[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
REKLAMA
 PZPN
RSSSF
REKLAMA

 


20 lutego 2015, 20:22:28 - mogiel
Rafał Wiśniowski wypożyczony do Startu Otwock

20-letni pomocnik Dolcanu Ząbki Rafał Wiśniowski został wypożyczony na rok do trzecioligowego Startu Otwock. Pierwszoligowiec zastrzegł sobie prawo skrócenia wypożyczenia po pół roku.

Dolcan podjął także decyzję o włączeniu do kadry na rundę wiosenną I ligi Kamila Wiktorskiego z rezerw oraz wracającego z GKP Targówek po wypożyczeniu Krystiana Matuszewskiego. Do Dolcanu nie wróci już natomiast Julien Tadrowski, który od stycznia przygotowuje się z zespołem Widzewa.

REKLAMA

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

REKLAMA

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas