18 lutego 2015, 14:20:37 - koofel
Mouhamadou Traoré piłkarzem Siarki

Mouhamadou Traoré podpisał półtoraroczny kontrakt z Siarką Tarnobrzeg. Senegalczyk grał ostatnio w Sandecji Nowy Sącz.

32-letni napastnik jesienią wystąpił w osiemnastu meczach I ligi i strzelił cztery gole.

źródło: własne / Siarka Tarnobrzeg

Darek Szpa - 18 lutego 2015, 14:26:54 - *.243.143.202
Jakby to powiedział Darek - Muhamodon

eloraper@r - 18 lutego 2015, 14:27:08 - *.csm.pl
Nie poinformował prezydent na twiterze? :D

ech - 18 lutego 2015, 14:36:51 - *.unregistered.iplan.pl
Przecież on ma już pewnie nie 32 a 42 lata zamiast kogoś młodego zdolnego ściągnąc to jakiś szrot biorą !!!

do ech - 18 lutego 2015, 14:40:09 - *.adsl.inetia.pl
37 dokładnie ma, co jest powszechnie wiadome

Stilon - 18 lutego 2015, 14:49:25 - *.gorzow.mm.pl
Do Gorzowa przychodził jako rocznik '87. Ciekawe ile on ma rzeczywiście lat...

. - 18 lutego 2015, 14:55:54 - *.play-internet.pl
i zabrał sobie kuźma szrot który sprowadził do Sandecji być może nada się na 2 ligę ale na 1 był słaby napastnik ma bramki strzelać a on niestety tego nie robił

mikif - 18 lutego 2015, 15:30:45 - *.play-internet.pl
Miasto tnie wydatki na klub,a ci sprowadzają jakieś zgrane wynalazki... Gdzie logika ?

Witkowski - 18 lutego 2015, 16:06:30 - *.centertel.pl
@eloraper@r
Nie poinformował, bo już nie jest prezydentem. ;)

cyzio - 18 lutego 2015, 16:22:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
21 marca "łyknie" dwa gole i ...nikt na wiek nie będzie patrzył

chemik - 18 lutego 2015, 16:54:28 - *.13.106.66
Lyknac to On moze jabola pod sklepem

kondi192 - 18 lutego 2015, 16:58:50 - *.icpnet.pl
@Stilon a w FM-ie ma rocznik 86, więc jego wiek raczej nie jest do ogarnięcia tak naprawdę

kibico - 18 lutego 2015, 18:19:52 - *.play-internet.pl
A wjakim polskim klubie on jeszcze nie był? :P

zibi - 18 lutego 2015, 20:18:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Może odpali :-D

mati - 18 lutego 2015, 21:48:44 - *.dynamic.chello.pl
Stilon pamiętajcie o karetce reanimacyjnej na każdym meczu,bo w każdej chwili dziadek Traore może potrzebować pomocy Ten oszust w życiu nie ma 32 lat!!! To jest stary dziad!!!!

wolf - 19 lutego 2015, 10:10:50 - *.xdsl.centertel.pl
to ten z VFB Stuttgart?

koko - 20 lutego 2015, 2:15:01 - *.208.201.152
18 meczy cztery gole gratulacje trenerze dobry kierunek da rade przelamie sie pod wzorowa reka trenera tak trzymac bedzie progres!!!!

bb - 20 lutego 2015, 22:06:35 - *.gorzow.mm.pl