28 lutego 2015, 15:48:30 - euzi
Gol Davida Blachy

David Blacha strzelił gola dla Wehen Wiesbaden, a jego drużyna zremisowała u siebie w meczu 27. kolejki niemieckiej 3. Ligi z Preußen Münster 2-2 (0-1). Dla Polaka to czwarte trafienie w sezonie i drugie w barwach Wehen.

28 lutego 2015, 14:00 - Wiesbaden (Brita-Arena)
SV Wehen Wiesbaden 2-2 SC Preußen Münster 06
David Blacha 52, José Pierre Vunguidica 70 - Mehmet Kara 13, 87

żółte kartki: Patrick Funk, José Pierre Vunguidica, Robert Müller, Sebastian Mrowca (Wehen).

sędziował: Benjamin Brand (Bawaria).
widzów: 2746.

W 47. minucie Marcel Reichwein (Preußen) nie wykorzystał rzutu karnego (Markus Kolke obronił).

Za Blachę w 77. minucie wszedł Nils-Ole Book, a Sebastian Mrowca rozegrał całe spotkanie. W drużynie gości pełne 90 minut na boisku spędził Marcus Piossek. Jego klub jest obecnie na czwartym miejscu w tabeli z 46 punktami. Wehen zajmuje dziewiątą lokatę i traci osiem oczek.

dsd - 28 lutego 2015, 15:55:34 - *.160.169.44
Fajna sprawa ze co weekend sa oficjalne streamy z meczow 3 bundesligi a jedno czy nawet 2 spotkania mozna zobaczyc na niekodowanych kanalach tv latwo dostepnych w Polsce.

BundesFan - 28 lutego 2015, 16:58:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dzis w zespole Spvgg Unterchachig w meczu z Arminia Bielefeld całe spotkanie rozegrał 18-letni wychowanek Warszawskiej Polonii, Damian Gąska, ponadto w poprzedniej kolejce zdobył swoją pierwsza bramkę w 3.Bundeslidze !
PS. Droga redakcjo dlaczego niema tych informacji na głównej stronie tego portalu??
Uważam, że jeśli informujcie o wynikach tej ligi nie powinniście pomijać zespołu z Unterchaching w którym występuje młody Polak !!! Mam nadzieje, że dotrze do was ta informacja i przyjzycie sie dokładniej temu zawodnikowi i tej lidze !