21 lutego 2015, 19:51:05 - piter
Niepokonana Jaga Barana

W najciekawiej zapowiadającym się meczu 21. kolejki T-Mobile Ekstraklasy Śląsk Wrocław przegrał u siebie z Jagiellonią Białystok 0-1 (0-1). Bramkę dla gości zdobył w pierwszej połowie Karol Mackiewicz. Bardzo dobry występ w drużynie Jagiellonii zaliczył bramkarz Krzysztof Baran, wielokrotnie ratując swój zespół przed utratą bramki.

Pierwszy groźnie zaatakował Śląsk. Marco Paixão odegrał piętą do Flávio Paixão. Obrońcy "Jagi" wybili piłkę wprost pod nogi Krzysztofa Danielewicza, który uderzył natychmiast. Krzysztof Baran sparował piłkę na rzut rożny. Po chwili z dystansu kopnął Kamil Dankowski, piłka po rykoszecie trafiła w ręce Barana. W 13. minucie Dudu Paraíba zagrał na wolne pole do Marco Paixão, ten nie zdołał jednak opanować futbolówki. Kilkadziesiąt sekund później goście objęli prowadzenie. Patryk Tuszyński podał do Michała Pazdana, a ten zagrał do Filipa Modelskiego. Prawy obrońca dośrodkował piłkę w pole karne, gdzie najwyżej wyskoczył Karol Mackiewicz, główkując obok bezradnego Jakuba Wrąbla. Niedługo potem wrocławianie mogli wyrównać za sprawą Kamila Dankowskiego. Pomocnik gospodarzy trafił jednak futbolówką w słupek. W 27. minucie spod linii końcowej wrzucał Dudu Paraíba. Piotrowi Celebanowi brakło kilku centymetrów, by trafić w piłkę. Dwie minuty później Brazylijczyk wykonywał rzut wolny, ale futbolówka po jego strzale minęła bramkę o kilka metrów. Następnie Danielewicz zagrał świetnie ze środka pola do znajdującego się na prawym skrzydle Flávio Paixão. Portugalczyk wycofał do niepilnowanego Dankowskiego, który w dobrej sytuacji uderzył prosto w Barana. Śląsk nie poprzestawał w atakach. Marco Paixão przebiegł parę metrów z piłką, po czym zdecydował się na oddanie strzału w kierunku bliższego słupka. Golkiper gości szczęśliwie odbił futbolówkę na rzut rożny. Snajper "Wojskowych" kilka chwil później miał kolejną okazję, tym razem nie trafił w bramkę. Po drugiej stronie boiska z prawej strony pola karnego dośrodkowywał Nika Dzalamidze. Futbolówka trafiła do Mackiewicza, który kopnął z woleja obok bramki. Tuż przed przerwą soczysty strzał z 30 metrów oddał Dudu Paraíba. Świetnie w bramce spisał się Baran, parując piłkę na rzut rożny.

W 48. minucie na strzał głową z 25 metrów zdecydował się Mackiewicz, bramkarz Śląska poradził sobie z tym uderzeniem. Kilka minut później nad bramką kopnął Dankowski. W 58. minucie Tom Hateley ograł na prawym skrzydle Jonatana Strausa, z piłką minął się Flávio Paixão. Ta trafiła jednak do Dankowskiego, który nie trafił w doskonałej okazji. Po drugiej stronie boiska Dzalamidze dośrodkował na głowę wprowadzonego chwilę wcześniej na boisko Mateusza Piątkowskiego. Gospodarzy od utraty bramki uratował Tomasz Hołota, wybijając zmierzającą do siatki piłkę. Następnie znakomitą szansę na wyrównanie zmarnował Śląsk. Flávio Paixão zagrał piętą do Marco Paixão, ten wycofał do Lukáša Droppy. Strzał Czecha z najwyższym trudem obronił Baran. Z kilku metrów dobijał Flávio Paixão, a kolejną doskonałą paradą popisał się golkiper gości. Droppa chwilę później oddał kolejny strzał, jednak i tym razem górą był Baran. W 75. minucie Dzalamidze ograł Dudu Paraíbę i dośrodkował idealnie na głowę Tuszyńskiego, który spudłował z kilku metrów. Dziewięć minut później Miloš Lačný otrzymał piłkę od Hołoty, ale w doskonałej sytuacji kopnął wprost w bramkarza "Jagi". Po chwili nad bramką główkował Hołota.

21 lutego 2015, 18:00 - Wrocław (Stadion Miejski)
Śląsk Wrocław 0-1 Jagiellonia Białystok
Karol Mackiewicz 13

Śląsk: 22. Jakub Wrąbel - 23. Paweł Zieliński, 3. Piotr Celeban, 6. Tomasz Hołota, 12. Dudu Paraíba - 28. Flávio Paixão, 20. Lukáš Droppa (81, 17. Mariusz Pawelec), 4. Tom Hateley, 5. Krzysztof Danielewicz (76, 15. Miloš Lačný), 30. Kamil Dankowski (76, 10. Róbert Pich) - 19. Marco Paixão.

Jagiellonia: 33. Krzysztof Baran - 2. Filip Modelski, 7. Sebastian Madera, 19. Igors Tarasovs, 3. Jonatan Straus - 10. Nika Dzalamidze, 22. Rafał Grzyb, 4. Michał Pazdan (65, 6. Taras Romanczuk), 20. Maciej Gajos (77, 5. Łukasz Tymiński), 11. Karol Mackiewicz (59, 27. Mateusz Piątkowski) - 8. Patryk Tuszyński.

żółte kartki: Droppa, Pawelec - Mackiewicz, Tymiński, Dzalamidze.

jaco - 21 lutego 2015, 19:52:26 - *.bialnet.pl
Jagiellonia! Piter o co chodzi z tytułem artykułu?

(L) fans - 21 lutego 2015, 19:52:43 - *.dip0.t-ipconnect.de
Legia gratuluje Jagiellonii , zasługujecie na mistrza Polski !

arkowiec - 21 lutego 2015, 19:52:49 - *.adsl.inetia.pl
jagiellonia&arka gdynia bracia na zawsze!!!

asfan - 21 lutego 2015, 19:53:16 - *.finemedia.pl
Baran przeszkodził . Jaga 2 celne strzały i wygrana. Podobno szczęście sprzyja lepszym ....często jednak mam co do tego wątpliwości...

spec - 21 lutego 2015, 19:53:22 - *.231.10.17.koba.pl
baran - man of the match

kalbaro74 - 21 lutego 2015, 19:53:47 - *.dynamic.chello.pl
To chyba było pożegnanie Śląska z mistrzostwem, czarnym koniem na mistrza wyrasta Jaga.

Grafit-Jag - 21 lutego 2015, 19:53:52 - *.elpos.net
FORZA JAGIELLONIA ! ! !
Brawo wojownicy z Białegostoku !

jajaja - 21 lutego 2015, 19:53:59 - *.bialystok.vectranet.pl
Grosik !!!co? pijem bawim sie ....

kibic - 21 lutego 2015, 19:54:05 - *.lowicz.mm.pl
Tu nie ma klimatu dla pilki dla porownania lechia z ostatnim zespolem 15 tys widzow

Stasko86 - 21 lutego 2015, 19:54:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Krzysiu Baran Krzysiu super

aras17 - 21 lutego 2015, 19:54:46 - *.master.pl
Jaga na faliiiiiiiiiii?

dam - 21 lutego 2015, 19:56:51 - *.unknown.vectranet.pl
Nazywam się Kononowicz Krzysztof jestem kibicem Jagiellonii,z likwiduje wszystko żeby nie było niczego

zintardi - 21 lutego 2015, 19:57:20 - *.opera-mini.net (*.43.198.158)
Jagiellonia jak na razie najwiekszym zaskoczeniem wiosny.Slask zawiodl,tydzien temu pechowy remis na Cracovi,dzis Slask zawiodl.Jagiellonia na europuchary,ale wygrac walke o mistrzostwo z Legia to niewiem czy da rade Bialystok wytrzymac bo liga jest dluga.

widzewiak7 - 21 lutego 2015, 19:57:33 - *.tvsat364.lodz.pl
Jaga szacun!

jool - 21 lutego 2015, 19:57:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mackiewicz w Wigrach zrobił niesamowity postęp

izzy - 21 lutego 2015, 19:57:51 - *.centertel.pl
ja uwazam ze Slask bez Mili bedzie jak Jaga bez Quintany, odpowiedzialnosc za mecz rozlozy sie na wieksza ilosc zawodnikow.

SITO - 21 lutego 2015, 20:00:29 - *.160.221.96
tydzień temu lider, dzisiaj wicelider, dwa mecze na wyjazdach, to wszystko za komentarz

JAGA - 21 lutego 2015, 20:00:37 - *.dyn.as47377.net
dawac hejtowac a JAGA I TAK BEDZIE PANOWAC

Kolejorz - 21 lutego 2015, 20:03:01 - *.free.aero2.net.pl
jaga walczy o utrzymanie ????? czy o mistrzostwo ????

waldzio - 21 lutego 2015, 20:03:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
frekwencja i organizacja wroclawia po prostu jedna wielka zenada i ta farsa za pieniadze podatnika

bury - 21 lutego 2015, 20:03:50 - *.146.199.42.internetia.net.pl
Maca!! gratulacje z Suwałk!

Świnia - 21 lutego 2015, 20:04:51 - *.internetia.net.pl
Jaga walczy o utrzymanie. Ciszej jedziesz dalej zajedziesz.

mat9111 - 21 lutego 2015, 20:05:34 - *.adsl.szeptel.net.pl
Jeśli bramkarz (Drągowski/Baran) będzie grał jak dziś, dalej będą mieli takie szczęście, a gra będzie wyglądała przynajmniej jak z Legią to o puchary będę spokojny. Byle Quintana nie przyszedł, świetnie grał, ale takie powroty dobrze nie robią. Zresztą zawodnicy sami mówili, że Dani uważał się za króla i cała gra opierała się na nim więc teraz lepiej niech siedzi u Arabów skoro poszedł na kasę.

joty - 21 lutego 2015, 20:10:18 - *.elpos.net
W Jadze najlepsi Madera, Baran, Piątkowski, Grzyb, Tarasovs.
Najsłabiej dzisiaj Gajos.
W sląsku najlepszy Hołota. Minus - Flavio.

loco - 21 lutego 2015, 20:10:52 - *.icpnet.pl
Dla klubu takiego jak Śląsk stadion na Oporowskiej byłby optymalny. Jeszcze nie jest za późno żeby wrócić.

mat9111 - 21 lutego 2015, 20:10:58 - *.adsl.szeptel.net.pl
@ja 27
Kontuzja.

smieszne - 21 lutego 2015, 20:11:40 - *.play-internet.pl
Śląsk grał mistrzowski mecz, a Jaga na farcie fest. Powinno być 10:1 dla Śląska. Jagiellonia dwa celne strzały na bramkę i wygrywa mecz przy takiej dominacji Śląska. Niech się ten baran jara, bo takiego meczu już w życiu nie zagra, po prostu miał szczęście w ustawieniu, piłka leciała tam gdzie stał lub leżał. To co się stało to jakiś cud i nic więcej, bo Jagiellonia z gry dzisiaj to środek tabeli.

Jagiellońc - 21 lutego 2015, 20:11:51 - *.static.ip.netia.com.pl
Brawo Jaga, najlepsza sprawa. Gratulacje i powodzenia dalej, życzę wam mistrzostwa bo gracie najlepszy futbol w Ekstraklasie. Kibic Jagiellonii

judasz - 21 lutego 2015, 20:15:36 - *.bb.online.no
Jutro niech wygra Lech a Legia przegra i zacznie być ciekawie.

Woo-Cash - 21 lutego 2015, 20:16:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@smieszne: Fajnie, ale Baran z Drągowskim to co drugi taki mecz mają...

Miedź L. - 21 lutego 2015, 20:17:45 - *.9.131.255
Malinowi pokonani
Frekwencja powala bu, ha, ha...
Miedzianka awansuje, to pokaże malinowym jak się w piłkę gra.

arturro - 21 lutego 2015, 20:18:29 - *.dynamic.chello.pl
@mat9111
Po co w ogóle tak bredzisz o Danim?

BestWest - 21 lutego 2015, 20:19:58 - *.bb.online.no
@smieszne
...a co boli? chusteczki wysłać? ... 0 racjonalizmu, Śląsk bez Mili zaliczy w tej rundzie linie pochyłą w dół ... pozdrawiam

BadBoy - 21 lutego 2015, 20:19:58 - *.nap.wideopenwest.com
@dam - lmfao Jaga Mistrz Polski!

lol - 21 lutego 2015, 20:23:33 - *.19-2.cable.virginm.net
@arturro - Ma racje, dokladnie tak jest, teraz jest swetna atmosfera... Nie zauwazyles ze zaczeli wszystko wygrywac w tamtej rundzie wlasnie jak Quintana odszedl? Jak odchodzil to wielu pilkarzy wypowiadalo sie ze dobrze ze poszedl bo robil ferment w druzynie. Modle sie zeby nie wrocil.

krisss - 21 lutego 2015, 20:27:58 - *.dynamic.chello.pl
Michał pozdro z Chorzowa i Łagiewnik

Jaga71 - 21 lutego 2015, 20:29:52 - *.130.226.168
Do Legia i śmieszne
Co boli ma bolec .Jaga jest wielka i niech ta chwila trwa a będzie miejsce na pudle.nie dla Daniego nie teraz .Lepiej jakiegoś solidnego obrońce na boki i będzie git

RL - 21 lutego 2015, 20:30:55 - *.31.55.79.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
lol, jestem innego zdania, w dzisiejszym meczu słabo grającego Gajosa mógłby z powodzeniem zastąpić.A tak w ogóle NASZA JAGA NAJLEPSZA W POLSCE JEST! NAJLEPSZA W POLSCE JEST!

BestWest - 21 lutego 2015, 20:32:03 - *.bb.online.no
@lol
...za szybko nie wróci, za dobry ma kontrakt.
Nie ma zawodników niezastąpionych, a żal po nim mija, patrząc jak zespół dobrze se radzi i wygrywa, zespół ma bardzo dobry progres... w składzie młodzież,rutyna, bez gwiazdeczek, oby Jaga, dalej tak walczyła o utrzymanie

viki - 21 lutego 2015, 20:34:14 - *.136.40.2
Jaga dwa mecze i oba na farcie najpierw z 3 zespołem Legii a dziś Baran zagrał mecz życia bo tak to nie istnieli za tydzień fart się skończy

mat9111 - 21 lutego 2015, 20:39:42 - *.adsl.szeptel.net.pl
@BestWest
Są plotki, że wróci. Nie ma miejsca w zespole i jedynie może powrócić do Jagiellonii, ale oczywiście na wypożyczenie i kontrakt wciąż płaciłby arabski klub. Druga opcja to odejście do Chin. No i ostatnia, czyli raczej najpewniejsza - zostaje i tyle.

BestWest - 21 lutego 2015, 20:42:24 - *.bb.online.no
@viki
@mat9111
...pożyjemy, zobaczymy!

19[J]20 - 21 lutego 2015, 20:42:34 - *.231.5.19.koba.pl
Jaga leje wszystkich legia nie legia,Śląsk nie Śląsk...Nie pokonana ma JAGIELLONIA KOCHANA

pitek - 21 lutego 2015, 20:43:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
grtuluje jadze i michalowi Pazdanowi narodzin syna niepolomice jaga i wisla to jedna rodzina

moskaluRTS - 21 lutego 2015, 20:43:59 - *.sieradz.vectranet.pl
Gratulejszyn !

cichy - 21 lutego 2015, 20:44:41 - *.play-internet.pl
0:1 i wszystko w temacie, mistrza Polski mamy na puchary czekamy

obiektyw - 21 lutego 2015, 20:47:53 - *.klodzko.vectranet.pl
ten slask to jest dramat!! ci bracia pajszaooo to totalna porazka jak caly ten zespol!!!!!!!! frekwencja jak w belchatowie na dozynkach!!!!!! 9 000 widzow w hicie to kompromitacja dla tego miasta i klubu!!! powinni wywalic 30 tys krzeselek , bo 10 tys to max na tym stadionie !!!!!!

byk - 21 lutego 2015, 20:48:38 - *.tel.tkb.net.pl
jak będą kontuzje będziecie prosić by dani przyszedł -im więcej dobrych graczy tym lepiej ,a wy kibice szybko zapominacie jak pomagał jagielonii a jak by zagrał i było by jeszcze lepiej,ciekawe co byście wtedy powiedzieli.

TSWisła_ - 21 lutego 2015, 21:00:17 - *.ists.pl
pitek proszę cię nie pisz bzdur jak sie nie zansz!

900a - 21 lutego 2015, 21:04:12 - *.adsl.inetia.pl
Wrąbel to jest kpina. Wywala pilki na oslep mimo ze moze spokojnie podać.

cichy - 21 lutego 2015, 21:05:46 - *.play-internet.pl

abc - 21 lutego 2015, 21:13:24 - *.free.aero2.net.pl
z Ouintaną wartość Jagi wzrośnie o 40%....Straus ma duży potencjał, do tego mega talent Mystkowski który nie wiadomo czemu znowu nie grał i wielka nadzeje na skrzydle z Białorusi,,,,ach Ci bramkarze w Jadze, kazdego szkoda na ławę...a co ze Słowikiem????

Leon - 21 lutego 2015, 21:14:08 - *.239.125.190
Wszystko wskazuje na to, że Jagiellonia aspiruje do gry w Pucharach Europejskich. To dobra wiadomość. Trzeba wreszcie zmazać plamę po Irtyszu.

... - 21 lutego 2015, 21:18:38 - *.play-internet.pl
uważam że Mateusz Piątkowski zasługuje na powołanie do kadry co gość ma zastawkę myśle że przy braku zmienników dla Lewego i Milika , Piątkowski mógł by coś dać kadrze nawet ogony prowadzą przyjąć przytrzymać piłke oddać strzał uważam ze to najlepszy polski napastnik w naszej lidze.

Bazin - 21 lutego 2015, 21:25:03 - *.adsl.inetia.pl
Liczy się to co w siatce, a czy ktoś oddał więcej, czy grał strzałów za tydzień nikt nie będzie pamiętał. Do Legia: Ciekawe gdzie wtedy byłeś jak zawineli flagi, że tak się napinasz?

obiektywny - 21 lutego 2015, 21:26:33 - *.free.aero2.net.pl
W Białym Sląsk przez 75 min nie istniał, dopiero karny y czerwona kartka odmieniła mecz więc nie płaczcie tam we Wrocławiu bo dzisiaj grę Jagi determinował wynik....k...ć, jak odchodził Quintana to wszyscy po nim płakali ale jak teraz ma wrócić to znowu jakieś lamenty !!! gościu był najlepszym grajkiem w całej lidze a wy go nie chcecie???? co do Gajosa to uważam że lepiej gra na 8....za napastnikem powinien grać Mystkowski lub Quintana (jak wróci)...nie życzę źle Frankowskiemu ale jego kontuzja to mega wzmocnienie

Legionista - 21 lutego 2015, 21:29:57 - *.warszawa.mm.pl
W takim razie to Jaga powinna być mistrzem Polski.

DENIS - 21 lutego 2015, 21:36:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
NR2
Brawo Jaga

slazak - 21 lutego 2015, 21:44:32 - *.adsl.inetia.pl
judasz: Jutro przegra Lech, a Legia wygra i zacznie być ciekawie

rob - 21 lutego 2015, 21:55:17 - *.dynamic.chello.pl
Jagiellonia na koniec sezonu puchary to co najwyżej będzie sobie mogła kupić w Decathlonie.

WigryF - 21 lutego 2015, 22:00:32 - *.free.aero2.net.pl
Brawo Jaga!
Siejecie ferment wśród najlepszch/najmożniejszych tej ligi: 2 mecze, 2 wyjazdy, dwaj liderzy i nasze 6 punktów haha!

hh - 21 lutego 2015, 22:33:08 - *.haye.cable.virginm.net
@rob a ty nowe slipki i paluszki slone

Ja - 21 lutego 2015, 22:33:22 - *.130.226.168
Rob sam jestes z dekatlonu .Jaga szacun wielki i tak dalej .

BKS - 21 lutego 2015, 23:05:27 - *.bb.sky.com
Quintana we wtorek max, ma juz byc w klubie. Pewne info.

dobranasza - 22 lutego 2015, 0:40:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
+WKS spadek!

theman - 22 lutego 2015, 1:11:57 - *.hsd1.il.comcast.net
Brawo za wynik,Piatkowski na plus i to on powinien grac w ataku,druzyna tylko chwilami przypominala ta z Legia,jakos powietrze jakby uszlo,Baran bronil dobrze,ale pomogli i SLASCY pilkarze,Quntana raczej nie wroci ,chociaz by sie przydal,Tuszynski czasami za duzo kombinuje a te jego dryblingi wogole nie wychodza ,lepiej jakby odgrywal i wychodzil na pozycje,chcialbym jeszcze zobaczyc Sawickiego co on potrafi ,Mackiewicz ma duze mozliwosci ,ale musi byc bardziej skoncentrowany ,ciesze sie ,ze Straus zagral poprawnie ,on z kazdym meczem powinien byc coraz lepszy ,calej reszcie tez wielkie dzieki widac ,ze moze dzis nie byl to ich najlepszy dzien ,ale walczylii oby tak dalej ,Kto by sie spodziewal ,ze Jaga po dwoch 1 meczach zdobedzie komplet punktowjeszcze raz wielkie brawa druzynie

Mat - 22 lutego 2015, 1:30:10 - *.wroclaw.mm.pl
Złakomili się na forsę za Milę, tak jakby nie mogli poczekać do lata

rafi - 22 lutego 2015, 1:52:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
9 tys na meczu kolejki? kiedy powrot na Oporowska??

atuskr - 22 lutego 2015, 2:03:29 - *.tktelekom.pl
Gratki dla Jagi, Baran mecz życia.
Jednego nie rozumiem, dlaczego Pawłowski czekał do 73 czy któreś minuty ze zmianami? Dlaczego Droppa został zdjęty dopiero po kontuzji? Dlaczego Hateley w pierwszej połowie grał "do mnie, do mnie wszyscy podajcie, a ja podam do naszych obrońców albo bramkarza"? Czy Machaj jest aż tak słaby, żeby wpuszczać 3 defensywnych pomocników, którzy w rozegraniu są beznadziejni?

sumadal - 22 lutego 2015, 3:44:42 - *.dynamic.chello.pl
Widzę że Probierz się nie podpala. I tak robi wynik ponad miarę. Nie pierwszy raz. W pucharach już raz się przejechał. Tym razem życzę powodzenia - mam nadzieję że doświadczenie zaprocentuje.

BI - 22 lutego 2015, 3:55:48 - *.dynamic.chello.pl
rob:
Ty za to możesz mieć puchar z dedykacją "Markowi Złotnickiemu za zajęcie I miejsca".
legia:
Ty lepiej powinieneś wiedzieć gdzie są nasze flagi.

Kaka - 22 lutego 2015, 5:54:21 - *.lodz.mm.pl
3 błędy swczoraj na kuponie.Lechia,łęczna ,sląsk i od dzis zero ligi polskiej.

or - 22 lutego 2015, 6:46:13 - *.rev.pro-internet.pl
Widać że kopacze Śląska są źle przygorowani do rozgrywek a bracia Paixao to obraz nędzy i rozpaczy!!.Zresztą pozostały świeżo ściągnięty szrot ze Słowacji też slaby!!.

pantarei - 22 lutego 2015, 8:02:10 - *.opera-mini.net (*.43.133.249)
Jak tak dalej bedzie to nie Lech,Wisla czy Slask beda najrozniejsze dla Legii ale Jagiellonia.Widac ze nazwiska same jeszcze nie graja.

WigryF - 22 lutego 2015, 8:17:40 - *.opera-mini.net (*.22.70.229, 212.2.96.15)
Brawo Jaga!

NMBB - 22 lutego 2015, 8:57:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
dani powinien wrocic

Colo - 22 lutego 2015, 9:42:29 - *.bialystok.vectranet.pl
Przy tym budzecie wyniki i miejsce w tabeli wydają się niemożliwe.Widać ciężką pracę trenera,wyciągnięcie wniosków z przeszlosci.Cofając się wstecz zespoł na wiosnę zawsze źle grał ,nie było wyników.Ja naprawdę jestem zaskoczony miejscem w tabeli.Rok temunie wiele więcej punktówmieliśmy po 30 kolejkachBrawo panie trenerze.

anonimus - 22 lutego 2015, 10:43:44 - *.centertel.pl
2 kolejka w tym roku a wy już podium wróżycie.każda seria ma swój koniec

jacwing - 22 lutego 2015, 10:56:35 - *.internetia.net.pl
Brawo Karolek. Trzymaj tak dalej. Może miałeś jakieś obawy że nie załapiesz się do I-ego zespołu. Dziś pokazałeś że to miejsce należy Ci się w 100%.
Pozdrowienia z Suwałk.
Ps. Widzę że nr.11 sprzyja ci też w Jadze.

qwerty - 22 lutego 2015, 11:05:18 - *.gdynia.mm.pl
Chciałbym, żeby Jagiellonia zdobyła mistrzostwo. Żeby tylko jeszcze przestali fałszować datę założenia klubu...

Mydło - 22 lutego 2015, 11:30:36 - *.opera-mini.net (*.158.221.139)
Mój typ się sprawdził z czwartku! Czekam na odbiór przewidzianej nagrody ;]]]

U - 22 lutego 2015, 11:43:55 - *.adsl.inetia.pl
9 tysięcy robi sie kiepska żenada

Myk - 22 lutego 2015, 12:11:26 - *.231.5.158.koba.pl
qwerty - a może nas oświecisz?
1920, 1927 czy 1932 - Która z tych dat jest twym zdaniem prawdziwa?
Ps. A za 2 tygodnie padnie Lech

kenez - 22 lutego 2015, 12:18:19 - *.bb.online.no
Dlaczego gral tom hatelay powinien pauzowac za 4 zolte kartki wg 90 minut .pl

JAGA ! - 22 lutego 2015, 12:28:16 - *.135.205.2
Nie było na twierdzę Wrocław tarana to wzięli Barana!!!

Grzegorz - 22 lutego 2015, 12:39:22 - *.dynamic.chello.pl
No to Jagiellonia największy faworyt do zdobycia Mistrza Polski 14/15.

kuty - 22 lutego 2015, 13:30:34 - *.internetia.net.pl
Śląsk jest słaby po prostu trzeba to oficjalnie napisać.A słaby bo ma bardzo przecietnych graczy i jeśli nic sie nie zmieni to bedzie mu ciezko usie utrzymac w lidze.Tydzien temu wyjatkowo fartowny remis a dzis żenująca porażka.

lk - 22 lutego 2015, 14:13:50 - *.dynamic.chello.pl
Jak śląsk nie rozdaje biletów po szkołach i urzędach to frekwencja jest jaka jest.
Tam nigdy nie było klimatu do piłki.

BI - 22 lutego 2015, 15:30:52 - *.dynamic.chello.pl
qwerty:
Największe fałszerstwo z datą to 1916 w Legii. Drużyna założona na Wołyniu w 1916 wśród żołnierzy Legionów nie ma nic a nic wspólnego z drużyną założoną w Warszawie po I wojnie światowej. Ale w Warszawie oczywiście lubią zaklinać rzeczywistość.

Piłkarz - 22 lutego 2015, 16:03:40 - *.174.149.9
Co z Drągowskim?

Pierd - 22 lutego 2015, 17:13:21 - *.mmj.pl
Janananananananana tanczę aż mnie bolą kolanna, na śniadanie była kaszanna i kasza manna o smaku bananna.

imagine - 22 lutego 2015, 17:27:17 - *.centertel.pl
No i sie wyjaśniło, PSL ma w nazwie Polskie z czasów kiedy nie było Polski, bo to może legioniści

warszawkas - 22 lutego 2015, 17:42:13 - *.centertel.pl
Czyli najstarszym klubem mógła być Stołeczna Polonia Warszawa powstała 1372 ,tylko wtedy nie było jeszcze olimpijskiej sekcji piłkarskiej

maRco - 23 lutego 2015, 11:45:17 - *.free.aero2.net.pl
JAGA zróbcie to, wygrajcie ligę! powodzenia od kibica Ruch-u Chorzów!

gordon - 23 lutego 2015, 17:45:44 - *.174.132.240
Jagiellonia to nieatrakcyjny medialnie i kibicowsko klub bez tradycji,ale wyniki ma zaskakująco dobre co dowodzi słabości naszej ligi-smutne to.

Zaki - 23 lutego 2015, 18:35:45 - *.dynamic-ww-2.vectranet.pl
A trener Probierz i Jego Jaga mają gdzieś wszystkie komentarze i dwa wyjazdowe skalpy zostały zdobyte!

hh - 23 lutego 2015, 21:25:50 - *.haye.cable.virginm.net
@DO gordon zal dupe sciska i tyle Jaga miszczem raczej nie bedzie i tak ale dla oka gra niezle i dorze sie JeJ mecze oglada

ble ble - 23 lutego 2015, 22:03:09 - *.olsztyn.vectranet.pl
No to Jaga Korona pęknie 20 tys idę o zaklad

Kemot76 - 24 lutego 2015, 12:42:57 - *.play-internet.pl
na razie na Słonecznej jest wolnych 10800 miejsc według oficjalnej strony Jagi także wszyscy na Koronę