27 lutego 2015, 22:18:38 - euzi
Gol Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski strzelił bramkę dla Bayernu, a jego drużyna wygrała w Monachium w meczu 23. kolejki niemieckiej Bundesligi z 1.FC Köln 4-1 (2-1). Dla kapitana reprezentacji Polski to jedenaste trafienie w lidze w tym sezonie.

27 lutego 2015, 20:30 - Monachium (Allianz Arena)
FC Bayern München 4-1 1.FC Köln
Bastian Schweinsteiger 3, Franck Ribéry 10, Arjen Robben 67, Robert Lewandowski 75 - Anthony Ujah 45

żółta kartka: Daniel Halfar (1.FC Köln).

sędziował: Daniel Siebert (Berlin).
widzów: 75 000.

Lewandowski rozegrał całe spotkanie, podobnie jak Paweł Olkowski i Sławomir Peszko w barwach 1.FC Köln. Na ławce rezerwowych pozostał Adam Matuszczyk. Bayern jest liderem z 58 punktami po 23 meczach. 1.FC Köln zajmuje 13. lokatę z przewagą czterech oczek nad strefą spadkową.

kondi192 - 27 lutego 2015, 22:20:38 - *.icpnet.pl
No i super Szkoda tylko, że gra w Bayernie :P

fafner - 27 lutego 2015, 22:20:52 - *.195.54.77.rev.vodafone.pt
Brawo Robert!

SzK - 27 lutego 2015, 22:21:06 - *.core.ynet.pl
Gratulacje ,jednak zmarnował też 2 okazje w 1 połowie ,ciężko będzie miał u Guardioli.

tom - 27 lutego 2015, 22:21:10 - *.dynamic.chello.pl
Lewy piersią strzelił :D

marco - 27 lutego 2015, 22:22:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
kto wie czy cała trójka nie powinna zagrac z Irlandią w pierwszym składzie....

Fryzjer - 27 lutego 2015, 22:30:31 - *.elblag.vectranet.pl
Gratulacje Robert, ale takie sytuacje jak te dwie w pierwszej połowie to muszą być bramki..
Popraw skuteczność, to ważne w kontekscie repry..

sdf - 27 lutego 2015, 22:37:50 - *.dynamic.chello.pl
Popatrzcie jakie statystyki ma Bas Dost (11meczy/11goli) Lewus może mu buty czyścić!
Co najdziwniejsze ten superskuteczny napastnik Wolfsburga NIGDY nie zagrał w reprezentacji Holandii!!!
Jest najbardziej niedoceniany napastnik w Europie!!!

do sdf - 27 lutego 2015, 22:42:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A kiedy niby miał zagrać? Czy przed tym sezonem słyszałeś o takim napastniku? Konkurencja w reprezentacji Oranje na pozycji napastnika jest ogromna.

jt - 27 lutego 2015, 23:03:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Lewy jak tusek.wzial to na klate

DENIS - 27 lutego 2015, 23:12:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Robert

FTP - 27 lutego 2015, 23:30:50 - *.dynamic.chello.pl
nie no bez przesady z tym forsowaniem Peszki znow do skladu repry na tak wazne mecze, gosc juz mial kilka meczy do pokaznia czego jest wart i udowodnil tylko tyle, ze jest kolejnym jezdzcem bez glowy, mam nadzieje, ze Nawalka ma lepszy plan na obsadzenie skrzydel, mysle ze nawet Kuba po kontuzji i bez formy da tej druzynie wiecej, zobaczymy co z Grosikiem

Piotr - 28 lutego 2015, 0:09:43 - *.smgr.pl
fajna frekfencja widzow.szkoda ze u nas nie potrafia tak kulturalnie dopingowac.o stadionach juz nie wspomne

sdf - 28 lutego 2015, 0:40:58 - *.dynamic.chello.pl
Oczywiście że słyszałem w Heerenven świetnie sobie radziło był nawet królem strzelców Eredivisie miał bardzo dużo bramek na koncie ponad 30!!!

artikks - 28 lutego 2015, 2:08:26 - *.piastlan.net
zaraz mi lewy wyskoczy z lodówki..............

slon61 - 28 lutego 2015, 5:48:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Borek z Gilewiczem znowu wylizali Lewego pod czas meczu...wszędzie byl Lewy...a grał jak zwykle przeciętnie...

miro - 28 lutego 2015, 6:13:21 - *.internetia.net.pl
Ja ogladałem i mi tu nie sciemniac...Lewy cieniutki dwie sety zmarnowane a bramka nalezała sie Robbenowi no ale nasz ,,mistrz,, juz na linii bramkowej dobił klatą bo inaczej nie potrafił!!! a te zachwyty komentatorow...słuchac tego nie szło...żenada!!!

Ares - 28 lutego 2015, 7:37:18 - *.static.ip.netia.com.pl
Widać młode cebulaki znowu a akcji Widać, że boli was ten Lewandowski :]

kakafonia - 28 lutego 2015, 7:55:41 - *.gdansk.vectranet.pl
słabo cebulak znad wisly. w takim bayernie to nawet matys by mial co sezon po 30 goli

Giovanni - 28 lutego 2015, 9:23:34 - *.opera-mini.net (*.113.106.58)
Cebulaki się wypowiadają

Adam - 28 lutego 2015, 10:32:48 - *.adsl.inetia.pl
Brawo dla Roberta, jestem jego fanem. Cieszę, że mamy piłkarza ze światowej czołówki... Jednak Robert totalnie nie pasuje do stylu gry kombinacyjnej. To nie dla niego, jest zbyt sztywny, trochę drewniany. Ma wiele innych atutów, które bardziej sprawdziłyby się w np. Anglii. Robert zmieniaj klub i to najlepiej już latem.

eagle - 28 lutego 2015, 15:22:50 - *.156.185.50.dynamic.ip.euron.pl
brawo Robert, robisz swoje

ja to ja - 28 lutego 2015, 15:53:57 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ilu ludzi tyle opini ! Meczy to koza! Brawo Robert

hif - 1 marca 2015, 14:41:06 - *.adsl.inetia.pl
Brawo Robert.
Oczywiście nastąpił wysyp zawistnej gimbazy, która wyczytała na weszlo.com, że istnieje ktoś taki jak Dost, napastnik, który przez trzy lata strzelił pół bramki w Bundeslidze i wreszcie odpalił, kiedy miano odpalić jego, i każe Lewemu mu buty czyścić. No groteska. @SDF i podobne barany - weźcie rozbieg i walnijcie głową w mur, może otrzeźwiejecie.