21 lutego 2015, 17:17:46 - koofel
Dwa gole Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski strzelił dwie bramki dla Bayernu w wygranym 6-0 (2-0) wyjazdowym spotkaniu 22. kolejki Bundesligi z SC Paderborn 07. Reprezentant Polski rozegrał całe spotkanie. To jego dziewiąty i dziesiąty ligowy gol w tym sezonie.

21 lutego 2015, 15:30 - Paderborn (Benteler-Arena)
SC Paderborn 07 0-6 FC Bayern München
Robert Lewandowski 24, 37, Arjen Robben 63 (k), 86, Franck Ribéry 72, Mitchell Weiser 78

czerwona kartka: Florian Hartherz (62. minuta, Paderborn, za faul taktyczny).

sędziował: Bastian Dankert (Meklemburgia-Pomorze Przednie).
widzów: 15 000.

Bayern ma na koncie 55 punktów i jest liderem rozgrywek.

fty - 21 lutego 2015, 17:19:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Robercik piekne bramki.

Prawy - 21 lutego 2015, 17:20:00 - *.ssp.dialog.net.pl
2 gole strzelić przy końcowym 6:0 to nie jest szuka. Niech strzeli 2 gole przy końcowym 2:0.

klin - 21 lutego 2015, 17:20:17 - *.cable-modem.tkk.net.pl
Robert dawaj do Gwardii Koszalin!

do prawy - 21 lutego 2015, 17:21:49 - *.unknown.vectranet.pl
ale przecież zdobył pierwsze dwie bramki. W czym problem?

Olo - 21 lutego 2015, 17:22:44 - *.dynamic.chello.pl
Brawo Robert... Dawaj dalej.

do prawy - 21 lutego 2015, 17:23:53 - *.siedlce.domtel.com.pl
Inaczej jakby strzelił dwie ostatnie bramki przy wyniku 4 przed jego golami a inaczej jak strzelił 2 gole otwierając wynik spotkania i przy tym strzelając jedyne bramki w pierwszej połowie. W drugiej części Paderborn się pogubiło no to "najlepsi" strzelcy Bayernu też postrzelali. Gdyby z Robbena nie robili środkowego napastnika tylko daiby tam Robera bo to jego pozycja to miałby 20 goli a nie tak jak Robben 14 i to 4 z karnych..

Ted Rozpor - 21 lutego 2015, 18:02:21 - *.adsl.inetia.pl
Ludzie nie czytajcie takich komentarzy, to piszą durnie...
Zamiast się cieszyć , że strzela gole to źle, sam pewnie jest nikim ale komentuje kogoś innego. Jak ci źle to pokaż sam co potrafisz.
Nie strzela - źle
Strzela - tez źle bo w nieodpowiedniej minucie.

Dolnopłuk - 21 lutego 2015, 18:04:30 - *.adsl.inetia.pl
Do ćwierćinteligentów typu Prawy - WON na forum Onetu, Radia Zet tudzież Pudelka!

somsiad - 21 lutego 2015, 18:06:12 - *.133.19.215.ptr1-vnet.as49792.pl
brawo!

trampek - 21 lutego 2015, 18:07:28 - *.centertel.pl
Bayern sobie gra jakby na konsoli przy ustawionym poziomie amator. Fajnie, że w takiej drużynie gra Lewy, choć cały czas mam gula, że nie w Realu. Ale brameczki Polaka zawsze cieszą.

sag4n - 21 lutego 2015, 18:42:23 - *.play-internet.pl
Lewy wyraźnie odzyskuje wigor.Z Szachtarem pokaże klasę.

123 - 21 lutego 2015, 19:40:47 - *.131.c69.petrotel.pl
Strzeli chłopak bramki źle. Nie strzeli jeszcze gorzej. Co niektórzy to mają chyba jakieś gigantyczne kompleksy. Nie ważne jak, ważne, że w sieci. Brawo Lewy.

obserwator - 21 lutego 2015, 20:30:21 - *.itvmedia.pl
prawy to ten co strzelił 4 bramy Realowi - temu z supermarketu (i to na początku, w środku i na końcu) więc gość jest uprawniony do krytycznych uwag.
K . . skąd się biorą takie talenty?
Brawo Lewy wal jak najwięcej, choć nie znoszę Bayernu.

LeniuKRN@p - 21 lutego 2015, 21:17:04 - *.skybroadband.com
Jeden więcej od Irlandczyków kapitanie, resztę stał pies

mister - 21 lutego 2015, 21:17:34 - *.internetdsl.tpnet.pl
Ja mam wrażenie, że ten cały Florian Hartherz dostał kartkę za wyzywanie sędziego po faulu, a nie sam faul. Jakby się zamknął, to raczej by się skończyło na żółtaczce. Sytuacja nie była strategiczna, w stylu sam na sam z bramkarzem, sędzia też długo czekał, aż w końcu wyjął od razu czerwoną. Pewnie się nasłuchał, bo kamerzysta Eurosportu od razu dał zbliżenie na jego zachowanie

@max - 21 lutego 2015, 23:33:15 - *.adsl.inetia.pl
a ty wróć do pisania komentarzy jak napiszesz książkę, najlepiej razem z obserwatorem - podzielicie się umiejętnościami po połowie to może przebrniecie przez 3 strony...

LOL - 21 lutego 2015, 23:36:16 - *.adsl.inetia.pl
ale tu się typowej polskiej żółci wylewa i słomy z butów wyłazi fanor ROBERCIKA, jeszcze tylko zabrakło standardowego argumentu o kasie do pełnego obrazu ich intelektualnej mizerii ach, i byłby 8 bramek strzelił tylko TEN ŁYSY CH.. mu nie podaje!!!

pewny - 22 lutego 2015, 0:26:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
brawo Lewy tak trzymać, ja widzę że tylko dwóch trolli negowało reszta ok. zółć to raczej rusycyzm zaszczepiany nam przez nich systematycznie.na szczęście z tego wyrastamy

pyzdra - 22 lutego 2015, 8:26:07 - *.opera-mini.net (*.160.209.186)
A w reprezentacji nie strzela...

Mądry - 22 lutego 2015, 9:04:35 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ale REPREZENTACJA wygrywa a Lewandowski pomaga jej.
Była jakaś panika że piłkarze Adama Nawałki coś nie bardzo.
Lewandowski,Milik,Krychowiak strzelają.Szukała gra i gola z główki zaliczył,Fabiański ograł MU,Tytoń chwalony,Piszczek i Błaszczykowski wygrywają,Żyro zbiera doświadczenie w Lidze Europejskiej...
Źle nie jest.

shako - 22 lutego 2015, 9:20:28 - *.play-internet.pl
Przestancie patrzeć na Lewus z perspemtywy strzelenia 4 goli przeciętnemu Diego Lopezowi, jakby bronił Cassilas to byłoby wydarzenie a nie ten cienias co teraz broni w przeciętnej drużynie Real szybko go wykopał. Nie interesuje mnie jego starania za ojro/jewro niech pokaże cjce mu się grać za złotówki dla Polski a nie seryjnie podłuje i 4 gole wbite kopcuchom z ligi bananowej Gibraltaru tego nie zmieniają!!! Dlaczego seryjnie marnował sytuacje z Ukrainą,Niemcami,Gruzją,Szkocją a przedewszystkim Szwajcarią dlaczego? Ten mega hiper miszcz?? Prawda jest taja że to nspastnik nr.15 w Europie jak nie niżej!!!

thorgal - 22 lutego 2015, 9:42:14 - *.opaltelecom.net
tego zyro mogles sobie darowac

shako - 22 lutego 2015, 9:52:22 - *.play-internet.pl
Jak będzie brzmiał bo litewsku: Robertus Lewus
Odzwierciedla to jego zaagażowanie dla repry (czytaj ciągłe pudłowanie, nie licząc meczów z ogórami)!!!
Ojro więcej warte niż złotówki????

Mądry - 22 lutego 2015, 10:48:13 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Reprezentacja jest na 1 miejscu.
Więc delikatnie proponuję aby nie krytykować a chwalić,bo kiedy chwalić jak nie teraz ???
Cieszmy się że mamy takich napastników jak Milik i Lewandowski oraz innych dobrych piłkarzy.
Czułem że będzie dobrze i jest dobrze.
Czuję że dalej będzie dobrze...i Polacy zakończą eliminacje na PIERWSZYM miejscu.

Dark - 22 lutego 2015, 11:23:09 - *.dynamic.chello.pl