15 lutego 2015, 14:36:30 - Monki
U-17: Polska 0-1 Dania

Prowadzona przez Roberta Wójcika reprezentacja Polski U-17 (rocznik 1998) przegrała 0-1 (0-1) z Danią w ostatnim spotkaniu towarzyskiego turnieju w hiszpańskiej La Mandze. Polacy już wcześniej zapewnili sobie zwycięstwo w całym turnieju.

15 lutego 2015, 13:00 - La Manga (La Manga Club Football Centre)
Polska 0-1 Dania
Anders Dreyer 19

Polska: Bartłomiej Żynel - Robert Gumny, Patryk Dziczek, Kamil Jóźwiak, Mateusz Ostaszewski (60 Dominik Prusaczyk), Mateusz Spychała, Mateusz Leleno (41 Hubert Adamczyk), Kacper Wojdak, Paweł Żyra (41 Kamil Wojtkowski), Adam Chrzanowski, Sebastian Kowalczyk (41 Marcin Listkowski).

ZOLTAR - 15 lutego 2015, 14:38:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
hehe żadne zaskoczenie ze Polska przegrywa....to jest standard .

KORONIARZ - 15 lutego 2015, 14:41:06 - *.dynamic.chello.pl
ZOLTAR zobacz sb ich pozycje w tabeli i dopiero komentuj bezmózgu

kell1987 - 15 lutego 2015, 14:49:13 - *.dynamic.chello.pl
@KORONIARZ zignoruj go, to zwykły prowokator, choćby każda z reprezentacji wygrała 9 meczów, a przegrała 1 to on właśnie napisał by taki komentarz

Papa Miode - 15 lutego 2015, 15:21:57 - *.opera-mini.net (*.27.161.39)
do ZOLTAR: od ,,ruwiesników" może nasze młodzieżówki dostają non stop ,ale jeśli chodzi już o rówieśników to na obecną chwile nasze kadry aż tak źle nie wyglądają co pokazuje np.ten towarzyski turniej w hiszpańskiej La Manadze. Pozdro dla Języka Polskiego

@Papa Miod - 15 lutego 2015, 16:14:05 - *.158.222.16
Nie żebym się czepiał, ale jak już to "języka polskiego".

Alan - 15 lutego 2015, 20:24:50 - *.satfilm.net.pl
Gdzie Trzepacz z Olimpii?

111111 - 15 lutego 2015, 21:04:34 - *.lss.net.pl
ktos napisal po zwyciestwach ze to taki fajny rocznik

Dami - 15 lutego 2015, 22:12:16 - *.szczecin.mm.pl
@111111 A nie jest fajny jak na nasze obecne możliwości? Pokonują Norwegów i Szwedów, dzięki czemu mimo porażki z Danią wygrywają turniej. Czy w przypadku starcia seniorów nie byłby to sukces? Jak często wygrywamy ze Szwecją?

Marcin - 16 lutego 2015, 9:08:17 - *.internetdsl.tpnet.pl
Tak to ja pisałem ze rewelacyjny rocznik. I jest rozczarowany tym wynikiem. Niestety

trener - 16 lutego 2015, 9:08:20 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Panowie-nie chodzi o zwycięstwo Polski w turnieju tylko o porażkę i trenera.Przeanalizujcie wszystkie turnieje pod jego kierunkiem w rocznikach 96 i 97.Zawsze dwa pierwsze mecze nasza druzyna wygrywała a w trzecim porażka lub remis.Nie mówmy tutaj o rezerwowych składach bo wymówka ,że dał pograć innym nie ma sensu od tego są spotkania towarzyskie.Trener nie wyciąga wniosków z tych III- meczy i taka jest prawda.

kell1987 - 17 lutego 2015, 17:54:06 - *.router6.tygrys.net
sądząc po skrótach z tego meczu mielismy sporego pecha, a bramka którą strzelił Duńczyk bardzo podobna do tej co strzelił Gajos przeciwko Legii