22 lutego 2015, 16:23:58 - Monki
Bramka Arkadiusza Milika. Ligowy remis Ajaxu

Rywal Legii Warszawa w 1/16 finału Ligi Europy AFC Ajax zremisował na wyjeździe 1-1 (1-0) z Willemem II Tilburg w spotkaniu 24. kolejki holenderskiej Eredivisie. Cały mecz w barwach Ajaxu rozegrał reprezentant Polski Arkadiusz Milik, który zdobył bramkę dla swojego zespołu. Był to dziewiąty ligowy gol Polaka w tym sezonie. 20-letni napastnik został ukarany także żółtą kartką.

22 lutego 2015, 14:30 - Tilburg (Koning Willem II Stadion)
Willem II Tilburg 1-1 AFC Ajax
Ali Messaoud 52 - Arkadiusz Milik 37

Ajax: 1. Jasper Cillessen - 2. Ricardo van Rhijn, 6. Mike van der Hoorn, 4. Niklas Moisander, 26. Nick Viergever - 27. Riechedly Bazoer (65, 25. Thulani Serero), 10. Davy Klaassen (79, 16. Lucas Andersen), 8. Daley Sinkgraven - 21. Anwar El Ghazi, 19. Arkadiusz Milik, 20. Lasse Schöne (76, 30. Richairo Živković).

żółte kartki: Anwar El Ghazi, Davy Klaassen, Nick Viergever, Arkadiusz Milik (Ajax).

sędziował: Kevin Blom.
widzów: 14 500.

Rewanżowy mecz pomiędzy Legią i Ajaxem odbędzie się 26 lutego o godz. 19:00 w Warszawie.

Ajax jest wiceliderem tabeli z 50 punktami na koncie.

jeziorak - 22 lutego 2015, 16:42:53 - *.play-internet.pl
Legia Ajax 1:3 (Sa - Milik 2, Klaaasssen)

polak - 22 lutego 2015, 16:51:15 - *.in-addr.broadbandscope.com
ja tez mam przeczucie, ze Legia wygra i przejdzie dalej do tej wymarzonej 1/8 !
bez rada dadza rade wygrali bez niego 3 razy w LE (2x Metalist, 1x Trabzon). w czym problem? wystarczy strzelic 2 gole tylko.

Steffen - 22 lutego 2015, 16:52:57 - *.static.ip.netia.com.pl
Dobrze, Arek. Szlifuj formę, bo Legia tanio skóry nie sprzeda!

chan - 22 lutego 2015, 16:55:09 - *.homenett.pl
legia - Ajax 1-6

pejsik - 22 lutego 2015, 17:00:56 - *.as13285.net
legia - ajax 1: 1 (zyro- milik)

FTP - 22 lutego 2015, 17:03:38 - *.dynamic.chello.pl
Ajax jest cienki to nie podlega dyskusji, pytanie tylko czy Legia jest w stanie przy bardzo prawdopodbnej utracie bramki strzelic ich az 3? Duda niby ma byc gotowy ale watpie zeby Berg dal mu zagrac od pierwszych minut, zobaczymy oby dali rade.

Świnia - 22 lutego 2015, 17:09:01 - *.internetia.net.pl
Trzeba jeszcze mieć kim strzelać.
A Legia nie ma napastników.

Bolo - 22 lutego 2015, 17:10:30 - *.42.20.239
Legia - Ajax 9-7 (Żyro 1,7,10,43,52,88,89,90 i 96 - Milik 2,3,4,13,66,69,87)

tyhc - 22 lutego 2015, 17:16:49 - *.jmdi.pl
Czy ktoś z obecnych tu kibiców oglądał ten mecz? Czy ktoś może się obiektywnie wypowiedzieć o grze Ajaxu? Ja stawiam na 2:1 lub 3:1.

Ktosik - 22 lutego 2015, 17:30:21 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Mecz Legii z Ajaxem meczem, natomiast brawa dla Arka Milika za goola i za to ze wciaz udowadnia iz zasluguje na miejsce w pierwszej jedenastce klubu z Amsterdamu

kalbaro74 - 22 lutego 2015, 17:38:12 - *.dynamic.chello.pl
Wiecie dlaczego Milik jest objawieniem Ajaxu, bo ta drużyna jest beznadziejnie słaba już przegrali mistrza,a Legia jak poprawi skutecznośc to wyeliminuje ich z LE

Leon - 22 lutego 2015, 18:38:01 - *.239.125.190
Trzeba przeciw Ajaxowi grać na maksymalnych obrotach przez cały mecz- to wysiądą kondycyjnie.

Musztarda - 22 lutego 2015, 18:54:54 - *.play-internet.pl
Widzew-Legia 3:1
Widzew-Ajax 2:1

peter - 22 lutego 2015, 18:55:10 - *.83.253.131
Żyro wreszcie strzelił?

nick - 22 lutego 2015, 19:29:48 - *.stimo.net
W czwartek będzie tak: Legia wygrywa 2-1, ale w 90 minucie karny dla Legii! Do jedenastki podchodzi Vrdoljak i ..... słupek Legia za burtą.

Bob - 22 lutego 2015, 20:02:18 - *.toya.net.pl
Bez Rado i Dudy Legia nie ma najmniejszych szans. Zyro, Kuchar i Sa są bez formy.

tyhc - 22 lutego 2015, 20:21:07 - *.jmdi.pl
Do BOB. Rozwiń wątek "Kuchar i Sa bez formy", bo ja się z nim nie zgadzam. W Amsterdamie szarpali grę, ciągnęli zabrakło szczęścia, mogłoby być spokojnie 2:1 dla Legii i nikt pretensji by nie miał. Rewanż w Warszawie będzie meczem prawdy, sądzę, że drugi raz z rzędu taki dzień konia Cilessenowi się nie zdarzy, a i Legia zagra skuteczniej, tak więc jestem spokojny. Nawet jeśli Legia nie awansuje, to zagra dobry mecz i opadnie po dogrywce lub karnych.
Liga to zupełnie inna bajka i dopóki Legia będzie grać w LE Berg będzie ESę olewał.

dd - 22 lutego 2015, 20:31:41 - *.dynamic.chello.pl