27 lutego 2015, 20:45:21 - euzi
Bramka Rafała Kaziora

Rafał Kazior strzelił gola dla Holsteinu Kiel w wygranym 4-1 (1-0) meczu 27. kolejki niemieckiej 3. Ligi z Rot-Weiß Erfurt. 32-letni Polak ma już na koncie osiem ligowych trafień w tym sezonie.

27 lutego 2015, 19:00 - Kilonia (Holstein-Stadion)
KSV Holstein Kiel von 1900 4-1 FC Rot-Weiß Erfurt
Hauke Wahl 21, Rafał Kazior 50, Manuel Schäffler 78, Marc Heider 84 - Rafael Czichos 46

żółte kartki: Niklas Jakusch - André Laurito, Haris Bukva.

sędziował: Bastian Dankert (Meklemburgia-Pomorze Przednie).
widzów: 8006.

Za Kaziora w 86. minucie wszedł Jarosław Lindner. Sebastian Tyrała z Rot-Weiß Erfurt rozegrał całe spotkanie. Holstein dzięki wygranej wyprzedził Rot-Weiß i awansował na drugą lokatę. Drużyna Tyrały jest na trzecim miejscu, mając tyle samo punktów na koncie.

wichura - 27 lutego 2015, 22:07:33 - *.147.59.128.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Trzej Volksdeutsche spotkali się na boisku

DENIS - 27 lutego 2015, 23:11:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Rafał

artikks - 28 lutego 2015, 2:20:09 - *.piastlan.net
lepiej zobaczcie frekwencje w 3 lidze ......

Rysiek - 28 lutego 2015, 9:21:30 - *.094.220.pools.vodafone-ip.de
@artikks
Ta frekwencja to nic w porownaniu z niedawnym meczem w 4. lidze miedzy Alemannia Aachen, a RW Essen, gdzie bylo 30313.
w/regionalliga-west-2012/2014-15/20/2418966/spiels
chema_alemannia-aachen-110_rot-weiss-essen-25.html

baciar - 28 lutego 2015, 10:08:21 - *.68.92.83.mielec92.tnp.pl
Dobry ten Kazior

slawek - 28 lutego 2015, 10:52:27 - *.adsl.inetia.pl
z innej strony ładny zjazd zaliczyła Allemania AAchen nawet na niemieckie warunki z Bundesligi do regionaligi
Oni czasami w europejskich pucharach nie grali??

Beczka - 28 lutego 2015, 11:02:53 - *.dab.02.net (*.160.200.58)
Do kadry z nim!!
Albo chociaż do Wisły.

do slawek - 28 lutego 2015, 12:15:13 - *.ssp.dialog.net.pl
Alemannia Aachen jako drugoliwiec byli finalistą Pucharu Niemiec i występowali w Pucharze UEFA w sezonie 2004/2005 wychodząc nawet z grupy i w sezonie 2006/2007 przez 1 sezon grali w Bundeslidze i od tego momentu zaliczyli ładny zjazd.

Rysiek - 28 lutego 2015, 18:13:49 - *.094.220.pools.vodafone-ip.de
Zjazd zaliczyli w duzej mierze przez klopoty finansowe, gdzie ostatecznie nawet w 3 lidze nie potrafili sie utrzymac, zreszta nawet jakby to zrobili to i tak nie dostaliby licencji. Wiec zaczeli odbudowywac zespol w 4. lidze i teraz zmierzaja do 3.