24 lutego 2015, 22:39:03 - euzi
Czerwona kartka Michała Szromnika

Michał Szromnik, który w sobotę zadebiutował w Dundee United, dziś już w 6. minucie zaległego meczu 22. kolejki szkockiej Premiership przeciwko Inverness CT musiał opuścić boisko. Polak sfaulował wychodzącego jeden na jednego Marleya Watkinsa, a sędzia podyktował rzut karny dla gości i pokazał Szromnikowi czerwoną kartkę. Gospodarze zdołali zremisować 1-1 (0-1).

24 lutego 2015, 20:45 - Dundee (Tannadice Park)
Dundee United FC 1-1 Inverness Caledonian Thistle FC
Ryan McGowan 74 - Greg Tansey 9 (k)

żółte kartki: Paul Paton, Ryan Dow, Nadir Çiftçi, Paul Dixon - David Raven, Gary Warren, Graeme Shinnie, Marley Watkins, Ryan Christie.
czerwone kartki: Michał Szromnik (6. minuta, Dundee United, za faul taktyczny) - Gary Warren (90. minuta, Inverness CT, za uderzenie przeciwnika).

sędziował: Calum Murray.
widzów: 7276.

Szromnika w bramce zastąpił Radosław Cierzniak. Rezerwowy golkiper pojawił się na boisku w 7. minucie za Chrisa Erskine'a. Cały mecz w barwach Dundee United rozegrał za to Jarosław Fojut. Dundee United zajmuje czwartą pozycję w tabeli z 46 punktami po 26 meczach.

repi - 24 lutego 2015, 23:02:57 - *.play-internet.pl
Jakim cudem ten przeciętniak wygryzł Cierzniaka ? Tamten drugi miał kontuzje czy co ?

patinho - 24 lutego 2015, 23:31:25 - *.dynamic.chello.pl
To już wiedzą żeby Cierzniaka nie ruszać...

DENIS - 25 lutego 2015, 0:40:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Czasem się zdarzy co zrobić

wks - 25 lutego 2015, 7:13:14 - *.dynamic.chello.pl
Skoro trener nie zdecydował się sam posadzić Szromnika na ławce po beznadziejnym debiucie, no to Szromnik postanowił mu w tym pomóc i sam posadził siebie na ławce...

@repi - 25 lutego 2015, 8:03:32 - *.centertel.pl
On nie wugryzł Cierzniaka tylko w obecnej sytuacji w tabeli dają pograć drugiemu bramkarzowi. Wkrótce będzie podział na grupę mistrzowską i spadkową dlatego dali odpocząć Cierzniakowi a ten Mister rozbiegany wzrok Szromnik pokazał na co go stać