6 marca 2015, 22:28:32 - piter
Lech grał do końca

W drugim piątkowym meczu 23. kolejki T-Mobile Ekstraklasy Lech Poznań wygrał u siebie 2-0 (0-0) z Jagiellonią Białystok. Bramki dla "Kolejorza" strzelili Barry Douglas oraz Tomasz Kędziora z rzutu karnego.

Na pierwszą groźną akcję meczu musieliśmy czekać aż do 29. minuty. Marcin Kamiński zagrał z własnej połowy do Kaspera Hämäläinena, Fin zgrał głową do Zaura Sadajewa. Były piłkarz Lechii z bliskiej odległości trafił w Krzysztofa Barana i piłka wyszła poza boisko. Dziesięć minut później Sadajew kopnął do Karola Linetty'ego, który zaliczył celny strzał z 25 metrów. Chwilę później ten sam zawodnik miał kolejną okazję na zdobycie gola, tym razem golkiper "Jagi" z trudem odbił futbolówkę do boku. Tuż przed gwizdkiem kończącym pierwszą część meczu Linetty podał do będącego w polu karnym Sadajewa, który strzelił zbyt lekko, by zaskoczyć Barana. W 54. minucie Sadajew uderzył z rzutu wolnego z 16 metrów w mur, do odbitej piłki dopadł Szymon Pawłowski i wywalczył rzut rożny dla swojej drużyny, po którym bliski zdobycia bramki był Kamiński. Trzy minuty później Maciej Gajos podał na wolne pole do Karola Mackiewicza, który jednak fatalnie spudłował z narożnika pola karnego.

Równie nieudany strzał oddał chwilę później Łukasz Trałka. Po drugiej stronie boiska doskonałej okazji nie wykorzystał Gajos. Patryk Tuszyński zacentrował wprost na głowę pomocnika gości, który z bliskiej odległości trafił w Macieja Gostomskiego. W odpowiedzi obok bramki kopnął Dariusz Formella. W 75. minucie z rzutu wolnego dośrodkował Barry Douglas, najwyżej w polu karnym wyskoczył Fin Paulus Arajuuri, główkując minimalnie obok słupka. Następnie po błędzie defensywy Lecha przed szansą stanął Rafał Grzyb, ale swoim uderzeniem nie sprawił Gostomskiemu żadnych problemów. Niedługo potem Muhamed Keïta kopnął do Formelli. Piłka po strzale byłego gracza Arki odbiła się od jednego z zawodników gości i wyszła na rzut rożny. W 86. minucie Lech objął prowadzenie za sprawą Douglasa. Linetty zagrał do Pawłowskiego, ten podał na lewo do Szkota, który precyzyjnym strzałem dał gola swojej drużynie. Po chwili mogło być 2-0, ale Baran obronił w świetnym stylu strzał Dawida Kownackiego. Kilkadziesiąt sekund później sędzia Tomasz Musiał podyktował rzut karny dla gospodarzy za faul Łukasza Tymińskiego na Pawłowskim. Do piłki podszedł Tomasz Kędziora i pewnym strzałem podwyższył prowadzenie w meczu.

6 marca 2015, 20:30 - Poznań (Inea Stadion)
Lech Poznań 2-0 Jagiellonia Białystok
Barry Douglas 86, Tomasz Kędziora 90 (k)

Lech: 33. Maciej Gostomski - 4. Tomasz Kędziora, 23. Paulus Arajuuri, 35. Marcin Kamiński, 3. Barry Douglas - 11. Gergő Lovrencsics (20, 28. Dariusz Formella), 7. Karol Linetty, 6. Łukasz Trałka, 19. Kasper Hämäläinen (65, 77. Muhamed Keïta), 8. Szymon Pawłowski - 95. Zaur Sadajew (72, 24. Dawid Kownacki).

Jagiellonia: 33. Krzysztof Baran - 2. Filip Modelski, 7. Sebastian Madera, 19. Igors Tarasovs, 5. Łukasz Tymiński - 10. Nika Dzalamidze (56, 27. Mateusz Piątkowski), 22. Rafał Grzyb, 4. Michał Pazdan, 20. Maciej Gajos, 11. Karol Mackiewicz - 8. Patryk Tuszyński.

żółte kartki: Pawłowski, Arajuuri, Trałka - Modelski, Pazdan.

Baryłka - 6 marca 2015, 22:29:41 - *.204.23.148.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Haha,ale nam miejsce Jaga w szeregu pokazała,Kolejorz !!!!

kolo - 6 marca 2015, 22:31:42 - *.petrus.pl
Trałka kartka kogoś to dziwi?

Adi - 6 marca 2015, 22:32:28 - *.icpnet.pl
Piłkarz meczu mega talent Pawlowski czy ten skorza widzi jak on sie meczu na boisku cień zawodnika ....gra Lecha bardzo słaba dziękuje

g - 6 marca 2015, 22:32:42 - *.opera-mini.net (*.174.212.10)
#zeroKownasia

Jeremi - 6 marca 2015, 22:32:49 - *.dynamic.chello.pl
Tak to jest jak się lansuje Bula Komorowskiego przez czołowe postacie Jagiellonii, Probierza i Frankowskiego. Gdzie jak gdzie, ale w Białymstoku? To już drugi mecz w plecy po tym lansie

Stadnicki - 6 marca 2015, 22:32:50 - *.dynamic.chello.pl
Błąd Probierza, Lech miał już 3 zmiany wykorzystane a Jaga tylko jedną. Gdyby w 80 minucie wszedł defensywny pomocnik za Pazdana, to pewnie byłoby 0 : 0. Trzeba jednak przyznać, ze Jaga nie istniała, a w 2 połowie Lech nie wiadomo czemu opadł z sił. Cała polska liga.

gp - 6 marca 2015, 22:32:57 - *.dynamic.chello.pl
Kolo - tak dziwi, że tylo jedna. Cały czas kopał po kostkach, powinien wylecieć.

nyrol - 6 marca 2015, 22:33:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Co junki z buku rekord PO-fanów pobity???? Na Wildzie Warta 1912 Poznań Rodowici!!!!

uki - 6 marca 2015, 22:33:58 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Z tego Kędziory będzie kawał grajka kolo wymiata i jest niezłym kotem!

jaco - 6 marca 2015, 22:34:21 - *.tel.tkb.net.pl
Brawo Probierz, zamiast na pod koniec wzmocnić defensywe to on czekał no i poczekał sobie z 2:0 w plecy.

kalbaro74 - 6 marca 2015, 22:34:50 - *.dynamic.chello.pl
Słaby mecz jak Lech będzie grał tak w pucharach to odpadnie już w pierwszej rundzie, Trałka umówił się z Musiałem aby w końcówce dał mu żółtą kartkę aby wy czścic się na Legię.

muerte99 - 6 marca 2015, 22:34:54 - *.183.247.58.dsl.dynamic.t-mobile.pl
Po jaką cholerę gra Tymiński na lewej obronie skoro jest Straus?Tymek to pomocnik ,sprokurował dwie bramki i pozamiatane.....

maczek - 6 marca 2015, 22:36:02 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Lech lepszy, choć mecz był wyrównany. Szkoda, że Probierz zwlekał ze zmianami. Albo mógł dać więcej graczy defensywnych i bronić 0:0, albo dać dwie zmiany ofensywne i próbować zaatakować. Cóż, szkoda.Z Łęczną tylko zwycięstwo!

hmm - 6 marca 2015, 22:36:57 - *.limes.com.pl
Bez przesady już tak nie pompujcie kedziory

F@n - 6 marca 2015, 22:37:41 - *.42.22.248
Mecz tragiczny. Dobrze, że Lech wygrał, ale oglądać się tego nie dało (z obu stron).

Ketald - 6 marca 2015, 22:37:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Obczaił ktoś kurs na kartkę Trałki?

bolak - 6 marca 2015, 22:38:18 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Trałka właśnie w TV nieźle się uśmiechną w wywiadzie na temat kartki. Komisja ligo powinna go zawiesić na 2 mecze za kombinowanie.

wp - 6 marca 2015, 22:38:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dwa barany - Baran i Tymiński

obiektywny - 6 marca 2015, 22:39:09 - *.free.aero2.net.pl
Lech dzisiaj był cieńki jak Anglia na Wembley za Wójcika ale jak się wychodzi z pełnymi portkami aby tylko dowieść 0-0 to takie są efekty. Kretyńska taktyka, kretyńskie ekperymenty z zawodnikami. Szkoda mi tylko Mackiewicza bo za...lał za 3 w obronie a w atku nie miał z kim grać....Tuszyńskiego też bym się nie czepiał bo było osamotniony.....pierwsza połowa to dramat, same wykopy na oslep, żsdnej składnej akcji, dobrze że odpadliśmy z PP bo jeszcze dosatlibyśmy od Błękitnych więcej niż Cracovia, w końcu byłby to wyjazd 650 km.....Teraz widać czemu Quintana sam wygrywał mecze

Nuwanda - 6 marca 2015, 22:39:53 - *.dynamic-ra-2.vectranet.pl
Irytująca gra Dzalamidze. Modelski słabo i nie naturalna pozycja Tymińskiego. Za bardzo Jaga cofnięta i musiało się tak skończyć. Bo jak się broni remisu to się przegrywa. Gratulacje dla Lecha.

JotKa - 6 marca 2015, 22:40:58 - *.231.5.213.koba.pl
Za tydzień do Białego przyjeżdża Łęczna, PO lekcję nauki gry w piłkę nożną. No cóż - udzielimy.....

Kolo - 6 marca 2015, 22:41:09 - *.bialystok.vectranet.pl
Porażka wkalkulowana.Kadra Jagi jest jaja jest.2 miejsce było na wyrost.Taktyka była dobra na Lecha ale siły opadły i klops.Gratulacje dla zwycięzców.Zasłużona wygrana.

mat9111 - 6 marca 2015, 22:41:48 - *.adsl.szeptel.net.pl
Piątkowski grzeje ławę, a gra Tuszyński. Sawicki grzeje ławę, a w pierwszy składzie Dżalamidze. Straus grzeje ławę, a na lewej Tuszyński (jak chcieli kogoś wypróbować to jest Augustyniak). I jak tutaj wygrać mecz z Lechem? Pierwsza połowa do kitu, druga lepiej bo świeżości wprowadził Piątkowski

GTS - 6 marca 2015, 22:42:40 - *.210.136.195.arkusnet.pl
Trałka, żółta kartka. Przypadek ? Nie sądzę.

:) - 6 marca 2015, 22:43:44 - *.olsztyn.vectranet.pl
Wyłączyłem w 75 minucie, a tu 2:0 się jednak skończyło hehe Natomiast prezencja gry wygląda blado, bazujemy na zrywach... Hamalainen apatyczny, Jevtic niech jak najszybciej wraca, bo Fin musi natychmiast powędrować na ławeczkę.

Buncol - 6 marca 2015, 22:44:19 - *.dynamic-ww-2.vectranet.pl
Kiedy obrońca Jagi podał do Lechity byłem pewien że będzie bramka i była. Tak katastrofalne błędy zawsze kończą się golami. Co do samej gry zdecydowanie LEch lepszy. Niezły presing i sporo gry z klepki. Jaga praktycznie cały mecz się broniła a jej kontry były dramatyczne. Nawet jak byli w ataku w przewadze to nie potrafili sklecić dwóch sensownych podań. Jeśli Jaga jest jakimś wyznacznikiem to Lech zdecydowanie lepszy jest tej wiosny od Legii. Śmiem twierdzić że gdyby to wczorajsza Legia grała dziś z Lechem to łomot byłby jeszcze wyższy. I pisze to jako kibic Legii.

DJ - 6 marca 2015, 22:47:12 - *.centertel.pl
Mecz nie był zły Lech znacznie lepszy dla przypomnienia Legia - Jaga 1:3 tylko 1:3 🔻

witja - 6 marca 2015, 22:47:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Cracovia (14) - Lech 0:0
Błękitni (2 liga) - Cracovia 2:0
Lech - Jagiellonia (wicelider) 2:0
zestawienie choćby tylko tych 3 wyników z 7 dno daje pojęcie o "poziomie" tzw. ekstraklasy
a w pucharach będzie to co zawsze ;)

do GTS - 6 marca 2015, 22:48:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
GTS,
nie. "Przypadek" to byłby jakby ją dostał nie teraz a w następnym meczu ;)

Jagagol - 6 marca 2015, 22:48:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kibice najważniejsze w życiu jest to aby GONIĆ KRÓLICZKA.
Dla niewtajemniczonych: jak złapiesz TO KONIEC.
I w tyłku z wynikiem. Brawo Jaga za walkę, za pierwszą i drugą połowę. Niewiele brakowało ale to jest PIŁKA. Pozdro Lech.
Widzimy się na Łęcznej.

kox - 6 marca 2015, 22:49:52 - *.162.233.10
mecz na remis szkoda jagi 2-0 lecha wynik mylacy

Fryzjer - 6 marca 2015, 22:50:43 - *.elblag.vectranet.pl
karny z kapelusza ... wydrukowane jak zwykle

pyra747 - 6 marca 2015, 22:51:29 - *.78.44.226
Nyrol psychiatra obowiązkowo.Brawo Kolejorz.Węgrzyn do szału mnie doprowadza swoimi komentarzami. Jako ekspert powinien być obiektywny.

Boateng - 6 marca 2015, 22:55:11 - *.50.134.230
Mecz ślepego z kulawym.

adi4567 - 6 marca 2015, 22:57:11 - *.szczecin.mm.pl
Trzymaj się Gergo . Oby to nie było nic poważnego

12 - 6 marca 2015, 22:57:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
karny prawidłowy atak kung-fu na zawodnika obiektywnie stwierdzam ze lech gra kiepsko ale nie dlatego ze sa słabi trener zły czy cokolwiek tylko jak kazda drużyna z którą gra sie kumuluje i przesuwa na własnej połowie to trudno skonstruować akcje dlatego tyle remisów i co to za piłka takie bronienie jak valarenga i jakas kontra raz na pol godziny

kksl - 6 marca 2015, 23:05:06 - *.jjs.pl
Tragiczny mecz jak tak będą grali to Legia się przejedzie po nas.

czech25 - 6 marca 2015, 23:06:30 - *.static.icpnet.pl
Mecz na niezłym poziomie. Jaga postawiła się, zawodnicy obu drużyn włożyli wiele wysiłku w spotkanie. warto grać do końca. Trałka jest nieporozumieniem od samego początku jego gry w Lechu.Kolejorz powinien grać dwoma napastnikami i wtedy kopacze w tzw. lini pomocy nie mieliby miejsca.Stałe fragmenty gry Lecha nadal nie istnieją. Jaga pokazała siłę, kondycję i grę. Niewiele brakowało, jakby Arajuri nie zdążył w 2 poł to wynik i przebieg meczu byłby odwrotnością. tego co widzieliśmy. W 2 poł było na co popatrzeć !

pozmar - 6 marca 2015, 23:11:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wynik meczu cieszy, ale gra Lecha to tragedia. Jak się patrzy to wygląda to jak gra ślimaków. Skorża chyba za bardzo chce by drużyna konstruowała atak pozycyjny, ale jak już ma się takie zamiary to przede wszystkim trzeba nauczyć się bardzo celnie podawać, a pod polem karnym powinno być więcej podań na jeden kontakt. Lechu poprawić wszystkie błędy to będzie dobrze, bo z taką grą w Europie lepiej się nie pokazywać.

Fonfar - 6 marca 2015, 23:20:21 - *.limes.com.pl
Sedzia miskiewicz dno powinien dać czerwona kartkę sadajewowi za atak na tarasowsa , udawał ze nie widzi Lech faulowal brutalnie i nie było dla nich kartek, a Jagiellonia lekko ich dotykała i dostawała kartki Pazdan, Modelski , rownież Tralka powinien wylecieć z boiska no ale to Lech . Co do wychwalanego Kedziory to jest słaby wszyscy zachwycają się jego wrzutkami a w obronie nie istnieje ośmieszal go dzisiaj bardzo dobrze grający Mackiewicz, razem z Modelskim szarpali w ataku i dobrze w obronie ,Dzalamidze to porażka sam się wkreca w boisko za niego sprobowalbym Sawickiego.Kedziora nie będzie dobrym obrońca bo nie wie na czym to polega ,jeden z ekspertów w studio wyliczył mu błędy ale wielki ekspert trener Znamilski go bronił ten pan trener powinien siedzieć w w fotelu w domu bo nie da się jego głupot słuchać . Tak nawiasem gdyby Gajos strzelił bramkę to Lech by już nie istniał ,bo jest słabym zespołem w pucharach znowu przegra z jakimiś amatorami i Skórzane powie ze pogoda była zła to tyle na temat tegomeczu.

nyrol - 6 marca 2015, 23:30:56 - *.centertel.pl
Ja prawdziwy Poznaniak przyznaje jednak, że Lech jest najlepszy! Tylko KOLEJORZ KKS!!!

kibol - 6 marca 2015, 23:38:06 - *.cable.net-inotel.pl
Co ja widzę słoikową panikę

Fonfar - 6 marca 2015, 23:38:28 - *.limes.com.pl
Przepraszam chodziło o sędziego Musiała.

II - 6 marca 2015, 23:38:48 - *.internetia.net.pl
Hehehe głupoty wygadywane po meczu tzw. ekspertów NC+ bezcenne, a tych co żałują Jagi#stawiamyautobus# niech nie dziwią wyniki w europejskich pucharach. Chcecie ładnego meczu to zapytajcie trenera Probierza jak to jest, że vicelider jedzie na wyjazd i gra jak drużyna walcząca przed spadkiem. Lech zagrał średnio, ale mieli przeciwnika z taktyką rodem z II ligi! Węgrzyn zachwycony Jagą - jaki piłkarz taki ekspert!!!

V - 6 marca 2015, 23:41:16 - *.icpnet.pl
Gruby Leśnodorski po meczu, koła pod pachami, czuje wiks za 2 tygodnie.... I ma racje ;)

BadBoy - 6 marca 2015, 23:44:06 - *.hfc.comcastbusiness.net
heszteg jednak walczymy o utrzymanie

Fonfar - 6 marca 2015, 23:49:46 - *.limes.com.pl
Ten lech tylko dzięki musialowi wygral , bo gdyby wyrzucił sadajewa i tralke a tak powinien zrobić tylko się obsral ze strachu i to są polscy sędziowie.

Arkowiec - 7 marca 2015, 0:40:26 - *.stargard.mm.pl
Gratulacje dla Lecha , mistrzostwo jest Wasze!!TAG

ArekCesar - 7 marca 2015, 0:58:15 - *.srem.net
Fonfar przestań brać lub pić, bo siejesz niepotrzebny ferment. Po braniu czegoś nie ogląda się meczów, bo potem się widzi inną rzeczywistość.
A co do meczu to Lech zagrał niespecjalnie, ale wygrał z taktyką Probierza. Nie rozumiem gościa, ciągle przegrywa z Lechem w Poznaniu, a on ciągle korzysta z tej samej taktyki. Ale powiem mu tak: Tak trzymaj!
Jaga chyba nie chce pucharów, bo początek rundy miała niezły, a teraz się męczy i w niedzielę już poza podium :P

leka - 7 marca 2015, 6:43:20 - *.internetia.net.pl
jagiellonia i Probierz beznadziejni, prawo wiosny. jagielonia poniżej 8 miejsca

or - 7 marca 2015, 7:00:59 - *.rev.pro-internet.pl
Pierwsza połowa to mecz rugbistów a nie harataczy w gałę!!.Jaga przegrała bo haratacze nie wytrzymali kondycyjnie meczu,a szkoda!!.

sobi9 - 7 marca 2015, 7:16:18 - *.play-internet.pl
Jagiellonia oddała jeden celny strzał. Kolejorz siedem. Jakim cudem miała wygrać? Strzały 17 do 4. Posiadanie piłki 67% do 33%. Rożne 7:1. Węgrzyn i pieski ujadaja. Oj będzie bolało jak KKS będzie majstrem. Droga jest tylko jedna. Kolejorz

Jagiellonia po dwóch zwycięstwach,vice lider tabeli,
Michał Probierz siada sobie wygodnie na trybunie...
Niby garstka kibiców...ale od tego się zaczyna !!!
Znicz - Jagiellonia 1:0
Jagiellonia - Korona 1:2
Lech - Jagiellonia 2:0
Niby taki zwykły sparing ze ZNICZEM ????

tw.bolek - 7 marca 2015, 8:35:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Lech słabo, Jaga piłkarsko pozytywnie, ale bez farta.

stg - 7 marca 2015, 8:40:39 - *.dynamic.chello.pl
Takie pytanie z serii ciekawostek jakie korzenie ma Al Ani Kais jakiego pochodzenia jest ojciec???

forumer - 7 marca 2015, 8:47:50 - *.opera-mini.net (*.43.152.23)
Jagielonia z takim impetem grala i nagle druga z rzedu wtopa,cos zaczyna zle funkcjonowac.Lech powalczy moze o tytul ale wygrac z Cwks niewiem czy nie bedzie za trudne.Generalnie po za duza frekwencja poziom gry pozostawia duzo do marzen w tej lidze.

leon - 7 marca 2015, 10:00:01 - *.internetdsl.tpnet.pl
Jaga na majstra,hehehe

obiektyw - 7 marca 2015, 10:12:31 - *.klodzko.vectranet.pl
lech jest masakrycznie slaby meczyc sie z przecietna jagielonia ktora dzieki slabej ligi jest czolowce mam nadzieje ze lech mistrza nie zdobedzie bo to bylby najslabszy mistrz w historii!!!!!!!!

legia - 7 marca 2015, 10:28:50 - *.lublin.mm.pl
ten MAckiewicz jest przereklamowany, ani dośrodkować ani podać nie potrafi

zj - 7 marca 2015, 10:36:55 - *.120.225.195.static.bait.pl
Gdyby to była Legia, a nie Lech, to by było tak: Pawłowski owszem, powalony, ale nie opanował piłki i widać wyraźnie, że by do niej nie doszedł. Karny podyktowany niesłusznie, w efekcie drugi gol, który rozstrzygnął mecz. Wniosek: drukowanie!!!

tarantulus - 7 marca 2015, 10:50:24 - *.bb.sky.com
zj
gola, który zadecydowal o trzech punktach strzelil Douglas...wiec nie siej fermentu

theman - 7 marca 2015, 11:19:12 - *.hsd1.il.comcast.net
Probierz moze i dobrze motywuje ale z mysleniem nie za bardzo,Straus ,Popchadze,to lewi obroncy ,Piatkowski od poczatku ,Tuszynski na szpicy nie nadaje sie ,Swiderek dobrze siie pokazal i nie ma nawet w 18;p,Baran nie umie grac na przedpolu ,wystraszony,trzeba szukac do ataku szybkiego napastnika ,Gajos w 1 polowie niewidoczny Ps:Probierz nie kombinuj tylko ustaw sklad tak jak chlopaki maja predyspozycje bo ty ostatnio przeszkadzasz nie ulatwiasz

Reniu - 7 marca 2015, 11:32:27 - *.sta.asta-net.com.pl
Oglądałem cały mecz.A Probierz stwierdził że w drugiej połowie mieli bardzo dłużo sytuacji.Nie wiem ale Probierz chyba był na innym meczu.Ja widziałem jedną sytuacje.

borok - 7 marca 2015, 12:03:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Strata Wasiluka na lewej stronie obrony bardzo widoczna. Skrzydłowy Dżalamidze i napastnik Tuszynski są za wolni, bez formy i nieskuteczni- lepiej dac szansę młodym.

Fryzjer - 7 marca 2015, 12:20:42 - *.elblag.vectranet.pl
Jaga Jagą, wpadli w dołek i może to skutkować miejscem 6-8 na koniec, ale Lech z taką grą niech sie nie pcha do pucharów, bo tym razem za mocni będą studenci z Malty, Andory albo księstwa Lichtensteinu ..
I mowię poważnie..

^^^^ - 7 marca 2015, 13:04:22 - *.bielskobiala.vectranet.pl
nooooooooooo patrz myślałe ,że Jaga się postawi a tu ... i jeszcze Pan Probierz twierdzi ,ze mnoga u nas sytuacji ... mnogaaaaaaaaaa ,ale jaki Panie Probierz jakich ? gdzie ? kto ? kiedy ?

TSWisła - 7 marca 2015, 13:16:29 - *.ists.pl
No i fart baby jagi się wereszcie skończył...

dziadu70 - 7 marca 2015, 14:09:29 - *.centertel.pl
18 tysi z viceliderem? żenada.dobrze w c+ skomentowali: komplet raz w roku jak Legia przyjedzie

Ketchup - 7 marca 2015, 14:09:47 - *.free.aero2.net.pl
ŁKS LECH ! Zgoda na zawsze . Najlepsze dwa kluby Polsce . Najlepsi kibice ! 1908 !

Mądry - 7 marca 2015, 14:33:40 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Michał Probierz usiadł w Pruszkowie na trybunie jak
CESARZ !!!
No to teraz ma....cesarskie wyniki.
Pamiętaj.
Jak wygrywasz to nie siadaj podczas meczu na trybunie,nawet jak to jest sparing ze ZNICZEM !!!
Nie siadaj obok MNIE bo ja przynoszę pecha.
Michał zapomniał i usiadł...

F@n - 7 marca 2015, 14:33:54 - *.42.18.118
@dziadu70 - za to na Legii nawet z Lechem kompletu nie ma, a co dopiero na innych meczach. Nawet w europejskich pucharach...

Ketchup - 7 marca 2015, 14:51:21 - *.free.aero2.net.pl
Legia to sobie może Lech was zawsze ciśnie tak jak ŁKS widzew, a z kilka lat wrócimy do ekstraklasy to wam też pokażemy miejsce w szeregu cieniasy . ŁKS lech sztama na zawsze d

Jaga - 7 marca 2015, 15:28:49 - *.elpos.net
TSWisła - martw się lepiej swoim klubikiem, a już niedługo bęcki Was czekają w Białymstoku

DENIS - 7 marca 2015, 15:40:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ważne że są 3 punkty

Pos - 7 marca 2015, 16:12:46 - *.adsl.inetia.pl
Fajnie sie słuchało przygłupiego Kazika który był strasznie podbudowany taktyką probierza czyli ustawiony autokar w bramce i wybijanie piłki na oślep w pierwszej połowie zero strzałów jagi po przerwie jedna akcja a ten ekspert jest podjarany ze Jaga była lepsza w tym meczu

Giovanni - 7 marca 2015, 16:50:02 - *.opera-mini.net (*.243.71.93)
Ciekawe czy Amikorz poradził by sobie w lidze litewskiej lub islandzkiej ??

TSWisła - 7 marca 2015, 20:36:40 - *.ists.pl
do Jaga: narazie to bęcki wy zbieracie. A od Korony to nawet nie tylko na boisku...wstyd żeby pod swoim miastem dostać od kibiców gości.

obiektywny - 7 marca 2015, 20:42:26 - *.free.aero2.net.pl
Jaga i Lech zagrały padakę ale i tak nie wypadną z piatki bo inne zespołu są jeszcze gorsze....kto ma być wyżej? Podbeskidzie, Górnik czy Pogoń ??? to jest właśnie Polska liga, teraz właśnie przydałby się Quintana bo mamy jako tako poskładany zespół a tej jeden zawodnik dałby nam co najmnie wicemistrzostwo a może i maistra bo rywale są wyjatkowo słabi, nawet Legia która przechodzi kryzys niczym nie imponuje i w tym składzie personalnym nic już nie zwojuje w pucharach...MP może i zdobędą ale to dzięki braku konkurencji, dla Jagi taka szansa predko się nie powtórzy....

TSWisła - 7 marca 2015, 20:42:49 - *.ists.pl
do Jaga: bęcki to wy dostaliście od Korony na zajeździe pod Białymstokiem.

wilda - 7 marca 2015, 22:47:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
w poznaniu liczy się tylko warta

nyrol - 7 marca 2015, 23:16:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wilda Warta PIS OI Nadchodzimy!!!!!!!!!!!!!

wilda - 7 marca 2015, 23:42:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
prawdziwy pyrol jest warciarzem.amikowcy kibice sukcesu.

BI - 8 marca 2015, 2:16:09 - *.dynamic.chello.pl
Jaga przerżnęła wygrany mecz. Gdyby było 2:0 w drugą stronę to nikt nie miałby prawa mieć pretensji o niesprawiedliwy wynik.
Zabrakło zimnej krwi u białostockich napastników przy wykańczaniu akcji, bo tylu groźnych kontr zwiastujących bramkę to u Jagi daaawno nie widziałem.

Ketchup - 8 marca 2015, 8:59:40 - *.free.aero2.net.pl
wilda tak tak jak w Łodzi tylko Widzew. haha Propaganda jakich mało . W Łodzi ŁKS czy Poznaniu Lech . Za Kilka lat wracamy i wygrywamy LM HEj ŁKS

wsi - 8 marca 2015, 11:03:15 - *.centertel.pl
Probierz niech się nie bierze za popieranie agenta WSI i antypolaka, a zajmie poprawą gry drużyny.

roro - 8 marca 2015, 12:39:27 - *.icpnet.pl
Już wszystko wiadomo. Na koniec sezonu: 1. Lech, 2. Legia, 3. Śląsk, 4. Jagiellonia. I puchar dla Lecha. W środę rezerwowi pokonali Znicz 5:1, teraz pierwszy zespół 2:0 Jagiellonię, która ograła Legię i Śląsk. A jeszcze wróci Jevtić.