechowski, 17. Piotr Łopuch.

Rosja: 1. Siergiej Wikułow - 5. Rômulo, 7. Daniił Kutuzow, 8. Éder Lima, 10. Robinho. Grali także: 12. Gustavo - 2. Iwan Cziszkała, 3. Nikołaj Pieriewierziew, 4. Nikita Fachrutdinow, 6. Jan Kuzienok, 11. Andriej Afanaśjew, 14. Iwan Miłowanow, 17. Andriej Batyriew.

żółte kartki: Kubik - Fachrutdinow, Kutuzow.

sędziowali: Sebastian Stawicki, Andrzej Witkowski (Polska).
widzów: 5000.

poki - 9 lutego 2015, 20:41:26 - *.dynamic.chello.pl
Tenisistki nas leją teraz futsalowcy. Oj niedobrze panie bobrze.

wened - 9 lutego 2015, 20:43:18 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Wolna Noworosja

Jondek - 9 lutego 2015, 20:48:27 - *.na5.pl
Polska piłka to potęga a halówka to już całkiem....powinni wymieszać to i zaorać razem z ekstraklapą !

arno - 9 lutego 2015, 21:12:11 - *.215.35.117
Już nawet w Rosji naturalizują ? Koniec świata.

@poki - 9 lutego 2015, 21:34:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Akurat dzisiaj za 20 minut będzie na TVP1 film pokazujący skąd się biorą te wyniki rosyjskich sportowców...

nawratil - 9 lutego 2015, 21:48:14 - *.180.65.222.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Nawrat też naturalizowany z Gliwic i co?, wolno ?
Wzezwać manago sowe ma młoda kadra do Portugalii leci a tam kartki do policzenia bedą!

Toffees - 9 lutego 2015, 22:09:53 - *.150.146.183.internetia.net.pl
W handball z Ruskimi wygraliśmy i w końcówce nawet ich ośmieszyliśmy.

wół - 9 lutego 2015, 22:31:49 - *.dynamic.chello.pl
Bo to znowu z Katarczykami graliśmy! I to dlatego przegraliśmy!

@toffees - 9 lutego 2015, 22:33:57 - *.dynamic.chello.pl
nas za to w '39 ośmieszyli, niestety...

fanJaga - 9 lutego 2015, 22:38:27 - *.internetia.net.pl
kto strzelił dla nas ??? :P

jasss - 9 lutego 2015, 22:47:23 - *.234.128.131
ja bym wolał żeby polacy ich ośmieszali w kwestiach politycznych,militarnych i gospodarczych a nie w jakimś sporcie który nie ma wpływu na bieg histori,i to na dodatek nie w każdej dyscyplinie,ale tak nigdy się nie stanie bo polska to dno mentalne,a z mentalnością ciężko walczyć,tylko od czasu do czasu polaczki będą się pocieszać i leczyć kompleksy kiedy wygrają jeden mecz na tysiąc w piłce kopanej albo hokeju na lodziem,i poczują tą złudną namiastkę swej wielkości i wyższości nad mocarstwem rosyjskim

Ebi - 9 lutego 2015, 22:48:54 - *.net.hawetelekom.pl
W I połowie nie było tak źle na tle pierwszej 5 Rosjan gdzie tylko bramkarz był Rosjaninem a pozostali to Brazylijczycy. Przegrywaliśmy tylko 0:1 dzięki dobrych interwencjach bramkarza, faule 2-4.
W drugiej połowie po stracie drugiej bramki i kontuzji pierwszego bramkarza Rosjanie nas wypunktowali i prawdę mówiąc bez Brazylijczyków pozostali wchodzący robili lepsze wrażenie od naszych reprezentantów! Mieliśmy 2 słupki i kilka klarownych sytuacji bramkowych ale przepaść była widoczna.

ave - 9 lutego 2015, 22:52:38 - *.apus-net.pl
5 tysięcy na meczu futaslu... nieźle.

Bibrak - 9 lutego 2015, 23:03:26 - *.234.128.131
bo to były ruskie dlatego tyle luda przyszło,jakby to był kto inny to takich tłumów by nie było,do tej pory polaczki traktują każdą potyczke sportową z ruskimi jak wojnę,to jest taki rewanż za komunę i za 2 wojnę,ale tak naprawdę to jest tylko łabędzi śpiew i próba wyleczenie kompleksów,bo przecież to jest tylko sport,a sportem nie da się zemścić za terror,niewole i wyzysk,bo to jest fizycznie niemożliwe,więc tylko tak można tłumaczyć postawę polaczków w potyczkach sportowych z ruskim

Ebi - 9 lutego 2015, 23:32:25 - *.net.hawetelekom.pl
Bibrak o czym Ty piszesz byłeś na meczu? Tam były dzieci ze szkół, rodziny, duże wydarzenie w Szczecinie bo mecz reprezentacji nie ważne czy była to Rosja mogłaby być Mozambik przyszły rodziny z dziećmi! Było tam może 30 może 20 osób w w dolnym sektorze, gdzie w czasie hymnu Rosji chcieli błysnąć swoimi ekscesami ale praktycznie nikt tego nie słyszał ani nie zauważył. w.w osoby piszą o spotkaniu z Rosją w innych dyscyplinach jako polityczną wygraną w szczypiorniaka czy siatkę a futsal nie jest popularną dyscypliną w Polsce a ten mecz nie miał prestiżu bo to spotkanie towarzyskie!

dale - 10 lutego 2015, 0:04:19 - *.158.221.55