16 lutego 2015, 22:07:57 - geograf75
Gol Kacpra Przybyłki

Kacper Przybyłko strzelił bramkę dla SpVgg Greuther Fürth w wygranym przez jego drużynę meczu 21. kolejki 2. Bundesligi z FC Sankt Pauli 1-0 (1-0). 21-letni Polak rozegrał całe spotkanie. To jego piąty gol w lidze w tym sezonie.

16 lutego 2015, 20:15 - Hamburg (Millerntor-Stadion)
FC Sankt Pauli 0-1 SpVgg Greuther Fürth
Kacper Przybyłko 27

żółte kartki: Julian Koch, Lasse Sobiech - Goran Šukalo.

sędziował: Martin Petersen (Wirtembergia).
widzów: 22 383.

W zespole gospodarzy cały mecz rozegrał Waldemar Sobota.

Drużyna Przybyłki jest na 13. miejscu w tabeli z dorobkiem 26 punktów, natomiast zespół Soboty zajmuje 18., ostatnie miejsce w tabeli z 17 punktami na koncie.

tralaa - 16 lutego 2015, 22:11:37 - *.prenet.pl
Zawodnikiem Meczu Przybylko a Waldus tez dobry mecz rozegral!

Lenin - 16 lutego 2015, 22:19:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
będzie co omawiać w Cafe Futbol

freeszu - 16 lutego 2015, 22:20:30 - *.retsat1.com.pl
Sobota powinien chyba grać w lepszym klubie :] gość ma papiery na granie..

aku - 16 lutego 2015, 22:21:20 - *.tktelekom.pl
Nieprawdopodobnie emocjonujące spotkanie. Szkoda że w naszej lidze takich brakuje. Te 23 tys ludzi na trybunach w meczu drużyn z ogona tabeli robi wrażenie

kibic - 16 lutego 2015, 22:29:16 - *.interblock.pl
Szkoda że Sobota co tu dużo pisać tak się stoczył.3 ligowca niemieckiego chyba Nawałka do kadry nie powoła..
W ogóle większość poza Bielikiem Polaków zrobiło krok wstecz w tym oknie transferowym..
Po kadrze Macieja Dorny swego czasu mocno promowanego przez Cafe Futbol zostały już tylko strzępy i wspomnienie.

DENIS - 16 lutego 2015, 22:58:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Kacper

nick - 16 lutego 2015, 23:09:48 - *.stimo.net
2. Bundesliga jest lepsza od polskiej, więc nie wiem czemu Nawałka miałby rezygnować z Soboty. Jeśli Waldemar będzie dobrze grał, to na pewno zostanie powołany. Reprezentacja Polski to nie Brazylia.

Mądry - 17 lutego 2015, 0:14:38 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Dwie dobre informacje.
Obaj grali,Przybyłko strzelił...

ciekawy - 17 lutego 2015, 1:32:18 - *.finemedia.pl
dajcie sobie spokój z tym FC Sankt Pauli. Dla kazdego Niemca i kibica siedzącego w piłce to zawsze będzie FC St.Pauli...Jak chcecie byc tacy dokladni to piszcie FC St.Pauli Hamburg ewentualnie...ale nigdy FC Sankt Pauli!

Ted Rozpor - 17 lutego 2015, 7:02:42 - *.adsl.inetia.pl
Tytuł powinien brzmieć : Gol Kacpra Przybyłko.
Przybyłki by było jak by się nazywał Przybyłka.

slawek - 17 lutego 2015, 8:29:35 - *.e-media.de (unknown)
Sobota dobry wystep, nawet karnego prawie wywalczyl - po jego dosrodkowaniu pilka dotknela w reke przeciwnika(sedzia ostatecznie zmienil decyzje i podyktowal rzut rozny). Widac, ze jest lepszy od reszty, tylko jeszcze brakuje rytmu meczowego.

klin - 17 lutego 2015, 9:49:46 - *.cable-modem.tkk.net.pl