[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
REKLAMA
 PZPN
RSSSF
REKLAMA

 


24 lutego 2015, 15:17:42 - mogiel
Julien Tadrowski zawodnikiem Widzewa

Julien Tadrowski został wypożyczony na rok z Pogoni Szczecin do Widzewa Łódź.

Tadrowski ostatnio był zawodnikiem Dolcanu. Jesienią rozegrał dziewięć spotkań w I lidze.


źródło: własne / Widzew Łódź

REKLAMA

pawcio426 - 24 lutego 2015, 15:25:55 - bum217.neoplus.adsl.tpnet.pl
Hejo, hej!! WIDZEW bardzo dobry ruch! Trzeba takich obrońców w RTS-ie!

Nilson - 24 lutego 2015, 15:29:14 - apn-46-76-73-191.dynamic.gprs.plus.pl
Widzew sie Wzmocnil,i to Solidnie. Pewne utrzymanie,pozdr z Glogowa

RTS - 24 lutego 2015, 15:31:15 - apn-31-2-28-141.dynamic.gprs.plus.pl
Transfery naprawde ok oby to wszystko zatrybilo RTS

lulek - 24 lutego 2015, 15:37:46 - host-89-231-71-182.plock.mm.pl
może i w miarę dobre transfery , lecz z tego co pamiętam nigdy takie duże rotacje dobrze się na grze nie odbijały ostatnio polskim drużynom że choćby wymienić: lechię , arkę,miedz,gks itd.

REKLAMA

Musztarda - 24 lutego 2015, 15:39:55 - user-94-254-192-33.play-internet.pl
Cos pieknego, jeszcze Straus,Bernhardt,Osmanaj i Sobolewski. W cuglach niszczymy i wciagamy nosem 1 lige na wiosne !!! Juz sie nie moge doczekac 7 marca, ale pojedziemy na dzien dobry sandecje !!! yeach !!! Forza Widzew !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

CrossRhode - 24 lutego 2015, 15:40:59 - ageg110.neoplus.adsl.tpnet.pl
Trzeba było przed sezonem się wzmacniać teraz jest za późno

Ojgen - 24 lutego 2015, 15:42:24 - dnv227.neoplus.adsl.tpnet.pl
Oh Żulięęę, boski Żulięęę ! Juleczku, trzymamy za ciebie kciuki ! Widzewek Łódź sekcja LGBT :* :*

diaboloxl - 24 lutego 2015, 15:47:01 - apn-5-60-110-134.dynamic.gprs.plus.pl
może i utrzymają 1 ligę,a latem to samo 20 odejdzie,30 przyjdzie oczywiście za free,więc to tylko kwestia czasu kiedy spadną,na stu lecie zawitają do byczyny ale już na spotkanie w b-klasie

info - 24 lutego 2015, 15:55:00 - zp194.internetdsl.tpnet.pl
Widzew spadek.Pewne info.

RTS - 24 lutego 2015, 15:56:07 - apn-31-2-28-141.dynamic.gprs.plus.pl
Po co piszesz te smutne komentarze jak nie masz o niczym pojecia TYLKO WIDZEW

DeathFart - 24 lutego 2015, 15:58:35 - 89-79-249-21.dynamic.chello.pl
Wszystkim rozkozaczonym widzewiaczkom przypominam, że sytuację punktową macie taką, że możecie jedynie liczyć na cud. A nikt dla was specjalnie punktów tracić nie będzie. Tak więc niemal każdy mecz musicie wygrać co jest niemożliwe, a nawet głupi remis może was w ostatecznym bilansie. Tak więc módlcie się. W końcu cuda czasem się zdarzają np. padnięcie Stomilu czy Floty. Ale to i tak tylko dwa zespoły a tu trzeba jeszcze następnych dwóch. Widzew spadek na 90%, ale jak mówię: liczcie na cud. Może będzie.

Widzew10 - 24 lutego 2015, 16:00:57 - staticline-31-183-77-159.toya.net.pl
dobry transfer brawo Widzew:-) najwiecej maja do powiedzenia kibice Akademii jak @diaboloxl jak tam robiliscie zrzutke na utrzymanie trybunki wynajem tego niby stadionu na stadion mi to nie wyglada

paco - 24 lutego 2015, 16:02:14 - user-46-112-81-208.play-internet.pl
Chłopak uczył się grać w piłkę we Francji na pewno przyda się w zupełnie nowym Widzewie pod fachowym okiem Stawowego. Karmą Widzewa jest godnie reprezentować Łódź w Polsce i na arenie międzynarodowej. Za 16 miesięcy Widzew wraca do ekstraklasy yessss za dokładnie tyle samo łódzka akademia piłkarska znajdzie się w szeregach czwartoligowców i tam te kluby pozostaną już na zawsze ole.

RTS - 24 lutego 2015, 16:03:59 - apn-31-2-28-141.dynamic.gprs.plus.pl
Boli nie? Ma bolec bez Widzewa nie ma zycia nawet jak mu nie kibicujecie to jest w waszych dyniach BO TO WIELKI RTS

REKLAMA

pawcio426 - 24 lutego 2015, 16:05:56 - bum217.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jeszcze brakuje Pawła Sobolewskiego, Liridona Osmanaja, Edgara Bernhardta i Roka Strausa - wraz z nimi to będzie ekipa, która spokojnie się utrzyma!!!

Judżiss - 24 lutego 2015, 16:23:34 - 77-254-0-116.adsl.inetia.pl
O widzę że @musztarda zmienił ksywę na @paco.

Judżiss - 24 lutego 2015, 16:26:32 - 77-254-0-116.adsl.inetia.pl
Jeszcze tak wrócę do tych zachwytów połuckich kibolków,facet w ostatich pięciu sezonach zagrał (sic!) całe 2 (DWA) razy,no wzmocnienie po zbóju!

Sly - 24 lutego 2015, 16:29:33 - 188.147.60.156.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ale pejsiki ujadają!!! AUUU PSS-y do budy!!! A buda na al. Unii!!!

Ketchup - 24 lutego 2015, 17:06:02 - 128-79-153-210.hfc.dyn.abo.bbox.fr
Musztarda oby inne kluby nie wciagnely Widzewa nosem

Musztarda - 24 lutego 2015, 17:10:26 - user-94-254-198-49.play-internet.pl
A za 2 lata na nowym pieknym stadionie jak rykniemy "Naszym Klubem RTS" to bedzie nas slychac az w Piasecznie.

znaFCa - 24 lutego 2015, 17:12:36 - 87-207-65-191.dynamic.chello.pl
Jestem kibicem Widzewa od ponad 30 lat. Transfery oczywiście dobre jak na I ligę ale chyba trochę za późno. Bardzo ciężko się będzie Widzewowi utrzymać. Ale jeśli kadra w razie spadku nie zostanie rozmontowana to jest szansa szybkiego powrotu do I ligi. Szkoda bo Widzew kiedyś bł potęgą na piłkarskich salonach w Polsce. Dziś to już tylko nazwa klubu owiana legendą.

Musztarda - 24 lutego 2015, 17:16:40 - 78.147.106.0
Tylko cud uratuje Widzew.

łysy - 24 lutego 2015, 17:39:33 - abkn203.neoplus.adsl.tpnet.pl
łks=kompleks Widzewa,tak jak żabrze=kompleks Piasta,to takie polskie,tylko Piast i Widzew

kw735 - 24 lutego 2015, 17:40:08 - ip-37-152-18-3.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
przez 3 lata 5 klub...parówa czy co? TYLKO WIDZEW

Lukas - 24 lutego 2015, 17:42:33 - bnz231.neoplus.adsl.tpnet.pl
Proszę, po Zgardzie kolejny zawodnik nawiązujący do II Wielkiego Widzewa. Julien Tadrowski - Daniel Bogusz. Takie skojarzenie samo się nasuwa. Wojtek Stawowy montuje naprawdę dobrą ekipę. W tym roku pewne utrzymanie w lidze, a w przyszłym awans do EX z pierwszego miejsca. WIDZEW!

nv - 24 lutego 2015, 18:22:35 - 31.179.243.103
do lukasa a kiedy zespol sie zgra ??? to bedzie 2liga

@musztarda - 24 lutego 2015, 18:26:25 - host-81-190-228-135.wroclaw.mm.pl
hehe musztarda wez leki bo pominąłeś dzienną dawke

leo - 24 lutego 2015, 19:25:26 - ip-188-127-31-141.ennet.pl
Nie wiem czy to dobry ruch Widzewa? Pamiętam go z Łęcznej w każdym meczu kosił równo z trawą. Prawie każdy mecz żółć a jak poszedł do przodu to było kupa śmiechu i strachu żeby kontry nie było. Ale lans pierwsza klasa.

... - 24 lutego 2015, 20:42:03 - dvn130.neoplus.adsl.tpnet.pl
sr-acek - trzeba było o tym pomyśleć pół roku temu, zamiast po spadku rozwalić resztę drużyny, nasprowadzać rezerwowych odpadów z niższych lig i jeszcze wciskać bezczelny kit o powrocie do ekstraklasy...

REKLAMA

norbi560 - 24 lutego 2015, 20:46:20 - ip-176.105.135.182.tvsat364.lodz.pl
w sumie nie narzekajmy przecież on jest z ekstraklasy. Widzew dobrze rokuje wygrał sparing z Olimpią Grudziądz. Martwi mnie tylko odejście Augustyniaka do Jagi. Nie wiem jak to będzie ofensywnie bo w sumie nie ma Widzew dobrych snajperów. Julien grał w 1 lidze,ale mimo to powinien być wzmocnieniem. Ciekawe dlaczego Cacek uparł się na Byczyn wśród pól i lasów,przecież mogliby grać na sms-ie. Szkoda patrzeć jak ten klub upada, a pomyśleć że jeszcze 17 lat temu grał z Legią o mistrzostwo i np. na 13 posterunku są kibole Legii i Widzewa...Kto by teraz pomyślał o tym...Wielka szkoda Widzewa ale nie ma co płakać tylko trzeba ratować Widzew. Przecież to wstyd żeby ostatni przedstawiciel Polski w lidze mistrzów grał ze Switem albo Ndwiślanem Góra...Z całym szacunkiem oczywiście

Musztarda - 24 lutego 2015, 20:56:01 - user-109-243-211-167.play-internet.pl
Jezuniu, ale jestem podekscytowany. Tylko czekać aż cała Byczyna ryknie "Naszym Klubem RTS". stadion może kameralny, ale jak zapełni go rzesza lokalnych fanatyków to przeciwnicy będą czuli się jak w jaskini lwa rzuceni na pożarcie bestii!! A bestia ich rozszarpie i nosem wciągnie ta podwórkowa ligę auuuuuuuuuuuuu

marco_mate - 24 lutego 2015, 21:25:34 - user-164-127-79-92.play-internet.pl
Obrońca co waży 65 kg? No ludzie... Może jeszcze stoper?

Portowiec - 24 lutego 2015, 21:39:02 - 89-65-110-1.dynamic.chello.pl
Czym wy się jaracie? Że dostaliście totalne beztalencie i odpad z Pogoni Szczecin i teraz Dolcanu Ząbki? Musztarda o jakiej ty bestii piszesz o tej lidze mistrzów stawowego? Widzę że w tej Łodzi to macie dobre wymagania co do transferów,niedługo będziecie się cieszyli jak ktoś z Limanovii będzie chciał do was przyjść.

Bocian - 24 lutego 2015, 23:14:08 - host81-152-134-99.range81-152.btcentralplus.com
Pogon!!!!!!!

DENIS - 25 lutego 2015, 0:35:29 - acn23.neoplus.adsl.tpnet.pl
Powodzenia Julek

viking - 25 lutego 2015, 7:45:45 - public-gprs517547.centertel.pl
Julek od momentu odejścia z Arki tułasz się po różnych klubach bez efektu.Moze najwwyższy czas wrócić do Gdyni!?

KaRot - 25 lutego 2015, 10:15:12 - 213.158.218.158.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Czasami się zastanawiam, czy Stawowy nie pobiera jakiegoś procenta od wynagrodzeń swoich przydupasów... tylko jakim cudem ktoś kolejny dał się nabrać tej miernocie, psujowi, głupcowi i bufonowi? Znów naściąga swoich, narobi długów i zobowiązań na lata, pytajcie w Arce, Miedzi, Katowicach... i za chwile zaczną się wywiady pełne niedopowiedzianych pomówień, jak to rzuca mu się kłody pod nogi itp. Koszmarny facet, Cacek kompletnie odpłynął...

Szczecin - 25 lutego 2015, 14:23:52 - n20-03-01.opera-mini.net (31.61.138.229)
Wolę. W eks takie widzewy czy arki niż bełchatowy podbeskidzia czy inne tego typu padała bez tradycji

Olimpia Gr - 25 lutego 2015, 18:05:44 - host-89-238-26-154.smgr.pl
Do Vikinga. Tadrowski jest za słaby na Arkę.

ss - 26 lutego 2015, 5:06:39 - did100.neoplus.adsl.tpnet.pl
bez obrazy ale takich ogorkow jak wziol widzew nie ma szans na utrzymanie... No ludzie wziol ludzi co nie grali pol roku w pilke albo ludzi co gral 9 meczy w tym 3 pierszej jedenasce w poprzedniej rundzie trenera co nic nie potrafi i wziol kolesi z Cracowi..

wrz - 26 lutego 2015, 21:56:40 - 178.182.45.146.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
ss - widzę, że jesteś ambitny, ale edukacja zakłada najpierw czytanie później pisanie. Szczecin- też zawsze tak mówiłem, że wolę Pogonie, Polonie, Arki niż Grocliny i inne byliny. Czas na zgranie? Hm, parę tygodni już razem pracują. Pewno będą błędy i będą porażki, ale 30pkt powinno dać utrzymanie- zadanie trudne, ale na pewno nie utopijne.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail: