[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


20 lutego 2015, 20:22:28 - mogiel
Rafał Wiśniowski wypożyczony do Startu Otwock

20-letni pomocnik Dolcanu Ząbki Rafał Wiśniowski został wypożyczony na rok do trzecioligowego Startu Otwock. Pierwszoligowiec zastrzegł sobie prawo skrócenia wypożyczenia po pół roku.

Dolcan podjął także decyzję o włączeniu do kadry na rundę wiosenną I ligi Kamila Wiktorskiego z rezerw oraz wracającego z GKP Targówek po wypożyczeniu Krystiana Matuszewskiego. Do Dolcanu nie wróci już natomiast Julien Tadrowski, który od stycznia przygotowuje się z zespołem Widzewa.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas